Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dwa

 

eqy8uve8.jpg

 

y9esajyp.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byś chociaż te palmy usunął ze zdjęcia. Drażnisz, oj drażnisz ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Właśnie chciałem złapać odbicie palm w szkle zegarka, ale nie wychodziło mi to za bardzo iPhonem :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :) Chodzi mi bardzo Monster po głowie, ale może forumowe chrono spełni rolę wakacyjnego zegarka.

 

A u mnie, podobnie jak cały zeszły tydzień, jeszcze przez pare dni tak:

e9ume5y9.jpg

ume2ejy7.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Mayan Riviera ? 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayan Riviera ? 

 

asi :)

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tamte miejsca , latamy tam co roku ,  jezeli jeszcze nie byles to pojedz na ruiny do Tulum i koniecznie tam na plaze . Bedzie Ci sie podobac  :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tamte miejsca , latamy tam co roku , jezeli jeszcze nie byles to pojedz na ruiny do Tulum i koniecznie tam na plaze . Bedzie Ci sie podobac :)

Zaliczone :) Rzeczywiście świetna plaża, choć dużo ludzi. Bardziej podobała mi się jednak Cobá i wejście na Nohoch Mul. Ogólnie świetne plaże są wszędzie, ale taki widok tylko tam. Kończąc OT, nowy nabytek nie jest trochę za mały dla Ciebie?

 

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszlo na zdjeciu   :) , zegarek ma 42mm srednicy tak samo jak Tudor Black Shield . Z tym tylko ze nie ma praktycznie bezela wiec wyglada na wiekszy niz jest naprawde .

 

PS 

 

snorkling na" isla de mujeres ", fantastycznie tam jest zreszta jak wszedzie dookola 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Milego dnia ! :D

dzis takiego mam na ''klacie''

post-70526-0-92969700-1396673684_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podpuszczaj kolegow , to jest temat jaki zegarek masz dzis na reku , zaraz sie ktos upomni  zebys pokazala zegarek na klacie  ;)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dobry pomysł..

 

zdjcie31q.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne parkingowce, ale ja dzisiaj nie na parking :D, tylko do ogrodu :( , bo już wiosna na całego, więc założymy jakiś kwarcyk i do pracy.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

post-57835-1396683961,8445_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też pochwalę się nowym niezegarkowym nabytkiem:

post-64635-0-46651600-1396685091_thumb.jpg

 

Hmmm... akurat K.-H. R. znalazł się w centrum kadru, ale już nie będę poprawiał - jego wielkość piłkarska była przecież bezapelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany :)

 

IMG_0376.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zapożyczone z internetu, niemniej jednak dzisiaj znów mam na łapie zegarek z takim tyłkiem :

 

post-27475-0-67931300-1396687000_thumb.jpg

 

post-27475-0-38440100-1396687023_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa ujęcia ukazująze boki tej maszyny :) Zdjęcia te również nie są mojego autorstwa.

 

post-27475-0-82297400-1396691795_thumb.jpg

 

post-27475-0-05426500-1396691821_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na PAMa i przekonuje sie jak bardzo to zegarek nie dla mnie. Podoba mi sie w nim jedynie pomysł że dekielek jest ponacinany jak nakrętka. Niemniej gratuluję szczęśliwemu posiadaczowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.