Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Film nie najmłodszy ale dzisiaj obejrzałem i polecam "Generał NIL"

 

PS. Ktoś zna podobne filmy w podobnej tematyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film nie najmłodszy ale dzisiaj obejrzałem i polecam "Generał NIL"

 

PS. Ktoś zna podobne filmy w podobnej tematyce?

Filmy nie,ale polecam Teatr Telewizji-"Rozmowy z katem" i "Śmierć rotmistrza Pileckiego",moim zdaniem lepsze niż "Generał Nil"....

Pozdrawiam


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teatr telewizji ale ogląda się jak film: Inka 1946. Ja jedna zginę.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nareszcie oglądałem Pokłosie i świeżo po seansie jestem zachwycony - tak powinno się robić w polsce filmy.

Potwierdzam, a od siebie dodam, że po pewnym czasie zachwyt nie mija. "Pokłosie" widziałem na początku maja w ramach KnG w Cieszynie i miałem to szczęście brać udział w spotkaniu autorskim z M. Stuhrem - polecam wyszukać dodatkowe informacje na temat filmu - część z nich jest niezwykle ciekawa (np. odnośnie sceny z udziałem Jana Jurewicza).

 

Pokłosie, film genialny, kontrowersyjny. Taki nie polski! Godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokłosie, film genialny, kontrowersyjny. Taki nie polski! Godny polecenia.

Z tym się zgodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film również i mi się bardzo podobał ale zupełnie nie rozumiem dlaczego

Taki nie polski!
?

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki nie polski! Godny polecenia.

Godny polecania i owszem,ale czemu zaraz nie Polski?[bo Edelman i Starski,oraz pieniądze z "zagranicy"? ;) ]

Czekam teraz na ekranizacje[choć jedna juz byla,"Opór"-o bohaterskich braciach Bielskich]wyczynów braci[Tewje Bielski] i Szolema Zorina we wsi Naliboki 8maja 1943roku gdzie wymordowali 250 Polaków bo w filmie jakoś ten wątek pominięto.....-Gwoli scisłości główno dowodzącym byl Paweł Gulewicz z Brygady im.Stalina.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Antiviral" obejrzałem.

Chore toto...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film który kosztował mnie poważny uszczerbek na zdrowiu. Trudności w zaśnięciu do 2.20...... Gorąco polecam, jednocześnie ostrzegam aby filmu nie oglądać w obecności nieletnich oraz przed zaśnięciem..... Dawno nie przeżyłem takiej nerwicy przy projekcji filmu a widziałem ich naprawdę sporo...... tytuł "POTĘGA STRACHU", proszę nie sugerować się tytułem, to żaden horror, kino klasy B czy jakaś szmira z potworkami w tle. Niezwykle solidna sensacja, znakomicie zrobiona i bardzo dobrze zagrana.... KONIECZNIE OBEJRZEĆ!!!!!!!!!

 

http://stopklatka.pl/-/18664504,potega-strachu

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film który kosztował mnie poważny uszczerbek na zdrowiu. Trudności w zaśnięciu do 2.20...... Gorąco polecam, jednocześnie ostrzegam aby filmu nie oglądać w obecności nieletnich oraz przed zaśnięciem..... Dawno nie przeżyłem takiej nerwicy przy projekcji filmu a widziałem ich naprawdę sporo...... tytuł "POTĘGA STRACHU", proszę nie sugerować się tytułem, to żaden horror, kino klasy B czy jakaś szmira z potworkami w tle. Niezwykle solidna sensacja, znakomicie zrobiona i bardzo dobrze zagrana.... KONIECZNIE OBEJRZEĆ!!!!!!!!!

 

http://stopklatka.pl/-/18664504,potega-strachu

Chodzi Ci chyba o ten wątek pojebów pedofilii morderców, bo to faktycznie siedzi w głowie na długo, a reszta to klasyczna gangsterka.

 

Skończył się trzeci sezon "Gry o tron". Moim zdaniem bardzo słabo na tle poprzednich sezonów, "krwawe gody" w dziewiątym odcinku to zbyt mało by obronić całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średni film...nawet naiwny.

