Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Niekonwencjonalne połączenie u Ciebie, ale zaskakująco ciekawie to wygląda  :D Zradź proszę producenta tego NATO :)

 

 

Dzięki.Nato kupiłem w WachGecko :

 

https://www.watchgecko.com/zuludiver-328-rubber-nato-watch-strap-bonetto.php

 

Jakość na oko wydaje się być ok. jednak za wcześnie na ocenę końcową.W każdym razie pasek mocno pachnie wanilią. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

 

Chronoswiss ma genialną kopertę!

 

Ja mam spory sentyment do tej manufaktury i do mnie mocno gada to co innych odrzuca czyli ta duża koronka... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spory sentyment do tej manufaktury i do mnie mocno gada to co innych odrzuca czyli ta duża koronka... ;)

Pilot z krwi i kości, a piloci podczas Wielkiej Wojny musieli móc operować koronką w rękawicach.

 

Taka chyba jest ta legenda dla dużych koronek (i dużych cyfr) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot z krwi i kości, a piloci podczas Wielkiej Wojny musieli móc operować koronką w rękawicach.

 

Taka chyba jest ta legenda dla dużych koronek (i dużych cyfr) ? 

 

Tak dokładnie dodatkowo duże średnice i dobra luma oraz długie paski ( w moim  Chronoswiss jest taki długi pasek dedykowany na ramię  ) chodziło o to aby nie tracić czasu na podciąganie rękawa oraz  łatwość w obsłudze samego zegarka w rękawicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nieprzypadkowo klasyczne fliegery miały nawet 55 mm średnicy. Miały sprawdzać się na kurtkach, a niekiedy nawet na udach, w czym oczywiście pomagały te długie paski ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie dodatkowo duże średnice i dobra luma oraz długie paski ( w moim  Chronoswiss jest taki długi pasek dedykowany na ramię  ) chodziło o to aby nie tracić czasu na podciąganie rękawa oraz  łatwość w obsłudze samego zegarka w rękawicach.

 

Nieprzypadkowo klasyczne fliegery miały nawet 55 mm średnicy. Miały sprawdzać się na kurtkach, a niekiedy nawet na udach, w czym oczywiście pomagały te długie paski ;-)

 

Dzięki za pomoc we wzbogaceniu wiedzy :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słabość do zegarków z 12 godzinnym bezelem. Fajnie że ich coraz więcej pojawia się w ofercie.

 

c26c806fc4aaf742b491e4056765f8f7.jpg

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cos wyjatkowego i bardzo unikalnego.

Czy tylko ja nie wiem co to za zegarek...? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym, co było dotychcas pokazane, kolega @radekk ma same ciekawe perełki, ale tego zegarka nawet nie wiem jak szukać :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły Sarpaneva spod budki z piwem, pełno takich w usa.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Filipa zawsze można liczyć - jakby on nie wiedział co to jest, to znaczy że ten zegarek nie istnieje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@reelax - piękny hami, gratuluje!

 

A ja do kawy musze sie zebrac z wyrka dopiero :-)c80131d0dea7d9201673e930da249784.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.