Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Woytec60 - dzięki za info! Jak uporam się z obecnymi książkami, które mam do przeczytania, sięgnę po "Pilota".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat skończyłem oglądać mini serial BBC The Fall i zdecydowanie mogę polecić, jeśli komuś podobał się Sherlock to ten serial zrobili ci sami ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w kinie na "World War Z" z Bradem Pittem, katastrofą i zombie w rolach głównych. Jako rozrywkę mogę z czystym sumieniem polecić temu kto lubi takie klimaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zacząłem Breaking Bad :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj obejrzałem z Małżonką - Olimp w ogniu - powiem tak - od jakiegoś czasu dobra obsada nie gwarantuje sukcesu ani tego, że film będzie dobry. Aaron Eckhart, Gerard Butler, Morgan Freeman, Angela Basset - a film jak dla nas był strasznym kiblem!!! W połowie filmu to już chciałem aby im się nie udało a tak dla checy - niech terroryści wygrają choć raz i zobaczymy czy reżyser, scenarzysta i widzowie to udźwigną. A tak na serio, ani jednego dobrego momentu - nic, zero, null - omijać szerokim łukiem.

Ale nie ma się co martwić - ponieważ nakręcono drugi film - chyba jakiś bliźniak! Świat w płomieniach - Jamie Foxx jak Prezydent USA i policjant Chatum Tatum czy jakoś tak - też walczą z terrorystami - nie widziałem tego filmu i nie zamierzam. Ja rozumiem, że rachunki trzeba płacić, że gwiady Hollywoodu żyją na pewnym poziomie i nie chcą schodzić poniżej tego poziomu ale bez przesady - aby grać w takich kiblach!!!

 

Ktoś się wybiera na Pacific Rim?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wybieram na Pacific Rim. Juz w piatek. Takie polaczenie kilku filmow w jeden ale ciekawy jestem efektu koncowego.

 

Edytowane przez ooo00ooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szybcy i Wściekli 6" - ja wiem, że to ma być film dostarczający jedynie rozrywki, niewymagający itd ALE BEZ JAJ. No myślałem, że spadnę z kanapy przy niektórych scenach. Wczoraj obejrzałem "Spring Breakers", kompletnie do mnie nie przmówił, sporo nagich biustów - to zapamiętałem, no i "białego murzyna".

 

 

 

W końcu zacząłem Breaking Bad :)

 

 

Jak wyda Ci się nudnawy (często tak bywa przy serialach), nie poddawaj się bo na prawdę warto !!


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyda Ci się nudnawy (często tak bywa przy serialach), nie poddawaj się bo na prawdę warto !!

Narazie dopiero zacząłem i jest ok. - wciąga.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie dopiero zacząłem i jest ok. - wciąga.

 

Ja obejrzałem trzy sezony i nie zachwycił mnie szczególnie.

 

Nie wiem czy widzieliście serial "Oz" prod. HBO. Trochę trąci myszką, ale polecam. Jest o tyle ciekawy, że trudno utożsamić się z którymś z bohaterów tzn. polubić któregoś, bo wszyscy mają jakieś "odchyły".

Akcja rozgrywa się tylko w zakładzie karnym, a poza tym to tylko retrospekcja na zasadzie takich przebłysków, wydarzeń, które zaprowadziły  tych ludzi za kraty. Zarówno skazani jak i personel to miszmasz charakterów i postaw życiowych.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mOBFaSC3004

 

http://www.youtube.com/watch?v=ov-HG_1J_nk

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wybieram na Pacific Rim. Juz w piatek. Takie polaczenie kilku filmow w jeden ale ciekawy jestem efektu koncowego.

Godzilla ? ;D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem trzy sezony i nie zachwycił mnie szczególnie.

 

Nie wiem czy widzieliście serial "Oz" prod. HBO. Trochę trąci myszką, ale polecam. Jest o tyle ciekawy, że trudno utożsamić się z którymś z bohaterów tzn. polubić któregoś, bo wszyscy mają jakieś "odchyły".

Akcja rozgrywa się tylko w zakładzie karnym, a poza tym to tylko retrospekcja na zasadzie takich przebłysków, wydarzeń, które zaprowadziły  tych ludzi za kraty. Zarówno skazani jak i personel to miszmasz charakterów i postaw życiowych.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mOBFaSC3004

 

http://www.youtube.com/watch?v=ov-HG_1J_nk

 

polecam rowniez, swietny ! i nie jest ciagnietyt w nieskonczonosc!

 

jak jestesmy przy dobrych klasykach to wydaje mi sie, ze trzeba by bylo wspomniec The Wire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 The Wire.

 

No właśnie, rewelacja. Można go gdzieś w sieci trafić, bo muszę go odświeżyć! Już prawie go kupiłem na alle, tylko że w ostatniej chwili się skapnąłem, że jest bez polskich napisów.

Chyba jest dostępny w tym internetowym HBO, ale nie wiem jak to się je 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, rewelacja. Można go gdzieś w sieci trafić, bo muszę go odświeżyć! Już prawie go kupiłem na alle, tylko że w ostatniej chwili się skapnąłem, że jest bez polskich napisów.

