Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne Łukasz, wal :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tyg. czekania i w końcu jest !!!

 

IMG_8965-4.jpg

 

Wrażenia? Zdecydowanie jest to mój najładniejszy zegarek - zakochałem się :rolleyes:

Hej, Carlito, gratuluje kolejnego "bezguscia"! :D :D :D

 

Oczywiscie jest sie w czym "zakochac" bo DJ jest bardzo ladny. Szczerze gratuluje wspanialego czasomierza (mniemam, ze Twoja kolekcja "bezgusci" tej marki nie przestanie sie rozrastac, czego szczerze zycze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałeś, że to Twój najładniejszy - moim zdaniem to Twój najbrzydszy zegarek...doceń moją szczerość :)

 

P.S. Gratulacje - Tobie się podoba, i o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się te rolki rozpanoszyły ;)

bicolor i dj super

 

zenithopen4.jpg

 

zenithopen5.jpg

Zenith przedni (wiadomo, Zenith). Co prawda styl 'open heart' nie nigdy jakos za bardzo do mnie nie docieral, ale mechanizm, jak i ze wzgledu na to caloksztalt czasomierzy tej marki, jak najbardziej. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegareek to taki troszeczkę klejnocik,ale b.ładny,a kolor tarczy jest piękny.Fotka nie oddaje prawdziwego jej odcienia.(dot rolka Michała)

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałeś, że to Twój najładniejszy - moim zdaniem to Twój najbrzydszy zegarek...doceń moją szczerość :)

 

P.S. Gratulacje - Tobie się podoba, i o to chodzi.

Mam nadzieje ze nie do mnie to skierowales (pytam aby sie upewnic jako ze widze bezosobowo wyrazasz swoja opinie bezposrednio pod moim postem).

 

redaguje ten post, bo wlasnie sie zorientowalem ze chodzilo (zapewne) o czasomierze Carlita, takze sorry za zamieszanie ktore nieopatrznie moglem tym postem spowodowac

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było do mnie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał gratuluję zakupu no i czekam na galerię ;)

 

Zenith również przepiękny :)

Sphinx - również czekam w galerii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdjęcia są zepsute (ruszone), były robione podczas jazdy samochodem. Pozatym zegarek jest uciapkany paluchami :( W galerii się napewno poprawie :)

 

IMG_8920-2.jpg

 

IMG_8954-2.jpg

 

IMG_8957-2.jpg

 

IMG_8960-3.jpg

 

IMG_8975-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Michał! Trochę biżuteryjnie wygląda ten Rolek, ale to w niektórych przypadkach zaleta. W tym przypadku z całą pewnością nią jest. GMT mimo wszystko bardziej uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zywo ten zegarek wcale bizuteryjnie nie wyglada , zdjecia wogole nie oddaja jak kapitalnie caly zegarek wyglada .

Jest jeden w Katowicach w Kruku , bardzo mile panie chcialy mi go sprzedac ale u mnie dostane go w znacznie lepszej cenie .

Tam w salonie poza tym modelem to praktycznie nie ma nic ciekawego , wszystko sprzedane


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Michał! Trochę biżuteryjnie wygląda ten Rolek, ale to w niektórych przypadkach zaleta. W tym przypadku z całą pewnością nią jest. GMT mimo wszystko bardziej uniwersalny.

Dzięki Lechu, moim zdaniem nie wygląda biżuteryjnie. Natomiast bezel jest wykonany z białego złota, co rzeczywiście może stwarzać takie wrażenie. Na wieczorne wyjścia do eleganckiej koszuli jest idealny - strasznie mi przypadł do gustu ten zegarek. Jest prześliczny :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek - JLC:) Dodam wiecej zdjec za pare dni.

post-28966-0-53124800-1337643665_thumb.jpg

post-28966-0-66127600-1337643685_thumb.jpg

post-28966-0-62039100-1337643705_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

A u mnie dzisiaj tak:

 

image00075l.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
b65f8dcf.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży - mój. Mały - żony. Na nadgarstku był wczoraj, dziś idzie na przegląd. Mamy taki mały komplecik ;)

img2012052200213.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać moje "trzy grosze". Wiem,że na temat gustów się nie rozmawia,również zdaję sobie sprawę,że wiele zegarków nie widziałem na żywo. Jednak moim zdaniem ostatni Rolex Michała(Carlito1) nie jest najgorszy w jego kolekcji,i tu się nie zgadzam z Łukaszem :) Co prawda jak dla mnie nr1 to GMT Master II (wybierając miedzy jednym a drugim)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP9417b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży - mój. Mały - żony. Na nadgarstku był wczoraj, dziś idzie na przegląd. Mamy taki mały komplecik ;)

img2012052200213.jpg

Pozdrawiam,

Fantastyczne!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne "tylko" Seiko daje radę

post-32788-0-44930800-1337679918_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.