Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Piękny.

 

Zdjęcia w Galerii obowiązkowo.

 

Zdecydowałeś się na czarną tarczę?

Czekoladową :) Niesamowity jest ten kolor w tym zegarku...

 

Zdjęcia oczywiście będą.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie niestety znów kalkulatorem :

 

post-27475-1360745245,5969_thumb.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że kolega kombinuje jak może z tym Hamim - czyżby nie był do końca spełniony ?

prawda jest taka, że w firmowej bransolecie mu najlepiej, ale ten czarny pasek też może być

natomiast pomarańczowy pasował jak świni pod ogon ... :P

no niestety nie jest do konca spelniony, a obecnie nie moge sobie pozwolic na zakup kolejnego. z drugiej strony nie chce go sprzedawac bo mam wrazenie, ze jak go sprzedam to bede zalowal. wiec tak kombinuje na rozne sposoby. na bransolecie jest to kawal zelastwa i troche meczy reke niestety.

 

a mi sie wydawalo ze nie ma tragedii z tym nato - widocznie zona za delikatnie mi przekazywala, ze cos jest nie tak :D

Edytowane przez antjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito Moser super, piękna wersja! Szkoda tylko, że jakiś niedowidzący robił pasek, bo jest po milimetrze za wąski w uszach (piszę na podstawie oceny organoleptycznej, bo miałem zegarek Michała w ręku).


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie jest do konca spelniony, a obecnie nie moge sobie pozwolic na zakup kolejnego.

 

uważaj tylko, żeby z pieniędzy wydanych na bzdurne paski nie zrobił się kolejny zegarek

bo ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka, a wiadomo małych zakupów człowiek tak nie odczuwa - wychodzi dopiero po podliczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito Moser super, piękna wersja! Szkoda tylko, że jakiś niedowidzący robił pasek, bo jest po milimetrze za wąski w uszach (piszę na podstawie oceny organoleptycznej, bo miałem zegarek Michała w ręku).

Masz racje z tym paskiem. Tego nie widać, dopiero z bardzo bliska da się zauważyć, że brakuje tego jednego mm. Jest też sztywny, troche za sztywny, ale to pewnie się zaraz unormuje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

too late :(

oprocz tego mam jeszcze gumiaka i dwa nato :wacko:

9abjq1.jpg

Edytowane przez antjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taki zegareczek dla żony, to będzie jej pierwszy zegarek mechaniczny. Dziś jeszcze u mnie, na obserwacji. Taki miał być - klasyczny, z czarną tarczą i trochę "męski". Chyba dobry wybór?

post-46051-0-85773200-1360748801_thumb.jpg

post-46051-0-75201000-1360748807_thumb.jpg

post-46051-0-23374800-1360748815_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! A u mnie dziś zasadniczo biurowo - garniturowo.

post-46051-0-01340800-1360749813_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z samego rana było Sumo ale zmieniłem...

 

2013021302.jpg

 

2013021305.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również Worldmaster, niestety w znacznie gorszym stanie:

 

worldmaster2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

too late :(

oprocz tego mam jeszcze gumiaka i dwa nato :wacko:

9abjq1.jpg

 

ile masz w łapie bo wyglada na za duży... W takim pachu mu do twarzy :

post-33805-0-69301200-1360757894.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo ładny Hamiltonek. Daje się zauważyć, że marka ta zyskuje coraz więcej zwolenników wśród forumowiczy i to cieszy bo jest nas więcej. Może w kolejnym rankingu ulubionych marek Hamilton znacznie powędruje do góry.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jako nowy na forum, witam wszystkich !!! A oto mój dzisiejszy zakup... Mam nadzieję, że znajdzie uznanie wśród fachowców na tym forum... :)

post-59735-0-52409600-1360761545_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

Ważne, że u Ciebie znalazł.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo sie pokazac kolor tarczy, choc do tego co jest na zywo, to jeszcze przepasc...

 

null_zpsbebef041.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.