Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

ba02.jpg

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma coś w sobie ;)

 

Ma napis na tarczy Corum. Przypuszczam, że gdyby go tam nie było nie zwrócilibyście uwagi na ten zegarek.

Edytowane przez PustyRZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię Corumowi więcej zdjęć i zapewniam, że zegarek jest świetny. Ostatnio podjąłem decyzję o wietrzeniu kolekcji i nie miałem wątpliwości, że akurat on u mnie zostanie. Na wyjścia do Sopotu wieczorem jest w sam raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP8901b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni dzień z Anantą, jutro coś innego trzeba przywdziać, bo jeszcze mi się znudzi.

 

dsc09051s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, szkoda, że ona jest taka duża ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po Rolku ostro się u Ciebie pozmieniało i masz parcie na małe zegarki. Ja obiecałem sobie że następny (po Stenku) też nie będzie miał więcej niż 42mm. Ale na chwilę obecną uważam że Seiko wcale wielkie nie jest dzięki temu jak się układa na nadgarstku i stosunkowo niewielkiej długości (50mm). Na takim jak Twój nadgarstku powinno być jeszcze sporo luzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

 

Michał....dla Ciebie za duża??!! dla ciebie idealna ;)

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Blancpain.

 

Marcin, zapewne nie będzie to zegarek za duży na mój nadgarstek, ale obiecałem sobie, że nie kupię już więcej zegarka większego niż 44mm. Być może dla Ananty zrobie jednak wyjątek ;)

 

Lechu, rzeczywiście Rolex dużo namieszał w moich upodobaniach.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...ale obiecałem sobie, że nie kupię już więcej zegarka większego niż 44mm.

 

 

Mogę się zapytać czemu?

odpowiedź mnie interesuje, bo ja akurat zamierzam kupować minimum 44mm.

a nadgarstek chyba masz większy nawet niż mój.

Edytowane przez blake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu z wiekiem mija mi powoli upodobanie do dużych zegarków ;) Ty się natomiast mną nie sugeruj, każdy lubi to co lubi.

 

Mój nadgarstek to ok. 20cm.

 

ps. jak jeszcze jestem w stanie rozważyć zegarek typu diver bądz lotnik w rozmiarze do 44mm, tak nie wybrażam sobie, żebym przekroczył próg 42mm w przypadku wyboru zegarka bardziej eleganckiego.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie także 44mm to wystarczająca średnica zegarka.Dla garniturowca 40mm także pasuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c36020120214132732.jpg

 

Bardzo lubię ten model Rakiety i fajnie mu z podkładką. Co to za pasek? Jak z dokładnością Rakietki?

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba go przeczyścić, nasmarować i wyregulować, pasek też do wymiany, ale już cieszy oko:

 

misha-sorna-jacky-ickx01.JPG

 

 

misha-sorna-jacky-ickx02.JPG

Edytowane przez .misha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.