Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

f531f8e579acfef4d820b9e27eb65d5b.jpg

 

Na sportowo na kolorowo :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szalek ile masz w nadgarstku? 16cm?

17cm ale na zdjęciach jakoś zawsze zegarki na za duże wyglądają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek79, dziękuję za pamięć. Mi nadal brakuje wyobraźni ;) mimo że jedna i druga rzecz bardzo ładna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tych Tudorach, że wszyscy tacy są podjarani? Jakoś do mnie nie gadają.....

Ja też nie wiem co w nich jest... Że tak mi sie PODOBAJĄ. Dla mnie są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandaryn44, Może byc i ubogi byle cos soba reprezentowal, a tym wdzieku i czaru nie brakuje :)! To moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz dojrzałem drugie zdjęcie, jest dobrze i ciekawie Bartek,

pomarańczowa nić nie podlega dyskusji,

nadal zastanawiam się, mat czy połysk i możliwe, że widząc i mając go na żywo, dobrze wybrałeś z tym matem - jest kontrast,

połysk byłby pewnie bezpieczniejszy nawet w ciemno ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No każdy ma jakiś gust. Jeden lubi to inny tamto i to dobrze. Swoje zdanie tylko wyrażam. Ale gratuluje każdemu i fajnie, że zegarek cieszy właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się powtórzę, że gratulować to można np. narodzin potomstwa, lub uzyskania dyplomu czegoś ...

Nie uważam, żeby zakup zegarka był powodem do gratulacji czy nawet pozytywnego użycia słowa "zazdroszczę", jaki by on nie był i za ile!

To tylko rzecz nabyta (z wyłączeniem jakiegoś dziedziczenia)

Są takie przymiotniki jak ładny, fajny, gustowny, wysublimowany i coś ze slangu np "w pytkę", "nosiłbym" itd. czyli czasownik: "podoba mi się"

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pytkę dobre, np. "W pytkę twój Pam" tylko trochę dziwnie brzmi, ale co to mnie.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się powtórzę, że gratulować to można np. narodzin potomstwa, lub uzyskania dyplomu czegoś ...

Nie uważam, żeby zakup zegarka był powodem do gratulacji czy nawet pozytywnego użycia słowa "zazdroszczę", jaki by on nie był i za ile!

To tylko rzecz nabyta (z wyłączeniem jakiegoś dziedziczenia)

Są takie przymiotniki jak ładny, fajny, gustowny, wysublimowany i coś ze slangu np "w pytkę", "nosiłbym" itd. czyli czasownik: "podoba mi się"

Tylko kto by wtedy napisał, że "w pytkę" jest Twoje Seiko, albo "nosiłbym" je.

Tak przynajmniej ktoś może Ci pogratulować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wystarczyłoby gdyby w klubie było więcej inteligentnych ludzi niz przyziemnych materialistów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mieszając w to smerfów jest naczelnym marudą :D Na starość będzie nie do zniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.