Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny pach Ziomuś :o Jak następnego dnia zakładasz Rolka to pewnie dziwnie, tak jakby sznurek zamiast bransolety :)

 

Cha, to nie tak do końca. Pam to Pam, a Rolex to Rolex i jeszcze noszę Monstera. To tak jak z samochodem na przemian prowadzę automat i manual i jeszcze nigdy nie szukałem sprzęgła w automacie ani nie zapomniałem zmienić przełożenia w manualu ;)

Dzięki, oczywiście świetny pach Swiss Ammo od JFS oraz klamra Staruszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty z wtorku bo mnie nie było w kraju ale cały czas ten sam zegarek na recę. Nie wiedziałem co zabrać ale w końcu stwierdziłem, że jedyne słuszne barwy biorąc pod uwage miejsce i cały event to Monaco ze wzgledu na zwiazek Stevena Mcqeena z Porsche :)

 

monaco2ci.jpg

monaco1.jpg

Edytowane przez b4rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś zlot, czy wypad z kolegami na wycieczkę?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zabawa, jestes gdzieś na filmiku? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwile jest jedno ujęcie z 911 C2S z Go Pro na dachu, ja mam moich filmow jakies 18GB musze je posegregowac i dam na YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć tu na forum te filmiki, chętnie sobie pooglądam. Jak pogoda w Finlandii, jak i sam kraj? Też się za niedługo wybieram...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

photolut15091130.jpg

photolut15091130.jpg


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b4rt

 

Ty z ramienia właścicieli,prasy czy pracowników ASO Porsche. Pytam z ciekawości bo mam kolegów w ASO i w zeszyłm roku także uczestniczyli w takiej imprezie.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santino - bardzo gustownie dobrany pasek, a zapinka bomba.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kurier dostarczył mi do pracy nowy nabytek - Casio G-Shock DW5600BB-1ER. Nie wytrzymałem i założyłem do garnituru :D. To się chyba nazywa przełamywanie standardów?

post-46051-0-17743300-1360931172_thumb.jpg

post-46051-0-38743700-1360931179_thumb.jpg

post-46051-0-93433000-1360931188_thumb.jpg

post-46051-0-91503900-1360931194_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być na rower i do kopania dołów... Ale na razie mi go szkoda :D.

post-46051-0-36714500-1360931360_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... przymierzyłem. I porównanie Royal Oak do PAM'a 372 w kontekście średnicy koperty było jak zderzenie ze ścianą. RO wyglądał przy 372 na bardzo mały zegarek. Panerai jest pięknie wykonany jednak uszy trochę odstawały / wystawały poza nadgarstek. Wyglądało to tak...

 

pam372mw.jpg

 

Z jednej strony czasomierz przypadł mi do gustu, a z drugiej... no cóż, średnica koperty sprawia, że się waham z zakupem.

 

To jest ciekawy kolekcjonerski zegarek. Utrafia perfekcyjnie w mój gust. W dodatku w Jansen jest w dobrej cenie.

BTW. Przysłali mi w raz z ofertą swoją wewnętrzną korespondencję z nazwiskami klientów itd. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj tak:

 

Co to za branzoleta? ogniwka widzę są zwijane?

 

Pzdr,

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.