Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

One są podobno barwione termicznie. (...)

 

Taka sama prawda, jak to, że Franz miał strzelać do Papieża. ;-)

 

Miałem ten zegarek przez kilka miesięcy - wskazówki zdecydowanie nie są barwione termicznie. :-(

Dlatego sprzedałem.

 

Ale nie zmienia to faktu, że to świetny zegarek.

Najlepszy pilot, jakiego widziałem do tej pory.

Szczególnie koperta.


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Delbany nawet nie leżała obok Rolexa, :( ale też cieszą. :) Tym bardziej, że codziennie inna. :D

A po co miała leżeć, jeśli jej się nie podoba :D Koło Burana, to bym rozumiał, te niebieskie oczy ... ;)

 

U mnie Buran, fotka z telefonu:

 

post-35815-0-01333700-1357643943_thumb.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl, bardzo ładna ta Twoja Omega, podoba mi się. Jaką ma średnice?

 

U mnie Monaco :

 

IMG_8224-2-1.jpg

 

Kolega to ma naprawdę piękne zegareczki.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
One są podobno barwione termicznie. Fakt, jest to element "niekoszerny" w stosunku do wojskowego pierwowzoru, ale zdecydowanie ożywia zegarek. Sam już nie wiem, jak bym wolał - radykalną zgodność ze specyfikacją Luftwaffe (tylko wtedy co z wielkością - brakuje do oryginału kilkunastu mm średnicy), czy w sumie ładny akcent opalizujących na niebiesko wskazówek? Dla jasności: zdjęcia pierwowzoru

 

 

Zdecydowanie koszerny:

 

cyt:"Equipped with large crowns that aircraft pilots can handwind even with with gloves on. The original B-Uhr also feature tempered blue steel hands. This is done to prevent rust on the hands."

post-1617-0-32447200-1357647410_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie koszerny:

 

cyt:"Equipped with large crowns that aircraft pilots can handwind even with with gloves on. The original B-Uhr also feature tempered blue steel hands. This is done to prevent rust on the hands."

 

 

:blink::rolleyes::D !!! A więc i takie bywały w oryginale, miłe zaskoczenie! Dodam jeszcze, że wbrew sygnaturze na dekielku w moim egzemplarzu zamontowano manualny mechanizm ETA 2801 w wersji ze stop-sekundą.

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to dokładnie jak w moim przypadku było.

:-)

Może to ten sam?


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna fota powyżej, kalendarzowa!

 

U mnie w między czasie nastapiła zmiana :

 

IMG_8829-2.jpg

 

IMG_8854-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego 0.1, twoje zdjecia czesto przeklamuja, zegarek wydaje sie ciekawszy niz jest w rzeczywistosci.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna fota powyżej, kalendarzowa!

 

U mnie w między czasie nastapiła zmiana :

 

IMG_8829-2.jpg

 

IMG_8854-2.jpg

Świetne ma indeksy.

Przypominają mi trochę średniowieczne tarcze :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak chińskie trampki do dobrego garnituru :P;)

Ja bym tak Rolka nie oszpecił.

A ja się nie zgodzę :). Choć tematu gustu nie powinniśmy w ogóle poruszać , ale niech tam. Paski NATO wyglądają bardzo dobrze na diverach. I można się nie zgodzić , ale takie są po prostu fakty. Zdjęcia to dobrze oddają. Rolex Bonda , ale i wiele innych. Ale chyba tak jak do Rolexa ,tak do pasków tego typu trzeba po prostu "dorosnąć".


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-58392-0-44561300-1357653952_thumb.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę :). Choć tematu gustu nie powinniśmy w ogóle poruszać , ale niech tam. Paski NATO wyglądają bardzo dobrze na diverach. I można się nie zgodzić , ale takie są po prostu fakty. Zdjęcia to dobrze oddają. Rolex Bonda , ale i wiele innych. Ale chyba tak jak do Rolexa ,tak do pasków tego typu trzeba po prostu "dorosnąć".

To prawda. Wprawdzie do Rolexa już dorosłem, ale do Rolexa z NATO jeszcze nie.

Większym problemem jest jednak to, że moja małżonka nie dorosła jeszcze do planu zakupu Rolexa :(


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Wprawdzie do Rolexa już dorosłem, ale do Rolexa z NATO jeszcze nie.

Większym problemem jest jednak to, że moja małżonka nie dorosła jeszcze do planu zakupu Rolexa :(

Nic nie mów !:)


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-5600A-7-076_zps24144733.jpg

 

Chcę kupić takiego "białaska" chrześniakowi na komunię. Fajnie, aby był z serii "Baby G" i miał albo waveceptor albo solar.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś taki pilocik, ale to już ostatki:) bo rozmowa z kolegą Akism zaowocowała nowym nabytkiem, tak więc Stasiu lada moment wyląduje na bazarku :) :) :)

 

post-28992-0-56265600-1357662358_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Wprawdzie do Rolexa już dorosłem, ale do Rolexa z NATO jeszcze nie.

 

jak to mowia: 'day is young' ;)

 

Większym problemem jest jednak to, że moja małżonka nie dorosła jeszcze do planu zakupu Rolexa :(

 

Najlepiej (tak slyszalem) w przypadku zaistnienia takiego problemu jest zrobic tak: kupujesz Rolexa dla siebie i drugiego dla malzonki (metoda ta 'work-uje' podobno wysmienicie :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.