Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej bransoleta i mesh. Jeśli pasek to tylko nato.

 

Jak dla mnie ten mesh absolutnie do tej Omegi nie pasuje, ale jak zwykle to kwestia upodobań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowodów na to, że się mylisz jest cała masa. Na dzień dzisiejszy chyba każdy aparat ma funkcję makro i do ciekawych zdjęć nie potrzeba żadnych dodatkowych obiektywów. Oczywiście nie rozmawiamy o profesjonalnych zdjęciach, a o zdjęciach do kalendarza klubowego.

 

 

Mówię o obiektywie macro do np lustrzanki.Wszelkiego rodzaju małpki i telefony mają te funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o obiektywie macro do np lustrzanki.Wszelkiego rodzaju małpki i telefony mają te funkcję.

 

Nie chce mi się sprzeczać, ale moim zdaniem bez problemu idzie zrobić fajne zdjęcie zegarka lustrzanką bez obiektywu makro... warunek -trzeba chcieć ;)

Obiektyw makro to jest potrzebny jak chcesz zrobić indeks na całe zdjęcie, a nie cały zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nie wiem który fajniejszy....

HMM chyba jednak troszki Master GMT,ale to też zależy do czego ubierasz tak mi się wydaję.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4611459.jpg

,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pod mankietem znowu białoruski jednoręki bandyta:-)

A w kolejce na nadgarstek czeka nowy nabytek...

post-46051-0-24915400-1347435840_thumb.jpg

post-46051-0-64345100-1347435953_thumb.jpg

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B69C8D37-7EA2-4AA5-A97E-21979B946288-5450-00000829C56B2B4E.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nie wiem który fajniejszy....

HMM chyba jednak troszki Master GMT,ale to też zależy do czego ubierasz tak mi się wydaję.

Mnie natomiast (milosnikowi czasomierzy marki Rolex) ciezko byloby rozpatrywac te dwa konkretnie zegarki pod katem 'ktory ladniejszy / ktory brzydszy'. Moim zdaniem kazdy z nich jest ladny, kazdy z nich posiada cos czego nie posiada drugi i zaden z nich nie zasluguje w takiej sytuacji na miano brzydszego lub ladniejszego jeden od drugiego. Ale, parafrazujac slowa jednego z moich ulubionych amerykanskich stand-up komikow, 'jest to tylko moja opinia w ktorej moge, (w mniemaniu innych - szczegolnie tych ktorym czasomierze marki Rolex wisza miekka kicha), sie mylic' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dziś Omegowo:

img2012091200346.jpg

img2012091200345.jpg

Ale czuję, że jutro już będzie coś innego.

Będzie mianowicie czwartek...

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień towarzyszył mi Stenek...

 

120912.jpg

 

a wieczorem, po pracy wskoczył nowy nabytek :P

 

120912b.jpg


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_5673-2.jpg

 

IMG_5682-2.jpg

 

IMG_5701-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4620813.jpg

,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3b46a4b5bc71.jpg Edytowane przez dawidzur

..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4D846234-A88C-49EF-8A25-BB1723B84C71-5947-000009203A682994.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.