Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

QuadrifoglioVerde, widzę, że wraz z rozpoczęciem dystrybucji Squale zostałeś jednocześnie wielkim fanem tej marki. :D :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że najpierw był fanem, w wyniku czego został dystrybutorem. To jedna z najlepszych rzeczy jaka może człowieka spotkać w życiu. Robić to co się najbardziej lubi, i jeszcze zarabiać na tym pieniądze :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczony jest też scensriusz, że został fanem, bo zaczął je sprzedawać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że najpierw był fanem, w wyniku czego został dystrybutorem. To jedna z najlepszych rzeczy jaka może człowieka spotkać w życiu. Robić to co się najbardziej lubi, i jeszcze zarabiać na tym pieniądze :)

Każdy by tak chciał :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po południu:

post-39210-0-82234900-1354638210_thumb.jpg

Miazga . Mimo, że Da Vinci się nie podobają sporej liczbie osób, to dla mnie są super :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczony jest też scensriusz, że został fanem, bo zaczął je sprzedawać. ;)

 

Tylko czekałem aż ktoś to napisze hehe :lol: ...Niestety albo stety..ale Squale samo mi zaproponowało dystrybucję po tym jak podjęłem się pomocy w stworzeniu zegarka klubowego. Natomiast dystrybucja Obrisa i Kentexa to już moja incjatywa :) ....Gdybym chciał zarabiać wielkie pieniądze to bym sprzedawał Certinę i Tissota....ale specjalnie idę pod prąd...oferując marki niezbyt popularne ale przez to oryginalne. Mam nadzieję że wkrótce uda się pozyskać jeszcze innych ciekawych partnerów.

A zegarki kocham i zawsze chciałem robić to co robię....nadarzyła się okazja...bo akurat stałem się ofiarą zwolnień w mojej poprzedniej firmie i coś trzeba było robić.

Zobaczymy.....czy na tym co się kocha i lubi można też zarobić...ponoć nie zawsze to idzie niestety w parze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem aż ktoś to napisze hehe :lol: ...Niestety albo stety..ale Squale samo mi zaproponowało dystrybucję po tym jak podjęłem się pomocy w stworzeniu zegarka klubowego. Natomiast dystrybucja Obrisa i Kentexa to już moja incjatywa :) ....Gdybym chciał zarabiać wielkie pieniądze to bym sprzedawał Certinę i Tissota....ale specjalnie idę pod prąd...oferując marki niezbyt popularne ale przez to oryginalne. Mam nadzieję że wkrótce uda się pozyskać jeszcze innych ciekawych partnerów.

A zegarki kocham i zawsze chciałem robić to co robię....nadarzyła się okazja...bo akurat stałem się ofiarą zwolnień w mojej poprzedniej firmie i coś trzeba było robić.

Zobaczymy.....czy na tym co się kocha i lubi można też zarobić...ponoć nie zawsze to idzie niestety w parze.

Krótko - Życzę powodzenia .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny Hamilton, gratuluje pieknego czasomierza

 

dziękuje!

Ciężko dobrać jakiś pasek do niego ze względu na 21mm w uszach, ale w końcu znalazłem pasujący i teraz nie schodzi z łapki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje!

Ciężko dobrać jakiś pasek do niego ze względu na 21mm w uszach, ale w końcu znalazłem pasujący i teraz nie schodzi z łapki:)

 

A mógłbyś zdradzić jaki to pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem aż ktoś to napisze hehe :lol: ...Niestety albo stety..ale Squale samo mi zaproponowało dystrybucję po tym jak podjęłem się pomocy w stworzeniu zegarka klubowego. Natomiast dystrybucja Obrisa i Kentexa to już moja incjatywa :) ....Gdybym chciał zarabiać wielkie pieniądze to bym sprzedawał Certinę i Tissota....ale specjalnie idę pod prąd...oferując marki niezbyt popularne ale przez to oryginalne. Mam nadzieję że wkrótce uda się pozyskać jeszcze innych ciekawych partnerów.

A zegarki kocham i zawsze chciałem robić to co robię....nadarzyła się okazja...bo akurat stałem się ofiarą zwolnień w mojej poprzedniej firmie i coś trzeba było robić.

Zobaczymy.....czy na tym co się kocha i lubi można też zarobić...ponoć nie zawsze to idzie niestety w parze.

 

Dawaj teraz trochę fotek bez wody, żeby lepiej zegarki było widać. Przyznaję, że super fotki, ale chcę dokładniej zegarki obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadrifoglioVerde, również życzę szczerze powodzenia i sukcesów w sprzedaży oraz marketingu. Jednocześnie dodam, że mam uczulenie na takie powiedzmy "tanie" zagrania. ;) Bez obrazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po południu:

post-39210-0-82234900-1354638210_thumb.jpg

Krzywdę robisz temu zegarku takim zdjęciem :P


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał zarabiać wielkie pieniądze to bym sprzedawał Certinę i Tissota

Problem polega na tym, że to SGP wybiera partnerów i byle kto (nie piszę personalnie) nie może sprzedawać ich marek, także poszedłeś na skróty z niszowymi markami, trzeba było zacząć od salonu stacjonarnego w centrum dużego miasta ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś zdradzić jaki to pasek?

