Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrov@

Hmm....Panerai,Panerai....

Gratulacje!Piękny

Fakt że duzy,ale taki ma być i wcale nie wygląda przesadnie!

Wygląda super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

zaj...cie niebanalny, elegancki sikor. w kataalogach nie robia takiego wrazenia, ale na reku, przy garniaczku wyglada zabojczo :D:D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ML

 

faktycznie pasek fajny, jedną z rzeczy które mnie skłoniły do zakupu Panerai-a jest fantastyczny wybór dedykowanych pasków. To chyba jeden z nielicznych zegarków do którego istnieje przebogata oferta pasków, specjalne pudełka na paski, sprzączki itp. Niby w każdym zegarku można to zrobić, ale to właśnie wokół tej marki jest to szczególnie widoczne. Regułą jest posiadanie kilku pasków do jednego zegarka i zakładanie ich stosownie do okazji itp.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

@Klod100, a jeszcze zapytam, gdzie dokonales zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yarhard

 

Zegarek kupiłem u Pana Franka Shustera, to kolekcjoner i handlarz ( trochę głupio to brzimi ) z Niemiec. Polecił mi go znajomy, który już u niego kupował.

Zegarek był kupiony w pażdzierniku w Wempe. dostałem rachunek i wszystkie papiery, oczywiście pudełka i akcesoria ( śrubokręt, pasek kauczukowy, certyfikaty itd.).

 

http://www.chrono24.com/web/pl/haendler_ho...uster/liste.htm

 

P.S.

zaskoczeniem dla obu stron było to, że przelew z Polski dotarł do niego tego samego dnia.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję. Zegarek ładny, choć nie powalił mnie na kolana. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai to ostatni zegarek, ktory powinien powalic na kolana.... to esencja prostoty. Ideal ascezy. A przy tym klasa.

 

Jak to powiadaja''' prostota jest ostateczna foma zlozonosci.

 

Gratulacje! FORZA PANERAI !


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... to esencja prostoty. Ideal ascezy. A przy tym klasa.

Tak. I to właśnie klasa, elegancja i prostota tego zegarka ma wzbudzać podziw (i w niektórych przypadkach powalać na kolana :wink: ). W moim przypadku tak jednak nie było... Choć, zaznaczm, zegarek jest ładny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość energit25

a ja mam taki i nie zamienię go na żaden inny!!!

post-0-0-61056400-1330481691.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Pozazdrościć, wspaniały- gratulacje! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich słodkościach szary wyrobnik:

 

post-110-0-30929800-1330481707.jpg

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

jaki szary?

przecież się blyszczy ładnie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :!:

Chcę nawiązać do postu Klod 100 na temat zegarka firmy Panerai.

Składam oczywiście gratulację nabycia takiego czsomierza i chcę zamieścić cytat z pisma "Wielka Księga Luksusu MONTI. niestety nie odnotowałem numeru pisma i rocznika ( prawdopodobnie około 2 lata temu).

" Jeżeli jednak chcemy zadziwić wszystkich, to powinniśmy rozejrzeć się za włoskim PANERAI za 2,5 tyś dolarów ( może ta cena jest nie aktualna - przypisek własny). Jest wodoszczelny, surowy w kształtach i tak rzadki, że nie musimy obawiać się, iż na polu golfowym spotkamy jeszcze kogaś ubranego w ten czasomierz"

Cytuję to dlatego, bo uważam, że jest to prawdą. Osobiście znam jedną osobę będącą posiadaczem zegarka PANERAI. Myślę, że rzeczywiście w kraju jest takich osób mało. Ciekawy jestem ilu może być w kraju szczęśliwych posiadaczy zegarków tej marki. A może ktoś z Kolegów pokusiłby się o prognozę :?:

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trudno jest ocenić i że sugestia z artykułu jest bardzo trafna. Biorąc pod uwagę, że w kraju nie ma przedstawicielstwa tej marki i jest ona w naszych warunkach bardzo oryginalna, osobiście optował bym za liczbą poniżej 10, albo jeszce mniej może do 5 -ciu maksimum. Może jest to jednak zbyt pesymistyczne załozenia.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie musimy obawiać się, iż na polu golfowym spotkamy jeszcze kogaś ubranego w ten czasomierz"

 

A jak wygląda jego wytrzymałość jeżeli chodzi o przeciążenia wynikłe z uderzeń kijem w piłkę golfową np. 118 razy, dwa razy w tygodniu?

Nie wyliczę tu jaka energia powstaje w chwili uderzenia i ile jest przenoszone na nadgarstek (i na zegarek) ale dobra prędkość główki kija to np. 140km/h a piłka golfowa odlatuje z prędkością około 200km/h.

Tak się zastanawiam czy jakiś producent określa że jego zegarek znosi określone przeciążenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo urazić, ale może to wpływ designu czasomierzy tej marki ? Dla mnie jest on niestety (?) nie do zaakceptowania. Ponadto zabawne wydają mi się stwierdzenia, jakoby zegarki Panerai były 'ascetyczne' albo 'purystyczne' - to kwestia dyscypliny lingwistycznej. Uważam natomiast, że określenia 'awangardowy' czy 'wysublimowany' cechujące wygląd wyrobów Panerai (wg mnie) nie zjednują licznego grona adoratorów, a nawet admiratorów wśród osób dysponujących funduszami umożliwiającymi ich zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz Paneraia Klaudiusza widziałem w prasie na nadgarstkach rodaków 2 sztuki i jednego na zywo - też na polskim przedramieniu. Czyli razem 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. myślę że zegarków panerai jest w Polsce sporo.

2. w uhren magazin ył artykuł - test o zegarkach i golfie - nie odnotowano większych znmian chodu ani jakichkolwiek uszkodzeń

3. na niemieckim forum zastanawiali się całkiem poważnie czy klaskanie (owacja) np. po koncercie symfonicznym (chodiło o te lepsze - z bisami :( 8) :wink: ) może zaszkodzić zegarkowi

4. zegarka jeszcze raz szczerze gratuluję , choć wydaje się że zacytowany przez Tomka tekst w ciągu tych dwóch lat stracił nieco na swej aktualności.

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-269-0-47135600-1330481804.jpg

 

obraz0064mt.th.jpg

 

Zegarek kupiłem w nocy z piątku na sobotę od kumpla. Transakcja przebiegła nietrzeźwo :D Zegarek ma dwie wady - za wysokie szkiełko i za dużą koronkę (oczywiście nieoryginalne). Ale to się poprawi :( Poza tym bardzo mi się podoba. Ładnie się ta Doxa postarzała.

 

Fotki robione w fatalnych warunkach oświetleniowych :( Ale jak już będzie galeria, to zrobię jej lepszą sesję.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1. myślę że zegarków panerai jest w Polsce sporo.

2. w uhren magazin ył artykuł - test o zegarkach i golfie - nie odnotowano większych znmian chodu ani jakichkolwiek uszkodzeń

3. na niemieckim forum zastanawiali się całkiem poważnie czy klaskanie (owacja) np. po koncercie symfonicznym (chodiło o te lepsze - z bisami :( 8) :wink: ) może zaszkodzić zegarkowi

 

piotrek

cienie zegarków mechanicznych... tylke gdzie są blaski? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.