Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie obejzalem film pt. "Fala - Jarocin 1985" Fantastyczny. Sklania do refleksji nad obecnym systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Kosma: ciekaw jestem Twojej opinii, daj znać.

 

 

 

Jest ok, juz wiem ze pęknie cale 5 serii. Z tego miejsca moge polecic wszystkim fanom The Wired, serial Breaking Bad. Na pewno sie spodoba.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma jakis najwiekszy sztorm przezyles na lajbie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna z szafy - nie polecam, strata kasy i czasu

Nie do końca się zgodzę - przyzwoita gra aktorska, dobre dialogi... Biorąc pod uwagę polską twórczość kinową w ostatnim czasie, to "nie ma wstydu przed Ryśkiem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma jakis najwiekszy sztorm przezyles na lajbie?

 

Ło matko, przez 8 lat to setki sztormów. Takich poza skalą też mnóstwo, 40-42 m/s, po jakims czasie człowiek się już oswaja i nie denerwuje. Przeżyłem jednak kilka takich piździeli, że autentycznie byłem PRZERAŻONY, można rzec z duszą na ramieniu, pewnie nie raz to przeżyje bo z pewnymi warunkami nie da się oswoić. Dla przykładu powiem, taka chłodnia 200 kg wagi, na grubych, stalowych nitach - wyrwana z podłogi jak kwiatek z ziemi :) Sezon sztormowy za pasem w sumie, od jesieni do końca zimy woda czarna i zmącona.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam takich ludzi jak Ty :D. Jak oglądam sobie np takie filmiki

to wiem że miałbym pełne gacie, a jak słuchałem opinii marynarzy na temat takich filmów, to słyszę narzekania - że podczas takiej pogody to nuda, że na pokład nie można wyjść, więc trzeba siedzieć, oglądać filmy i się nudzić. Nudzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez podziwiam. W nocy podczas takiego sztormu chyba bym wskoczyl do szalupy i tam kimal o ile w ogole. Blywales na Biskajach?

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Bałtyk i Północne, a taka pogoda to faktycznie straszna. Leci wszystko z szafek i stolików, a człowiek z koji wypada we śnie hehehehe :) Raz z fotelem w powietrze poleciałem (taki na kółkach) i się połamał a ja wybiłem palec :)

 

 

EDYTA: Podkreślę, że Bałtyk to jedno z agresywniejszych i bardziej dynamicznych mórz świata, mało kto sobie zdaje sprawę.

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko - wczoraj obejrzałem  film pt. Trener Bardzo osobisty - spodziewałem się czegoś innego - film o niczym, masa gwiazd - może nawet za dużo i stąd taki efekt! Nie polecam - jak masz coś innego do obejrzenia to załącz - nie trać czasu na Trenera!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Bałtyk i Północne, a taka pogoda to faktycznie straszna. Leci wszystko z szafek i stolików, a człowiek z koji wypada we śnie hehehehe :) Raz z fotelem w powietrze poleciałem (taki na kółkach) i się połamał a ja wybiłem palec :)

 

 

EDYTA: Podkreślę, że Bałtyk to jedno z agresywniejszych i bardziej dynamicznych mórz świata, mało kto sobie zdaje sprawę.

Tez to slyszalem o Baltyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, przez 8 lat to setki sztormów. Takich poza skalą też mnóstwo, 40-42 m/s, po jakims czasie człowiek się już oswaja i nie denerwuje.

 

bym sie chyba ....czlowiek zamkniety jak w puszce,

''...po jakims czasie człowiek się już oswaja i nie denerwuje'' ile czasu Ci to zabralo? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie pamietam nawet, bylo minęło. Jestem po pierwzej serii The Wire, zejbisty serial. W międzyczasie obejrzałem 'Olympus has fallen' - taki sobie, jeden komando wybija 48 terrorystów, nawiązanie do Johna Rambo ? :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwzej serii The Wire, zejbisty serial.

 

Kolejne są równie dobre, a może i lepsze. Jest to mój ulubiony serial do spółki z Sopranos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, właśnie skończyłem 10ty odcinek Hannibal'a - "Buffet Froid". Mocno pokręcony. Aż boje się, co mi twórcy zostawili na dwa ostatnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy sam szukałem odpowiedzi na ten teamt, w zależnosci od zakądków internetu, do których trafiłem były to :

 

Timex z 73 roku

 

Omega Constelation lata 60'

 

IWC Yacht Club lata 70'

 

Interesowałem się tym ze dwa lata temu, może już jest gdzieś jednoznaczna i rzetelna odpowiedź.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy sam szukałem odpowiedzi na ten teamt, w zależnosci od zakądków internetu, do których trafiłem były to :

 

Timex z 73 roku

 

Omega Constelation lata 60'

 

IWC Yacht Club lata 70'

 

Interesowałem się tym ze dwa lata temu, może już jest gdzieś jednoznaczna i rzetelna odpowiedź.

 

Proszę bardzo : It is a Waltham 25 Jewel Self Winding wristwatch from the 1970's.

 

http://watchesinmovies.info/tv/dexter-2006/

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, Waltham też się przewijał jako jeden z domniemanych zegarków Dexa, pominąłem.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Margin Call - całkiem fajny film z dobrą obsadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądac "Europa Report" .Kapitalny film z 2013 roku, jakiego nie widziałem od dawna .Prawdziwe SF w najlepszej postaci.

Na pewno nie wszystkim się spodoba .Nie ma tu nic z "Prometeusza" ,czy "Gwiezdnych wojen",bliżej mu do "Odysei kosmicznej" ,czy "Solaris"

/ oczywiście Tarkowskiego ,a nie tego z Clooneyem/.

Polecam tym co lubią dobrą fantastykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prix, ten film był na mojej krótkiej liście ;) "must see" od kwietnia. Dziś domowa premiera ;) Dzięki za przypomnienie.

Edytowane przez kfgz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.