Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę miałem okazję wybrać się na "Zakochani w Rzymie", najnowszy film Allena.

No cóż, z Woodym jak z winem, im starszy tym lepszy.

Poza tym z wiekiem zdaje się robić trochę podobny do Altmana, zgryźliwy i prześmiewczy.

W każdym bądź razie "Zakochani w Rzymie" to komedia lekka, inteligentna i dobrze zagrana przez znanych i lubianych aktorów a do tego w jak zawsze cudownych plenerach i wnętrzach wiecznego miasta.

Polecam :)

 

PS

Nizniszczalnych II grali w sali obok ale nawet nie przyszłoby mi do głowy namawiać małżowinki na taki seans ;)

Obejrzy się na domowych 60 calach.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka forumowa pokazuje mi, że nikt nie podzielił się wrażeniami z Dziedzictwa Bourne'a. A tam przecież w roli głownej występuje złoty Rolex (Yachtmaster?) :)

 

 

 

 

post-42977-0-63095100-1346096408_thumb.jpg

Edytowane przez primabaleron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z seriali polecam - Breaking Bad

Właśnie nadrobiłem drugi sezon. Walter dostał w prezencie Taga Monaco. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie Dziedzictwo Borna? Dobry?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejrzeniu części pierwszej powiedziałem sobie - nigdy więcej - szkoda mojego życia aby tak tracić czas - no ale nigdy nie mów nigdy i może jak mnie najdzie aby trochę czasu zmarnować to zarzucę - ale chyba na trzeźwo nie pójdzie - oj nie :)

 

Kwestia podejścia. Na "poważny" kopany film raczej bym się nie wybrał, bo to rzeczywiscie strata czasu. Ale tu przymrużenie oka jest naprawdę duże i ja się ubawiłem. Niewykluczone, że duża w tym rola sentymentu

 

A ja dwójki jeszcze nie oglądałem, ale jedynka podobała mi się- trzeba tylko założyć z góry,

że to bajka dla tych bardziej wyrośniętych chłopców(jak my) i od razu zupełnie inaczej się go ogląda :)

 

Dokładnie o to chodzi :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie Dziedzictwo Borna? Dobry?

Nie bardzo, dla mnie 3 pierwsze czesci sa rewelacyjne (mowimy o klasyce gatunku oczywiscie) a dziedzictwo takie sobie. Bez Damona nie ma Bourna:)

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za info.

Bez Damona nie ma Bourna:)

No właśnie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem nowego Bourna jeszcze, ale mam podobne zdanie, że bez Damona nie ma Bourne'a.

Powiem szczerze, że byłem trochę nagrzany na ten film, ale jak dowiedziałem się o zmianie aktora to jakoś mi przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem nowego Bourna jeszcze, ale mam podobne zdanie, że bez Damona nie ma Bourne'a.

Powiem szczerze, że byłem trochę nagrzany na ten film, ale jak dowiedziałem się o zmianie aktora to jakoś mi przeszło.

e tam , marudzicie. Moim zdaniem trzyma poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem Naciągacze (Matchstick Men) z Nicolasem Cagem.

Świetny film, zdecydowanie polecam.

 

A to dla zachęty ;)

MatchstickMen-Casio2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejrzeniu części pierwszej powiedziałem sobie - nigdy więcej - szkoda mojego życia aby tak tracić czas - no ale nigdy nie mów nigdy i może jak mnie najdzie aby trochę czasu zmarnować to zarzucę - ale chyba na trzeźwo nie pójdzie - oj nie :)

 

Po obejrzeniu pierwszej części miałem podobne uczucia, ale... W drugiej części udało im się zrobić to co zamierzali w pierwszej, ale im nie wyszło czyli autoironia. Prawdziwy polew z gwiazd oraz kina sensacyjnego lat 90-tych, a epizod z Chuckiem Norisem to majątek :lol:

Niestety nie dotrwałem do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Drive" z Ryanem Goslingiem i nieprawdziwym Patkiem...

W sumie nieskomplikowany film. Nie powinien zrobic mi jakoś super dobrze w głowę. ale zrobił. Zapisałem się na książkę w bibliotece :D

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakiś kłopot ...

Nie wiesz co masz zrobić z czasem...

Zapowiada się nudny wieczór...

 

"Zgon na pogrzebie"

 

...życie nie jest takie złe, a koniec nie taki straszny :D


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakiś kłopot ...

