Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrov@

No! I kolegę rozumiem w 100%

To dopiero jest "ostra zabawka" :lol:

Klod100 jak masz pod ręką tester do banknotów lub jakiekolwiek inne żródlo ultrafioletu to po tym świeci jak diabli(choć nie wiem jaką metodą podświetlał PiterM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz już jakieś inne paseczki, rekinek, czy coś takiego :wink: :D

 

Założę jakis inny temat z fotkami. Wiesz, kilka pasków to wypada mieć... a czarny rekinek to wręcz obowiązek do Base'a :lol:

 

A naświetlałem białym LED'em, fajny efekt daje. I przesunąłem nieco balans bieli, ale nie było wyjścia aby białe elementy byly białe, a czarne czarne. W rzeczywistości markery są bardziej zielone, ciut, ale jednak.


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak piekny --> :shock: :shock: :shock:

 

Gratuluje!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Piękny Piter, piękny, gratulacje!!!!!!!! :shock:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

:shock: :lol: :? 8)

Piękny :!: Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba21

:shock: :shock: 8) Ale cacko.. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz pod ręką tester do banknotów lub jakiekolwiek inne żródlo ultrafioletu to po tym świeci jak diabli(choć nie wiem jaką metodą podświetlał PiterM)

 

W kwestii ultrafioletu to w zeszłym tygodniu byłem na weselu gdzie na sali balowej był jarzeniówki UV. Zegarek swiecił mi tak bardzo że aż mi się głupio zrobiło.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I przesunąłem nieco balans bieli, ale nie było wyjścia aby białe elementy byly białe, a czarne czarne

...ach ta fotografia cyfrowa ...jest taka "oszukańcza"... prawdziwa fotografia to taka gdzie ingerujemy tylko (!) przed nacisnięciem spustu migawki...a cyfrowa stwarza zupełnie inne pokusy ,których wielu uznanych fotografów i krytyków nie uznaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balans bieli ustawia się przed zrobieniem zdjęcia.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to taka sama procedura jak podczas ingerencji w kompie... ...zapomniałem ,że cyfrówki mają takie 'udogodnienia' :D ...i dlatego ich nie lubię...

...cyfrówką nawet totalny laik może zrobić dobrą fotkę ...a analogiem już tylko znawcy tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię lustrzanką analogową, ale także cyfrówką nie pogardzę.

 

a analogiem już tylko znawcy tematu

To na pewno nie jest argument przeciwko cyfrówkom.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja też nie gardzę...ale używam tylko jako 'dokumentalistki' :D ...a nie jako 'artystki' :D

...to nie miał być argument przeciwko...bo te przeciwko w innym poście serwowałem...

 

...na marginesie albo wręcz na pierwszym planie...gratuluję Panerai'a...PiterM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW, balans bieli to cholerne utrapienie cyfrówek a nie ulatwienie bynajmniej!!! Ale trzeba z tym jakoś się pogodzić...


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiterM, a może jeszcze jakieś zdjęcia, może dekielek z jakimś fajnym "nożykiem" tym razem :?: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak BTW, balans bieli to cholerne utrapienie cyfrówek a nie ulatwienie bynajmniej!!!

...to tak jak światło jest utrapieniem analogów :D ...nie każdy potrafi je opanować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PiterM, a może jeszcze jakieś zdjęcia, może dekielek z jakimś fajnym "nożykiem" tym razem :?: :twisted:

A byłeś w "szwajcarskich" ostatnio? mało? :oops:


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłem :!: :twisted:

...dekla nie było, a poza tym pieknych zdjęć nigdy za dużo na tym forum! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dziś/jutro postaram sie zrobić mu kilka od drugiej strony, masz to u mnie.


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, ja również jestem zakochany w Panerai, ale jednak wybrałem co innego...chociaż zdjęcia pooglądam :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-357-0-26708800-1330496836.jpg

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.