Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Rafale gratulacje upolowanej sztuki - widze ze powoli spełniasz swoje marzenia i to sie liczy ! mi bardzo sie podoba ,jednak pomarańcz razi mnie , wiec wolałbym oczywiście shark lub carib.... najlepiej przez dwa "r" .Świetna jest i werk niezly , a bransoleta jest podobno rewelacyjna .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piaskowemu lepiej na nylonie.

Nie wiem czemu, kusi mnie ta piątka.

 

Super Dosia - Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziekuje kolegom. Narozrabialem ale bardzo sie ciesze - jak staruszek zauwazyl jedno z marzen sie spelnilo a to stare marzenie bylo, wydaje mi sie ze jak kupowac suba to pomaranczowego, co prawada mnie jeszcze bardzo podobal sie zolty -ds, branzoleta cudowna - mieciuska i masywna zarazem, jutro zacznie sie wydzwanianie do doxy celem zamowienia gumiaczka - czarnego,

z pierwszych wrazen to troszke dziwnie jest sie przyzwyczaic do skarlalej godziny i 24h gmt,

postaram sie zaladowac szybko jakies zdjatka do galerii

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje \\

IMGP0050.JPG

IMGP0044.JPG


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly w bieli

samurai_0007.jpg


TAG Indy 500, Samurai white&black, Delbana, Heuer Carrera, Certina DS Podium RK i troche kwarcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem na reku dwa moje nowe nabytki. Oba nosza sie dobrze jak dotad:

 

28437328952472e1med.jpg

130af975870f6ffdmed.jpg

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwa moje nowe nabytki.

 

;):)

To ja gratuluję "nowych" nabytków.


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega to chyba jednak troche przekombinowana (w szczegolnosci polaczenie cyfr rzymskich i arbskich w jednym indeksie). Z drugiej strony projektanci glowkuja caly czas, zeby wymyslic cos nowego, chyba sie im udalo w tym przypadku, ja nigdy takich indeksow nie widzialem (pewnie malo widzialem ;) ). Pozostane jednak chyba przy zegarkach vintage, choc musze przyznac - ta Omesia na pewno sie wyroznia w tlumie.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Omega taka sobie, ale AP, na którego kiedyś nie mogłem patrzeć, coraz bardziej mi się podoba. Ma taki "narzędziowy" klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrek 38 - piękne zegarki gratuluję !


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP piękna klasyka - gratuluję i rozumiem powody wyprzedaży


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Omega to chyba jednak troche przekombinowana (w szczegolnosci polaczenie cyfr rzymskich i arbskich w jednym indeksie). Z drugiej strony projektanci glowkuja caly czas, zeby wymyslic cos nowego, chyba sie im udalo w tym przypadku, ja nigdy takich indeksow nie widzialem (pewnie malo widzialem ;) ). Pozostane jednak chyba przy zegarkach vintage, choc musze przyznac - ta Omesia na pewno sie wyroznia w tlumie.

 

Powiem szczerze ze te indeksy to jedyny powod dla ktorego ja kupilem. Najbardziej mi sie podoba, ze dokladnie tak samo pokazywana jest data. Datownik ma dwie tarcze. Fajnie sie ja nosi. A AP wiadomo, jedyny w swoim rodzaju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mialem na reku dwa moje nowe nabytki. Oba nosza sie dobrze jak dotad:

 

 

Pzdr.

 

 

AP rewelacyjny seredecznie gratuluje


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

Dalsze dyskusje na temat wyrobów pod nazwą Alpha, MM itp. oraz co sądzicie o ich posiadaczach bądź przeciwnikach, jak również o ich poziomie intelektualnym proszę prowadzić tu:

 

 

 

KOSZ

 

 

A post rozpoczynający tę jakże interesującą dyskusję na temat wyrobu pn. Alpha przeniosłem bo wyrób ten znajdował się nie na tej ręce na której winien się znajdować ;)

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amen PAnie Mirku...moze wreszcie troche pozadku.....

 

 

P.S. nie dlao by sie wykombinowac chociaz kilku fotek z "Wielikm Inzynierem" ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
A post rozpoczynający tę jakże interesującą dyskusję na temat wyrobu pn. Alpha przeniosłem bo wyrób ten znajdował się nie na tej ręce na której winien się znajdować ;)

 

Mirek

 

 

????? Czy komuś rola administratora nie pomyliła się z rolą cenzora? Jaka nie ta ręka? Rozumiem, że było późno, ale żeby aż tak? Rozumiem też usunięcie wszystkich OT, ale już nie można zamieszczać zdjęć ZEGARKÓW w tym dziale? To może od razu napisać proszę, że można zamieszczać tylko zegarki z kilku krajów, zaaprobowane przez szanowne jury, pozycja modela musi być klęcząca, a ręka zgięta pod kątem 47,6 stopnia? Absurd goni absurd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbubu

Jedrek cacuszka. TAk AP jak i Omesia. Te indeksy absorbują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.