Coś w Świdniku delikatni jesteście......[żart]

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo122, dokładnie ten moment mną wstrząsną a po śmierci synka jestem szczególnie wyczulony na takie tematy!!!!!!!!

cook, hmm.... czy delikatni? sam nie wiem wolę tak przedstawione oblicze strachu, zła i okrucieństwa niż popłuczyny po sadze "Obcy" czym ostatnio karmi nas kino....

A propos, ze Świdnikiem mam już niestety niewiele wspólnego. Po rozwodzie przeprowadziłem się na ul. Fulmana w Lublinie. Wiesz Zalew, lasy, swoista metamorfoza wieku średniego .......

Po tym jak ślęczałem przy łóżku synka przez 3 lata a potem umarł mi na rękach, chyba nic mnie już w życiu nie złamie....... niestety......... Pozdrawiam.

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończył się trzeci sezon "Gry o tron". Moim zdaniem bardzo słabo na tle poprzednich sezonów, "krwawe gody" w dziewiątym odcinku to zbyt mało by obronić całość

I ta disneyowsko-bollywoodzka końcówka, żadnego sensownego cliffhangera, też byłem zawiedziony, ale nie oceniam tego sezonu tak jednoznacznie źle. Ale chyba zacznę czytać powieść, bo następna seria pewnie dopiero za rok, a na każdym kroku w necie można się natknąć na cholerne spojlery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo122, dokładnie ten moment mną wstrząsną a po śmierci synka jestem szczególnie wyczulony na takie tematy!!!!!!!!

cook, hmm.... czy delikatni? sam nie wiem wolę tak przedstawione oblicze strachu, zła i okrucieństwa niż popłuczyny po sadze "Obcy" czym ostatnio karmi nas kino....

A propos, ze Świdnikiem mam już niestety niewiele wspólnego. Po rozwodzie przeprowadziłem się na ul. Fulmana w Lublinie. Wiesz Zalew, lasy, swoista metamorfoza wieku średniego .......

Po tym jak ślęczałem przy łóżku synka przez 3 lata a potem umarł mi na rękach, chyba nic mnie już w życiu nie złamie....... niestety......... Pozdrawiam.

Szczerze mi przykro,moje kondolencje.....

A miejsce rzeczywiście przyjemne[Zalew]-pozdrawiam z "10"ej


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django - dobra zabawa i... no właśnie nie wiem czy coś więcej, ale też chyba autor tak chciał - polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django - dobra zabawa i... no właśnie nie wiem czy coś więcej, ale też chyba autor tak chciał - polecam :)

za 20 lat bedzie klasykiem jak dzisiaj pulp fiction

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do "Django" nie miałem przekonania, ale przy okazji obejrzałem i muszę przyznać że jest całkiem zacnym filmem.

 

 

Z obejrzanych ostatnio polecam "After Hours". Mało znany film, pojawia się czasem na kanałach filmowych (typu "Europa Europa"). Nieco thriller psychologiczny, ale dużo bardziej komedia pomyłek z czarnym humorem nieco w stylu Davida Lyncha. Reżyserem jest... niespodzianka... Martin Scorsese.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey a ja mam ostatnio tydzień z sensacją :)

 

- Pogromcy Mafii - bardzo fajnie zrobiony, Josh Brolin i Gosling - bardzo dobre kreacje - dobre kino akcji

- Szklana Pułapka 5 - hmmm wytrzymałem 20 minut i chyba nie będzie drugiego podejścia :(


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu polecił ,"HOUSE OF CARDS" ,wielkie dzięki ,jestem po 5 odcinkach ,i nieżle uzależnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja to ja :):):)

Serial jest mega - czekam na drugi sezon!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 20 lat bedzie klasykiem jak dzisiaj pulp fiction

Mimo wszystko nie uważam, żeby tak było. Nie dlatego że Django nie jest na miarę Pulp Fiction, ale dlatego, że nie jest to dzisiaj novum takie jak PulpFiction kiedy miało swoją premierę.

Pulp Fiction gdyby wyszło dzisiaj też możliwe że inaczej zostałoby zapamiętane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie żyje James Gandolfini  :(

n9kt.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Dopiero przeczytałem na jednym z portali i chciałem wspomnieć jego osobę w tym wątku, ale widzę że ma i w Tobie wielkiego fana. Strasznie przykro, uwielbiam jego kreacje.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.