Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nienoszony.



Wysłane z Lumia 920

post-59414-0-02745500-1396693980_thumb.jpg

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na PAMa i przekonuje sie jak bardzo to zegarek nie dla mnie. Podoba mi sie w nim jedynie pomysł że dekielek jest ponacinany jak nakrętka

Mnie strasznie kręci ten zegar, zdecydowanie ma on charakter jak mało który inny zegarek :) Z Paneraiami to już tak jest, że albo się je kocha, albo nienawidzi. Ja zdecydowanie należe do tej pierwszej grupy. Tylko faktem jest również, że taki zegarek jest dobry jako któryś tam z kolei, jednozegarkowcom zdecydowanie odradzam - nie należą one do grupy tych najwygodniejszych zegarków ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał o ile do Rolexa, "prawie" mnie przekonałeś, tak PAM raczej nie dla mnie, fajny,ale u kogoś, u siebie go raczej nie widzę, mam za małą rękę...

 

Tak z ciekawości ile on ma grubości?

 

R.

Edytowane przez Maks 3

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ten twój nowy Pam jest śliczny - Gratuluję szczerze i zazdroszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem Robert w poprzednich postach, do tego typu zegarka trzeba mieć już ponadprzeciętne gabaryty :) Pod mankiet eleganckiej koszuli się raczej nie nadaje ;) Już nie pamiętam ile ma dokładnie grubości, ale sporo, ponad 18mm.

 

Lesiu, wielkie dzięki.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pam dobrze będzie wyglądał do dresu-garnituru-piżamy i na "waleta" też. :D

Ja należę do pierwszej grupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,aby nie było, zegar jest ok, gratki. Jednak nie dla mnie :)

 

Pytałem o grubość, ponieważ mój stanek ma wymiary 44x44mm i grubość 14,8mm. Jak dla mnie jest trochę za duży i chyba przede wszystkim za gruby...
 


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko od Bonda:

DSC_0267_zpsb4f4d68e.jpg


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u5e8a5yn.jpg

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Zawsze podobały mi się chrono Eberharda ale ten zestaw komplikacji też wygląda świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.