Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Jak bardzo chcesz to na Allegro 2 szt. widzę (nie moje aukcje). Z czego jedna w gorszym stanie od mojego, ale według mnie jeszcze godnym uwagi: http://allegro.pl/poljot-automat-i2294954788.html

 

Ja go szukałem prawie 2 lata, a tu taki "wysyp" na Allegro :-P Nie wiem dlaczego (może przez tachometr?) ale pierwszy raz jak go na WUSie zobaczyłem to mi się jakoś z TAG Heuerem skojarzył ;-)

 

Taki zegarek za 130 zł to jak za darmo!! Nie ma bezpośrednich namiarów do sprzedawcy, więc nie mam możliwości kupna. Nie bardzo potrafię kupować na Allegro! Założyłem tam kiedyś konto, bo chciałem coś kupić, ale nie udawało mi się, więc kupiłem bezpośrednio u sprzedającego poza aukcją. Teraz zapomniałem już nawet hasła dostępu do mojego konta. Gubię się już powoli w tych wszystkich hasłach i loginach.

Twój Poliocik fajny i można powiedzieć, że całkiem nie radziecki :)

Ja ostatnio zacząłem zbierać na Oceanusa Casio i muszę się bardzo starać w odkładaniu kaski, aby do końca tego roku uzbierać na Oceanuska :):D


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-42977-0-73843600-1335556507_thumb.jpg kliknij sobie :)

 

 

Ciekawy Tissocik,widzę,że polujesz na ebay-u :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak najbardziej:

 

Dzięki wielkie, pasuje mu. Swojego też tak ubiore :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strix, ależ fajne to seiko :)

u mnie dziś pakowanko przewdyjazdowe w związku z czym na ręce zawitała dosia do zadań specjalnych ;)

23048245405052596474.jpg


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wykonania powinna być - że mucha nie siada :):) - żart :) - fajna fotka.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alaska naprawdę ładna Krystek!

 

Jakie odchyłki dobowe notujesz kolego?

 

Sprawdziłem i w 24h zrobił +1s, a więc trochę się dotarł mimo, że tylko w weekendy go noszę. Całkiem nieźle jak na "kiepską swiss kłalita" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i w 24h zrobił +1s, a więc trochę się dotarł mimo, że tylko w weekendy go noszę. Całkiem nieźle jak na "kiepską swiss kłalita" ;)

 

No to bajka ;)

 

U mnie też 1-2sek na dobę w Speedmasterze choć już nie długo bo pójdzie w świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zejść z nadgarstka i nawet mój weekendowy zegarek poszedł w odstawkę :)

 

dsc0265e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, kolejne odjazdowe zdjęcie w Twoim wykonaniu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, kolejne odjazdowe zdjęcie w Twoim wykonaniu.

 

Dzięki Michał :)

 

Nie przypuszczałem że ten zegarek będzie mnie aż tak cieszył :)

Chyba zostanę jednozegarkowcem :unsure:

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przypuszczałem że ten zegarek będzie mnie aż tak cieszył :)

Chyba zostanę jednozegarkowcem :unsure:

Z kolei ja muszę Ci się przyznać, że dopiero Twoje zdjęcia przekonały mnie do tej trzysetki. Wcześniej jakoś mnie ten zegarek w ogóle nie pociągał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło mi to słyszeć :)

Na żywo ten zegarek wyglada dużo lepiej niż na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długi weekend z Orisem ;)

 

 

2yy494i.jpg

 

 

xddmwy.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skubaniec nie chce zejść z ręki :rolleyes:

 

IMG_8032-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to piękny zegarek jest..Nie dziwię się.Zenki fascynowały mnie od zawsze,pierwszy raz zobaczyłem je w grecji jako dzieciak i oczu od wystawy oderwac nie mogłem..

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skubaniec nie chce zejść z ręki :rolleyes:

 

Ach ten Zenith :rolleyes:

Ostatnio widziałem go na żywo ale na bransolecie i myślałem że to najlepsza opcja dla tego zegarka ale na gumie wygląda chyba jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też do niego oryginalną bransolete, ale zdecydowanie wole go na gumie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.