Chyba jest dostępny w tym internetowym HBO, ale nie wiem jak to się je

 

Jest na torrentach, np na piracie jest paczka cale 5 sesonow. Sciagnalem sobie w zeszlym tygodniu, przed wejsciem na statek. Wyczytalem, ze jest to obowiazkowa pozycja dla fanow BBad, przekonam sie sam.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, rewelacja. Można go gdzieś w sieci trafić, bo muszę go odświeżyć! Już prawie go kupiłem na alle, tylko że w ostatniej chwili się skapnąłem, że jest bez polskich napisów.

Chyba jest dostępny w tym internetowym HBO, ale nie wiem jak to się je 

 

Można w necie znaleźć cały streaming za darmo wszystkich sezonów :)

 

 

@Kosma: ciekaw jestem Twojej opinii, daj znać. 

 

Agnieszka Holland byla reżyserem kilku epizodów i do dziś mówi, że jej zdaniem to najlepsza produkcja kiedykolwiek wydana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogole Was podziwiam ze jestescie w stanie ogladac seriale, jakie by one nie byly. Pewnie dziwny jestem ale zdecydowanie wole pelnometrazowe filmy, niech trwaja 2h czy wiecej ale fabula musi sie skonczyc w tym samym cyklu:) pewnie wynika to tez troche z braku czasu i nie wiem kiedy obejrze nastepny odcinek, mozliwe ze zapomne o tym co w poprzednim sie wydarzylo:-)

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam "Wino truskawkowe".

Polski film oparty na "Opowieściach galicyjskich" Stasiuka. Na zabitą dechami polską prowincję w Beskidzie Niskim przyjeżdża policjant uciekający z Warszawy przed problemami osobistymi. Znajduje inny świat, innych ludzi. Niby jest spokojnie, sennie, ale zaczyna się dziać...

Nie ma ratowania świata, pościgów, strzelaniny ale jest miłość, seks, morderstwa, cud w kościele i nostalgiczne krajobrazy.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogole Was podziwiam ze jestescie w stanie ogladac seriale, jakie by one nie byly. Pewnie dziwny jestem ale zdecydowanie wole pelnometrazowe filmy, niech trwaja 2h czy wiecej ale fabula musi sie skonczyc w tym samym cyklu:) pewnie wynika to tez troche z braku czasu i nie wiem kiedy obejrze nastepny odcinek, mozliwe ze zapomne o tym co w poprzednim sie wydarzylo:-)

Ja tam czekam na całą serie i jak ....wolna noc to oglądam ;) -innaczej też pewnie bym zapomniał :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nash13: ja też wole pełnometrażowe ale z powodu np braku jakichś super produkcjim serial pasuje idealnie :)

nie ma czego sie bać, że się zapomni :) przeważnie jest na początku nowego epizodu krótkie przypomnienie ostatniego. Także nie masz na co czekać tylko wybierać serial i jazda:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam seriale, tylko z racji okoliczności wykonywania pracy, jest po prostu więcej do obejrzenia. Filmów tyle nie wychodzi, żeby sobie zapewnić duży zapas projekcji. Dobry serial to podstawa na morzu :P :P :P A oprócz codziennych obowiązków nie ma za dużo rozrywek... Jak jestem w domu, to tylko kino lub BlueRay z sieci o ile dostępny.

 

@Kosma: ciekaw jestem Twojej opinii, daj znać. 

 

Agnieszka Holland byla reżyserem kilku epizodów i do dziś mówi, że jej zdaniem to najlepsza produkcja kiedykolwiek wydana :)

 

 

Dzisiaj startuje, zobaczymy czy się wkręcę.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w necie znaleźć cały streaming za darmo wszystkich sezonów :)

 

 

@Kosma: ciekaw jestem Twojej opinii, daj znać. 

 

Agnieszka Holland byla reżyserem kilku epizodów i do dziś mówi, że jej zdaniem to najlepsza produkcja kiedykolwiek wydana :)

 

 

Jak to mawiają, są seriale i jest The Wire.

w zasadzie nie przepadam za tematyką handlu narkotykami i oglądaniem problemów czarnoskórej części amerykańskiego społeczeństwa ale muszę przyznać, że ten serial jest jak chodzenie po bagnie.

Wciąga.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Z mini serialów polecam: Pacyfic i Kampanie Braci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem trzy sezony i nie zachwycił mnie szczególnie.

Witam,

podzielam opinię :) > poddałem się po obejrzeniu 5 odcinków (dla jasności - chodzi o Breaking Bad).

Polecałem Kolegom HOMELAND, ale widzę, brak zainteresowania, a szkoda, bo to IMO bardzo wciągający serial z niezłym tempem. Jak się zacznie oglądać to trudno przestać :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek - ja widziałem może nie z Twojego polecenia, ale potwierdzam. HOMELAND bardzo fajny serial - wciąga :) ja w zasadzie chyba tydzien obejrzałem wszystko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do powyższych Homeland ustawiam wysoko w prywatnym serialowym rankingu, natomiast dalej prowadzi u mnie:

 

Mad Men - polecam, niesamowicie dobrze zagrany i opowiedziany serial. Klimat agencji reklamowej, rewolucji seksualnej w USA, whiskey i Lucky Strike :)

 

Coupling (Każdy z każdym) - brytyjski humor. Sprawy damsko-męskie, widziane zarówno od strony facetów jak i pań. Polecam oglądać w parze ;)

 

Rodzina Soprano - ....

 

IT Crowd - brytyjski serial o pracownikach IT. Do łez.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.