Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem właśnie pisać :lol: -pomimo info w dziale miłośników,cisza-jedynie kolega @Ulotny Tudora pokazał....

Sprawa jest jasna Krystian-wstyd się obnosić z takim zegarkiem ;) ,Omega co innego, wszyscy się chwalili jak poprosiłem :P

Królowa rządzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Królowa rządzi ;)

Zawsze rządziła,król to tylko "marionetka"....na "pokaż"czy pokaz...sam nie pamiętam :D  ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Przegapilem dzien Krola  B)

Krolowa rzadzi, ale krol ja....pozdrawia  :P  ;)  :lol:

 

stare zdjecie Krola  :P

 

post-66955-0-72214400-1437343796_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój Syn lubi gryźć Sumo :) jak go tylko zauważy to leci jak po Świętego Grala :D na razie to jedyne zainteresowanie zegarkami :) u mnie tak jest ostatnio codziennie sumo.jpg

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen Nighthawk black US

48681fcc9485a3d36823d6d66d71915e.jpg


 

Omega Speedmaster Reduced

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie pisać :lol: -pomimo info w dziale miłośników,cisza-jedynie kolega @Ulotny Tudora pokazał....

Sprawa jest jasna Krystian-wstyd się obnosić z takim zegarkiem ;) ,Omega co innego, wszyscy się chwalili jak poprosiłem :P

Naprawde troche wstyd.

Mi sie ta nazwa krol (jeszcze pisane z wielkiej) nie podoba. To nie moj krol, ale kto chce niech kleka.

 

Obiektywnie jednak zgodnie z prawami natury to od zawsze krol ..... krolowa ;-))

 

Ja tak samo lubie i Roleksa i Omege. Omega moim zdaniem oferuje wiecej, ale na co dzien Rolex jest dla mnie wygodniejszy.

Edytowane przez cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie jednak zgodnie z prawami natury to od zawsze krol ...... krolowa ;-))

 

Julek, Ty jak coś walniesz to boki zrywać :D

 

ps. To nadużywanie "króla" i "królowej" mnie również już zaczęło nieco irytować... ;)

Edytowane przez cook

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde troche wstyd.

Mi sie ta nazwa krol (jeszcze pisane z wielkiej) nie podoba. To nie moj krol, ale kto chce niech kleka.

 

Obiektywnie jednak zgodnie z prawami natury to od zawsze krol ...... krolowa ;-))

 

Ja tak samo lubie i Roleksa i Omege. Omega moim zdaniem oferuje wiecej, ale na co dzien Rolex jest dla mnie wygodniejszy.

 

Bez przesady, ja lubię wszystkie zegarki, a nadawanie im znaczeń ożywiających, mi się podoba, co złego jest w pisaniu o Stowie - sówka, czy Obywatel o Citku, król o rolku, królowa o omesi, itp...

Ale już mówienie o zegarkach odnośnie kopulacji wydaję mi się jakoś niesmaczne  :unsure:

Edytowane przez cook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolexy, powiadacie ;)

 

Zdjęcie wcześniejsze

Tarczę to chyba na wariografie zdobili :D


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodniej, można założyć coś na pasku.

gallery_225_1514_467981.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad dwóch tygodniach pierwszy dzień w pracy - masakra...

C360_2015-07-20-11-32-26-707_zpsalqv0stq

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.