Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak pierwszy raz oglądałem pościgi samochodowe w Roninie :)

 

Ale scena gdy Val Kilmer zaczyna bez orientu nawalać zaraz po wyjściu z banku.. CZAD

Zgadza sie....niezla jazda.Odnosnie "goraczki" to jeszcze scena rozmowa De Niro z Pacino w restauracji,niby spokojna a elektrycznosc rozsadzala otoczenie....P.s.Jakies dwa dni temu zmarl odtworca roli Johna Coffey z "zielonej mili"

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie dzisiaj film Los Vatos Locos/ Bound by Honor. Polskich tytułów ma kilka <_< . Film z 1993r. Dla mnie klasyka gangsterskiego kina w najlepszym wydaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn bawi się w nagrywanie amatorskich filmów niezależnych, to młody chłopak, ma 18 lat dopiero i strasznie się na to napalił. Jeśli macie konto na youtube, to napiszcie mu proszę pod tym filmem parę słów, żeby się chłopak nie zniechęcił, dużo pracy włożył w nagranie tego filmu... Z góry dziękuję :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=S3SjfqtY_Bk&fb_source=message

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza scena i krzywy horyzont :P

 

Napisze coś jak sobie przypomnę hasło :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w kinie na filmie "TED". Bardzo dobra rozrywka na wieczór po ciężkim dniu. Pełna sala ludzi. Dawno się tak nie ubawiłem na nowej komedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przyznaj, że chłopak ma talent co? :)

 

Dopiero dzisiaj obejrzałem, powiedz mu, że daję radę, a moja narzeczona przy "Jaskółce" miała łzy w oczach B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Oglądałem przedwczoraj TED'a. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przedwczoraj TED'a. Polecam.

zobaczylem,zabawna komedyjka,oderwana od rzeczywistosci jak to w amerykanskim stylu,przemycone troche tresci pod tytulem;w kazdym facecie jest czesc chlopca bez wzgledu na wiek...,kilka zabawnych tekstow,oceniam na 6/10


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w kazdym facecie jest czesc chlopca bez wzgledu na wiek...

 

Nie denerwuj się cook, w Tobie na pewno nie ma nic z chłopca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś Bogiem", właśnie wróciłem z kina i mam mieszane uczucia. Bardziej po łebkach chyba nie dało się potraktować tej historii. Wiele tematów zostało przemilczanych. Magik był moim równolatkiem i pamiętam tamte czasy przełomu wieku i odrapane kamienice oraz "smutne" blokowiska. Tylko smutne to były tylko z zewnątrz. Obraz z tego filmu wyłania się taki, że wszystko było smutno i do d..py. Owszem było,ale było tez kolorowo i wesoło.

Dla mnie film nudny, a Paktofonika nie była nudna.

Na film warto iść ze względu na grę aktorską tego kolesia, który gra Magika. Jest fenomenalny, przykrywa inne postaci. Film zostawia dziurę w głowie, ale nie tak dużą jak się spodziewałem. Czekałem na ten film chyba z dwa lata i oczywiście moje oczekiwania były na wyrost.

 

Oczywiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem Lincz.....fajny film.....nie podobalo mi sie tylko to ze z polskiej wsi zrobili wioche. Ogolnie film polecam :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na filmie "Jesteś Bogiem".

Jak dla mnie warto zobaczyć nawet jeśli ktoś nie siedzi mocno w hip hopie.

Po filmie totalna cisza w kinie i większość osób ze łzami w oczach wychodziło w tych dorosłe chłopy.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA w końcu obejrzałem dwa dość stare filmy...

 

"The Intouchables"

 

The-Intouchables-French+Movie+Poster.jpg

 

Świetny, ciepły, mądry film, i kolejny powód, żeby się wreszcie nauczyć Francuskiego.

 

oraz...

 

"Taken"

 

taken-poster-big.jpg

 

Dawno nie oglądałem tak wciągającego, dobrego i trzymającego w napięciu thrillera. Sama myśl, że takie sytuacje dzieją się naprawdę wywołuje dreszcze. Czekam na cześć 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, ciepły, mądry film

To fakt- jak ogólnie nie lubię francuskiego kina, tak ten filmik również polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam owy film.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dawno nie oglądałem tak wciągającego, dobrego i trzymającego w napięciu thrillera. Sama myśl, że takie sytuacje dzieją się naprawdę wywołuje dreszcze. Czekam na cześć 2.

 

+1 ten film jest po prostu MEGA :) Z takich mocnych filmow polecam rowniez Hostel :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ostatnia miłość na Ziemi" z Evą Green, można obejrzeć ;)

 

Co do "Taken" potwierdzam. Trzyma niesamowicie w napięciu. Cały film obejrzałem bez mrugnięcia okiem i z otwartą japą.

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wkrótce wybieram się do kina na Taken 2 - doczekać się już nie mogę! W tym tygodniu z tego co pamietam jest premiera.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam na Taken 2 i na nowego Bonda....to juz za miesiac :rolleyes:


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel :angry:

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnałem "Show Case" z Denzelem Washingtonem.

Przyzwoite kino akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wkrótce wybieram się do kina na Taken 2 - doczekać się już nie mogę! W tym tygodniu z tego co pamietam jest premiera.

 

Tez się nie mogę doczekać, ale obawiam się, że w porównaniu do pierwszej części to będzie pyta, ale obym się mylił.

 

Ja obejrzałem The Samaritan z Samuelem L. Jacksonem, spodziewałem się sztampy, a tu nic z tych rzeczy film dość zaskakujacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.