Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję. Otóż fajnie by było gdyby wklejać tu zdjęcia zegarków (Waszych), ale na damskich nadgarstkach - waszych partnerek, sióstr itp. Chodzi mi o względy estetyczne - damska łapka to dużo przyjemniejszy widok niż Wasze owłosione łapska.:)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję. Otóż fajnie by było gdyby wklejać tu zdjęcia zegarków (Waszych), ale na damskich nadgarstkach - waszych partnerek, sióstr itp. Chodzi mi o względy estetyczne - damska łapka to dużo przyjemniejszy widok niż Wasze owłosione łapska. :P

 

Może lepiej na ich ogolonych nogach?? :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Mogą być nogi:)

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Mam propozycję. Otóż fajnie by było gdyby wklejać tu zdjęcia zegarków (Waszych), ale na damskich nadgarstkach - waszych partnerek, sióstr itp. Chodzi mi o względy estetyczne - damska łapka to dużo przyjemniejszy widok niż Wasze owłosione łapska.:P

 

A może zaproponujemy depilację ręki do zdjęć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moja żona lubi moje owłosione ręce :P:)

depilować się nie zamierzam i proszę opinie o zegarku a nie o włosach na ręku..:)


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale "......masz na RĘKU"

Tyle, ze takie jak np zegarki Cytochroma mozna z przyjemnością oglądać w każdej sytuacji.

masz na reku, nie narzuca pokazanie zegarka jaki dzisiaj nosisz a nie pokazanie zegarka z nadgarstkiem;p


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
post-0-0-97846500-1331078310.jpg

 

 

dawno tu nie pisałem ale @tessio, ty brylujesz czymś taki teraz??? o tempora o mores ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@cytochrom: ja tez chce taki! Powiedz ile czasu (i nakladow :) ) zajelo Ci doprowadzenie go do pozadanego stanu? Na co trzeba szczegolnie zwrocic uwage przy kupnie starego Memovoxa (rozgladam sie caly czas, ale boje sie wtopic)?

 

 

Coz ten byl wyjatkowo fartowny - koszt 500usd zegarek, naklady - pasek, szkielko, i przeglad - 100usd, cal.814, srednica 35mm, tutaj do cal.k814 jest sporo czesci wiec z tym raczej nie ma problemu

 

Jest teraz dobry okres na zakupy lecoultre i jlc w us pod warunkiem iz aukcje sa tylko na us, ceny za fajne egzemplarze na 814 to od 450-700 usd

na co nalezy zwrocic uwage - tarcza - powinna miec przynajmniej wewnetrzny dysk na sloneczko, poztatym czy sa wszytskie kropy indeksow, pozatym czy zegarek chodzi

nie martwilbym sie natomiast jezeli nie ma zdjecia werku - wiekszosc tych memo otwiera sie przez szklo - wiec jesli na deklu jest use wrench number ....

to znaczy ze trzeba zdjac koronki i otworzyc przez zdjecie szybki - wielu ludzi, szczegolnie jesli jest to estate sale tego nie potrafi (co innego handlarze), wiec jesli zegarek chodzi i bzyczy to ryzyko zamiany werku jest znikome.

O wiele drozsze ale tez i czesciej konbinowane sa wieksze egzemplarze - 829 etc. - ze wzgledu na wiekszy popyt ceny razej od 1k usd i wiecej, oraz wiecej kombinowanych i fran ken watchow - tutaj ze wzgledu na naklad przed zakupem wolalbym miec dobre zdjecia i posprawdzac

Najbardziej ryzykowne to worldtime - zewzgledu na mozliwosc latwej modyfikacji werku ktora potrafi zrobic doswiadczony fachowiec, jak i jedynie koniecznosc malowanki wewnetrzenej tarczy - jest tu skladakow od cholery ale tutaj znowu do przestepstwa zacheca cena 1500 i wiecej.

 

Moja rada - jezeli nie chcemy wielkiego zegarka szukalbym memo na k814 (manualny mniej awaryjny) z idealna tarcza, pozlacany w technologii gold filed - nie bedzie odbarwien a polerka nie bedzie klopotem,

korony nie sa problemem - czesc memo miala sygnowane a czesc nie

 

i taniej wyniesie lecoultre od jlc - werk ten sam :P

 

jak cos podeslij zdjecia to bede pisal

 

pozdrawiam i dziekuje kolegom za dobre slowo

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym mieć to doświadczenie co przedmówca. Gratuluję memovoxa za mną też chodzi ale JLC i chyba pójdę w nowego- wiem nie ten klimat, ale mniejsze ryzyko


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURNAJANEK kusisz... a tak żeby nie było całkiem OT to fotka ulubieńca

post-3351-0-18056900-1331078314.jpg


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Dziś nareszcie mogłem się cieszyć GUBikiem. Zegarek, który niedawno kupiłem u sympatycznego Forumowicza KURNAJANEK odebrałem dziś od p. Rosiaka z Ząbkowskiej. Oprócz czyszczenia i smarowania werku prosiłem także o oczyszczenie tarczy z paprochów, a wskazówek ze śniedzi. Wszystko zostało wykonane nawet najmniejszy paproch się nie ostał, a poza tym p. Rosiak sam z siebie wymienił sekundnik (oryginalny był już troszkę zmęczony), wymienił szkiełko i jeszcze dołożył teleskopy i ładny paseczek, a wszystko to bez podnoszenia uzgodnionej ceny. To się nazywa podejście do klienta!

 

img6197ft3.jpg

 

img6198ol1.jpg

 

post-0-0-80490400-1331078405.jpg

 

post-0-0-36584000-1331078407.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no majowy teraz wyglada lepiej .. niewiele mu trzeba było ... ciesze sie że to paprochy były (zresztą tak ja to widziałem ) . No i znacznie lepiej wygląda z przeczyszczonymi wskazówkami :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta NOS z otwieranym szkłem - dla niewidomych.

post-4189-0-39597600-1331078418.jpg

post-4189-0-78091800-1331078418.png


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazomierz na tle śniegu (uwierzcie, to białe to śnieg)

 

8f8096a76d64a00d.jpg


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.