Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy i chyba dłużej zostanie.

 

Czyli jednak dopiąłeś swego :) Gratuluję!

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie G-Shockowo, ale za chwilę przedostatni raz założę przedsprzedażowo takiego oto taktyka

nb81.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie G-Shockowo, ale za chwilę przedostatni raz założę przedsprzedażowo takiego oto taktyka

 

No tak - jeszcze dwa posty i się królestwo bazarku otworzy :P Pomogę Ci bo na tego posta możesz odpowiedzieć i będzie kolejny już 49 :) Ale do góry masz dubla więc nie liczy sie chyba... :P

 

Ale to żart któremu się nie mogłem oprzeć i nasunął mi się sam z siebie więc bez urazy ;)

 

A zeby nie było offa:

 

4u5q.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - jeszcze dwa posty i się królestwo bazarku otworzy :P Pomogę Ci bo na tego posta możesz odpowiedzieć i będzie kolejny już 49 :) Ale do góry masz dubla więc nie liczy sie chyba... :P

 

 

:D  :D :D

 

U mnie dziś:

 

xhvl.jpg
Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby śmieszne, ale prawdziwe. Jestem na tym forum już długo długo tylko jakoś nie pisałem za wiele, bo o czym jak tu się zegarki kupuje ;)

No i teraz jak zechciałem sprzedać to se pomyślałem, że nie będę na allegroszu wystawiał niepotrzebnie jak można wśród Forumowiczów zostawić.

Pewnie mi moderator jakiś i tak pousuwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby śmieszne, ale prawdziwe. Jestem na tym forum już długo długo tylko jakoś nie pisałem za wiele, bo o czym jak tu się zegarki kupuje ;)

No i teraz jak zechciałem sprzedać to se pomyślałem, że nie będę na allegroszu wystawiał niepotrzebnie jak można wśród Forumowiczów zostawić.

Pewnie mi moderator jakiś i tak pousuwa ;)

 

Prosisz i masz ;) Nie ma problemu z udostępnieniem bazarku dla forumowiczów o długim stażu lecz z małą ilością postów. Wystarczy napisać do administracji.

EOOT.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to jest. Kiedyś pracowałem nad wymaganą ilością postów na forum Nikoniarze, a teraz pracuję na Canon Board :D Mam nadzieję, że administracja z Canona tego nie czyta ;)

Żeby nie było off topu :

 

ybe8ezem.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy i chyba dłużej zostanie.

Miała być dolna sekunda i jest ! Gratulacje ...to ten forumowy ; )

Ładnie się prezentuje z tym paskiem. Jest jakaś galeria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kilka dni X-wind :

 

9oyLDID.jpg
CgLzYT7.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarąbisty pasior. Zegarek też świetny, gdyby miał AR, pewnie nadal miałbym takiego.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosuaw no właśnie pasek od kilku dni i dużo lepszy od oryginału :)  A AR by się przydał przy tej szarej tarczy dość mocno odbija światło.

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj

 

 

ganaveze.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_2933-2_zpscc672fd6.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornel91 - można się wkurzyć kiedy ktoś dodaje cały czas zdjęcia tego samego zegarka. W szczególności kiedy to jest taki za****y czasomierz jak twój! Świetny jest ten x-wind. Obym mógł się kiedyś takiego dorobić. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.