 

kupiłem go z the watch boys no i fajnie bo mają rozmiary xl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem aż ktoś to napisze hehe :lol: ...Niestety albo stety..ale Squale samo mi zaproponowało dystrybucję po tym jak podjęłem się pomocy w stworzeniu zegarka klubowego. Natomiast dystrybucja Obrisa i Kentexa to już moja incjatywa :) ....Gdybym chciał zarabiać wielkie pieniądze to bym sprzedawał Certinę i Tissota....ale specjalnie idę pod prąd...oferując marki niezbyt popularne ale przez to oryginalne. Mam nadzieję że wkrótce uda się pozyskać jeszcze innych ciekawych partnerów.

A zegarki kocham i zawsze chciałem robić to co robię....nadarzyła się okazja...bo akurat stałem się ofiarą zwolnień w mojej poprzedniej firmie i coś trzeba było robić.

Zobaczymy.....czy na tym co się kocha i lubi można też zarobić...ponoć nie zawsze to idzie niestety w parze.

zegarek forumowy number 0, który wyszedł kątem

teraz kolejny raz minąłeś się z prawdą - jeśli wolisz, nie dopowiedziałeś jej

zgłębiłem temat na sąsiednim forum, na którym nie jestem zarejestrowany

jednym słowem cieszę się, że nie kupiłem tego zegarka i nie wdepnąłem w kolejne bagno jakim jest zegarek limitowany

widać ta cała niby szczytna otoczka służy do czego innego

chciałbym zrozumieć obecne czasy, że nie ma nic za darmo - niestety takiego sposobu nigdy nie zrozumiem...

i coraz bardziej szanuję Seiko, że nie poddaje się żadnym limitacją i nie musi się rozpychać łokciami (ale to jest w tym wszystkim najmniej ważne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek forumowy number 0, który wyszedł kątem

teraz kolejny raz minąłeś się z prawdą - jeśli wolisz, nie dopowiedziałeś jej

zgłębiłem temat na sąsiednim forum, na którym nie jestem zarejestrowany

jednym słowem cieszę się, że nie kupiłem tego zegarka i nie wdepnąłem w kolejne bagno jakim jest zegarek limitowany

widać ta cała niby szczytna otoczka służy do czego innego

chciałbym zrozumieć obecne czasy, że nie ma nic za darmo - niestety takiego sposobu nigdy nie zrozumiem...

i coraz bardziej szanuję Seiko, że nie poddaje się żadnym limitacją i nie musi się rozpychać łokciami (ale to jest w tym wszystkim najmniej ważne)

 

Kolego jak masz cos mi do powiedzenia to napisz do mnie PW albo zadzwoń a nie pisz wydumanych bzdurek.

A o zegarku numer 0 nie masz pojęcia o co w tym chodzi. Chciałem przekazać na aukcję charytatywną...tak kolego.....zapytaj Dariusza Ch. albo Squale....wiele miesięcy temu taki był zamiar....i maile potwierdzające to są......z reszta komu ja się tłumaczę zawsze znajda się zawistnicy....

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem zawistny

niech Ci się wiedzie

nic nie będę kasowała - napisz sobie do Moda - skoro masz takie znajomości to na pewno to uczyni

fakt jest jeden - takie rzeczy mówi się i informuje przed a nie po fakcie

więc się nie dziw, że teraz są domysły nawet jeżeli prawda leży gdzieś po środku

 

Wracamy do tematu tego wątku, a swoją działalność reklamuj gdzieś indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem zawistny

niech Ci się wiedzie

nic nie będę kasowała - napisz sobie do Moda - skoro masz takie znajomości to na pewno to uczyni

fakt jest jeden - takie rzeczy mówi się i informuje przed a nie po fakcie

więc się nie dziw, że teraz są domysły nawet jeżeli prawda leży gdzieś po środku

 

Wracamy do tematu tego wątku, a swoją działalność reklamuj gdzieś indziej

 

Ale człowieku....przecież ja ze 2 razy napisałem w temacie limitacji ( mam Ci wkleić linki?? zrobi Ci się głupio), że będzie zegarek poza limitacją z numerem 0 . Wszyscy to mieli okazję przeczytać....i nikt z tego powodu nie wypłakiwał się w rękaw.....miała być to początkowo tajemnica...fakt bo chciałem wystawiając ten zegarek na licytację zrobić niespodziankę....i sprawić abyz egarek ten uzyskał z tego powodu dużą wartość <_< ...ale dzięki takim jak Ty przekonałeś mnie że nie warto chcieć robić coś dobrego :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po południu:

post-39210-0-82234900-1354638210_thumb.jpg

Dobrze ze tego zdjęcia Andrzej nie widzi , a może .... :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..z reszta komu ja się tłumaczę zawsze znajda się zawistnicy....

Mówią że rewolucja zjada własne dzieci. Teraz to Ty będziesz tym paskudnym, podejrzanym biznesmenem, kręcącym lody na wszystkim, i na wszystkich.

To tylko taka mała uszczypliwość z mojej strony, nie przejmuj się ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.