Nie wiesz co masz zrobić z czasem...

Zapowiada się nudny wieczór...

 

"Zgon na pogrzebie"

 

...życie nie jest takie złe, a koniec nie taki straszny :D

 

Tak są i takie wieczory - to ja polecam film Miss Marca :) - widział ktoś?

 

zdradzę, że sposób na wyprowadzanie ludzi ze śpiączki - powinien zdobyć nobla :) - ale ciii już więcej nic nie powiem :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakiś kłopot ...

Nie wiesz co masz zrobić z czasem...

Zapowiada się nudny wieczór...

 

"Zgon na pogrzebie"

 

...życie nie jest takie złe, a koniec nie taki straszny :D

Widzialem ze 2 lata temu ...ale pamietam.Swietny angielski humor.A rola zdaje sie Petera{aktor dotkniety karlowatoscia}swietna...ze nie wspomne o wujku Ralfim ktorego pamietam z "ZAbojczej broni"jako ambasadora RPA...bomba .polecam.no i aspiryna zrobila swoje..wiedza ci co ogladali :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienajnowszy ale świetny - "EAGLE EYE" - nie wiem jak się nazywa w Polsce ale rewelacja. Polecam.

Pozwole sobie miec inne zdanie.Poza zegarkami i kulinariami ,kino to moja pasja....jak ten film jest dobry to Pacino powinien zastapic Ryska w "klanie"{nic nie ujmujac panu Cyrwusowi},to badziew jakich tysiace sie produkuja co roku w miescie aniolow....zobacz np."dzien proby","pieskie popoludnie","goraczka","czlowiek z blizna","zycie carlita","przyladek strachu" a zobaczysz co to kino sensacyjne,reasumujac,cokolwiek sie robi ,trzeba zaczac od podstaw,nawet ogadanie filmow..........

 

 

'


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goraczka i Czlowiek z blizna swietne :)

 

Ostatnio dla przypomnienia ogladalem Sok z zuka.....niezle pokrecony ten film :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie miec inne zdanie.Poza zegarkami i kulinariami ,kino to moja pasja....jak ten film jest dobry to Pacino powinien zastapic Ryska w "klanie"{nic nie ujmujac panu Cyrwusowi},to badziew jakich tysiace sie produkuja co roku w miescie aniolow....zobacz np."dzien proby","pieskie popoludnie","goraczka","czlowiek z blizna","zycie carlita","przyladek strachu" a zobaczysz co to kino sensacyjne,reasumujac,cokolwiek sie robi ,trzeba zaczac od podstaw,nawet ogadanie filmow..........

 

 

'

 

Który "Przylądek strachu"? Z Peckiem i Mitchumem czy z DeNiro i Nolte? :rolleyes:

Osobiście wolę ten Scorsesa, to zresztą przykład tego, że remake może być lepszy od pierwowzoru chociaż i tamtemu niczego nie brakowało.

A "Eagle Eye" to, faktycznie, cieniutki filmik, ceniutki... ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goraczka i Czlowiek z blizna swietne :)

 

Ostatnio dla przypomnienia ogladalem Sok z zuka.....niezle pokrecony ten film :)

Gdy pierwszy raz ogladalem ":goraczke" to scene napadu na bank ......na stojaca i wypalilem ze trzy papierosy... :)Poza doborowa obsada najlepszy wg mnie producent Micheal Mann{jesli chodzi o filmy kryminalne i sensacje}.A "Sok....."pamietam z przed lat,faktycznie dziwny :) no i chyba Baldwinowi otworzyl droge.......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wstrzasajacy dokument "Portrecista"Film opowiada o fotografie,wiezniu Oswiecimia zatrudnionym w obozie.Warto,zapada w pamiec...A dla wszystkich mlodych zbuntowanych :) ,obowiazkowo-"American history"z Edwardem Nortonem.

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz ogladalem ":goraczke" to scene napadu na bank ......na stojaca i wypalilem ze trzy papierosy... :)Poza doborowa obsada najlepszy wg mnie producent Micheal Mann{jesli chodzi o filmy kryminalne i sensacje...

 

Ja tak pierwszy raz oglądałem pościgi samochodowe w Roninie :)

 

Ale scena gdy Val Kilmer zaczyna bez orientu nawalać zaraz po wyjściu z banku.. CZAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.