Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

Ja tak pierwszy raz oglądałem pościgi samochodowe w Roninie :)

Ale scena gdy Val Kilmer zaczyna bez orientu nawalać zaraz po wyjściu z banku.. CZAD

Zgadza sie....niezla jazda.Odnosnie "goraczki" to jeszcze scena rozmowa De Niro z Pacino w restauracji,niby spokojna a elektrycznosc rozsadzala otoczenie....P.s.Jakies dwa dni temu zmarl odtworca roli Johna Coffey z "zielonej mili"

Edited by cook

Pozdrawiam, Marek

Przypomniałem sobie dzisiaj film Los Vatos Locos/ Bound by Honor. Polskich tytułów ma kilka <_< . Film z 1993r. Dla mnie klasyka gangsterskiego kina w najlepszym wydaniu

Mój kuzyn bawi się w nagrywanie amatorskich filmów niezależnych, to młody chłopak, ma 18 lat dopiero i strasznie się na to napalił. Jeśli macie konto na youtube, to napiszcie mu proszę pod tym filmem parę słów, żeby się chłopak nie zniechęcił, dużo pracy włożył w nagranie tego filmu... Z góry dziękuję :)

http://www.youtube.com/watch?v=S3SjfqtY_Bk&fb_source=message

Wczoraj byłem w kinie na filmie "TED". Bardzo dobra rozrywka na wieczór po ciężkim dniu. Pełna sala ludzi. Dawno się tak nie ubawiłem na nowej komedii.

No ale przyznaj, że chłopak ma talent co? :)

Dopiero dzisiaj obejrzałem, powiedz mu, że daję radę, a moja narzeczona przy "Jaskółce" miała łzy w oczach B)

Oglądałem przedwczoraj TED'a. Polecam.

zobaczylem,zabawna komedyjka,oderwana od rzeczywistosci jak to w amerykanskim stylu,przemycone troche tresci pod tytulem;w kazdym facecie jest czesc chlopca bez wzgledu na wiek...,kilka zabawnych tekstow,oceniam na 6/10

Pozdrawiam, Marek

...w kazdym facecie jest czesc chlopca bez wzgledu na wiek...

Nie denerwuj się cook, w Tobie na pewno nie ma nic z chłopca ;)

"Jesteś Bogiem", właśnie wróciłem z kina i mam mieszane uczucia. Bardziej po łebkach chyba nie dało się potraktować tej historii. Wiele tematów zostało przemilczanych. Magik był moim równolatkiem i pamiętam tamte czasy przełomu wieku i odrapane kamienice oraz "smutne" blokowiska. Tylko smutne to były tylko z zewnątrz. Obraz z tego filmu wyłania się taki, że wszystko było smutno i do d..py. Owszem było,ale było tez kolorowo i wesoło.

Dla mnie film nudny, a Paktofonika nie była nudna.

Na film warto iść ze względu na grę aktorską tego kolesia, który gra Magika. Jest fenomenalny, przykrywa inne postaci. Film zostawia dziurę w głowie, ale nie tak dużą jak się spodziewałem. Czekałem na ten film chyba z dwa lata i oczywiście moje oczekiwania były na wyrost.

Oczywiście polecam.

Wczoraj ogladalem Lincz.....fajny film.....nie podobalo mi sie tylko to ze z polskiej wsi zrobili wioche. Ogolnie film polecam :)

" tylko Seiko " Damian

Wczoraj byłem na filmie "Jesteś Bogiem".

Jak dla mnie warto zobaczyć nawet jeśli ktoś nie siedzi mocno w hip hopie.

Po filmie totalna cisza w kinie i większość osób ze łzami w oczach wychodziło w tych dorosłe chłopy.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

JA w końcu obejrzałem dwa dość stare filmy...

"The Intouchables"

The-Intouchables-French+Movie+Poster.jpg

Świetny, ciepły, mądry film, i kolejny powód, żeby się wreszcie nauczyć Francuskiego.

oraz...

"Taken"

taken-poster-big.jpg

Dawno nie oglądałem tak wciągającego, dobrego i trzymającego w napięciu thrillera. Sama myśl, że takie sytuacje dzieją się naprawdę wywołuje dreszcze. Czekam na cześć 2.

Świetny, ciepły, mądry film

To fakt- jak ogólnie nie lubię francuskiego kina, tak ten filmik również polecam :)

Dawno nie oglądałem tak wciągającego, dobrego i trzymającego w napięciu thrillera. Sama myśl, że takie sytuacje dzieją się naprawdę wywołuje dreszcze. Czekam na cześć 2.

+1 ten film jest po prostu MEGA :) Z takich mocnych filmow polecam rowniez Hostel :)

" tylko Seiko " Damian

"Ostatnia miłość na Ziemi" z Evą Green, można obejrzeć ;)

Co do "Taken" potwierdzam. Trzyma niesamowicie w napięciu. Cały film obejrzałem bez mrugnięcia okiem i z otwartą japą.

Edited by buczo85

Ja wkrótce wybieram się do kina na Taken 2 - doczekać się już nie mogę! W tym tygodniu z tego co pamietam jest premiera.

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Ja wkrótce wybieram się do kina na Taken 2 - doczekać się już nie mogę! W tym tygodniu z tego co pamietam jest premiera.

Tez się nie mogę doczekać, ale obawiam się, że w porównaniu do pierwszej części to będzie pyta, ale obym się mylił.

Ja obejrzałem The Samaritan z Samuelem L. Jacksonem, spodziewałem się sztampy, a tu nic z tych rzeczy film dość zaskakujacy.