Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

odciągnięta aby wskazówka sekundowa nie ruszała się przy robieniu fotek.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reda jest świetna - co ma na ręku ossomac??


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Ossomac ma na ręku za***isty... ciśnieniomierz :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek - świetny EM<!! W Twoim stylu :lol:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: Wszystkim dziękua.pzdr.

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman - jeszcze musisz dokupi lakierowane szyszki gucci i skuter piaggio :wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman - jeszcze musisz dokupi lakierowane szyszki gucci i skuter piaggio :wink:

 

I brylantynę.... :):):):lol:

 

PS. Sikor nie mój...

Tylko ręka moja... :):)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-514-0-63703300-1330696161.jpg

imgp0006oo5.jpg

imgp0007of2.jpg


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Zegarek naprawdę ładny, elegancki. Ale pasek obrzydził zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no i malutki niestety troszku...ale tak to śliczniutki :!:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek naprawdę ładny, elegancki. Ale pasek obrzydził zdjęcia.

 

pasek sie pojawi - wtedy doloze nowe zdjatka- dzisiaj testuje-tarcze czyscilem ale to max co moge wycisnac bez niszczenia-mechanizm jak na razie punktualnie, malutki rzeczywiscie 2,5x2,5

 

pozdrawiam

i sorki za pasek

ale narazie zegarek jest w fazie testow


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek naprawdę ładny, elegancki. Ale pasek obrzydził zdjęcia.

 

pasek sie pojawi - wtedy doloze nowe zdjatka- dzisiaj testuje-tarcze czyscilem ale to max co moge wycisnac bez niszczenia-mechanizm jak na razie punktualnie, malutki rzeczywiscie 2,5x2,5

 

pozdrawiam

i sorki za pasek

ale narazie zegarek jest w fazie testow

Marka zacna, ale po wyczyszczeniu i ubraniu w nowy pasek raczej bym go sprezentował miłej memu sercu osobie (płci żeńskiej) niz sam nosił. 25mm dla faceta to jednak trochę za mało, nawet gdy się nie jest maniakiem megawatch'ów...

P.S. A na tym małpim (bez obrazy), włochatym nadgarstku ten malutki zegarek to jakas groteska :twisted:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek naprawdę ładny, elegancki. Ale pasek obrzydził zdjęcia.

 

pasek sie pojawi - wtedy doloze nowe zdjatka- dzisiaj testuje-tarcze czyscilem ale to max co moge wycisnac bez niszczenia-mechanizm jak na razie punktualnie, malutki rzeczywiscie 2,5x2,5

 

pozdrawiam

i sorki za pasek

ale narazie zegarek jest w fazie testow

Marka zacna, ale po wyczyszczeniu i ubraniu w nowy pasek raczej bym go sprezentował miłej memu sercu osobie (płci żeńskiej) niz sam nosił. 25mm dla faceta to jednak trochę za mało, nawet gdy się nie jest maniakiem megawatch'ów...

P.S. A na tym małpim (bez obrazy), włochatym nadgarstku ten malutki zegarek to jakas groteska :twisted:

 

 

tu sie zgodze - to nowy zupelnie przypadkowy nabytek:),raczej nosic go nie bede .... to tylko tescik :?


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A daj Pan spokój. Te dekle zakręcane od koronek na tych zawiasach to klęska jakaś. Przerost formy nad treścią totalny. A te akurat modela maja wodoszczelnośc po 100m. Są zegarki które nie maja w ogóle zakręcanych koronek i wodoszczelnośc maja też 100m, a nawet większą. Nawet jeden taki mam. Do tego szwajcarski. Nazywa się Adriatica 8102 Automatic i kosztuje podobnie jak ten niby- nurek.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tauchmeister to pomylka, cos jak samochod ze spoilerami, obnizonym zawieszeniem i sportowymi naklejkami, a pod maska 60 koni i przerobka na gaz :D


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten zegarek mnie zafascynował. Kolega w pracy się w takim pokazał i mi smaku narobił.

 

post-357-0-48544800-1330696210.jpg

 

Dostępny za 120 dolarów.

Bardzo fajny, jak wykonanie?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Z góry gratuluję wszystkim klubowiczom każdego nowego zegarka... mechanicznego

 

nie będzie więc gratulacji :wink:

-fajny model :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.