Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Kolejny wpadł pod skorupę żółwia. Gratulacje :)

Dzięki :) Miało go nie być, ale nie mogłem się powstrzymać  ;) 

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Dorian

A ty co ? Sheldon Cooper ?

:)

Problemy techniczne. :(

Już edytowałem.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

To jeszcze jedno z dzisiaj :) I ciekawostka - miałem dziś wolną godzinkę w centrum stolicy i wpadłem do Kruka (Rolex) i salonu Omegi poprzymierzać parę sztuk i w obu sprzedawcy od razu poznali markę i w samych superlatywach się o Nomosie wypowiadali.

post-48855-0-70593100-1484346964_thumb.jpg

post-48855-0-58188900-1484346980_thumb.jpg

Taki nieplanowany nabytek dziś do mnie dotarł emoji7.png

Gratuluję, ciekawy i niepowszechny. 

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Pinknie, szkoda, że pasek z węża ogrodowego bo na prawdziwym gadzie pozamiatałby sporo zegarków...

Dziś już na spokojnie folia pościągana i można oko pocieszyć to na prawdę fajny zegar jestbda2bf4593dce108f9932d04f7e8f6ac.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

fajny i przeciętny - wszystko zależy od promocji w jakiej go kupiłeś

Burns

Pewnie zostanę skazany na szafot , ale myśle podobnie o GS ;)

Wybaczcie drodzy posiadacze GS....

Wole Brajtka, mimo wszystko :)

Edited by Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

...

Pewnie zostanę skazany na szafot , ale myśle podobnie o GS ;)

Wybaczcie drodzy posiadacze GS....

Unforgiven :)

post-48316-0-46483300-1484355767.jpgpost-48316-0-09556000-1484355787_thumb.jpgpost-48316-0-65318900-1484355803_thumb.jpg

Choć Breitling kolegi ładny, większość modeli designem przypomina podróbkę samych siebie... ;)

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Yoda

Widzę i doceniam . Po części tez troche czuje ...ale dalej nie rozumiem .....tak do końca fascynacji. Historia i szacunek oczywiście był jest i będzie . Może kiedyś do tego dorosnę ;)

P.s. Poza tym jesteś po właściwej stronie mocy i wybaczysz błędy prawda ?

:);):)

Edited by Slaw

Burns

Nie jestem zaskoczony twoją wypowiedzią i niezależnie od promocji nie zmienia to faktu że mi się podoba widziałem tu na forum o wiele tańsze zegarki które mi się podobają i które chciałbym miećjak i droższe na które jak by mnie było stać bym nie kupił tylko dlatego że mi się nie podobają

Złota myśl

Nie ma brzydkich zegarków, tylko czasami płynu w szklance i co za tym idzie zachwytów w oczach brak ;)

A ja tam Piotrka lubię i jego zegarki łacznie i zwłaszcza z tymi na B też. Bo po 1 ma swojego bzika i nie podąża za tłumem. Rozruszał tą markę na B. Poza tym oni fajne zegarki robią. Nietuzinkowe. Pewnie trochę za drogie (jak większość), czasem bez ach, ale fajne...

Sławku

Coś dziś mało aktywny byłeśnie wiele zegarków dziś zademonstrowałeś przyzwyczaiłem do większej ilości a masz czym się pochwalić

Yoda

Widzę i doceniam . Po części tez troche czuje ...ale dalej nie rozumiem .....tak do końca fascynacji. Historia i szacunek oczywiście był jest i będzie . Może kiedyś do tego dorosnę ;)

P.s. Poza tym jesteś po właściwej stronie mocy i wybaczysz błędy prawda ?

:);):)

Forgiven padawan :)

Co do fascynacji, ten model jest z ostatniej serii produkowanej bez użycia robotów w procesie produkcyjnym 45GS (69")

Od 1970 roku nastepca modelu 45-seria 56xx, juz zostala zautomatyzowana, choć częsć produkcji nadal wykonywano ręcznie.

....widziałem tu na forum o wiele tańsze zegarki które mi się podobają i które chciałbym mieć jak i droższe na które jak by mnie było stać bym nie kupił tylko dlatego że mi się nie podobają

Też kupuję tylko te ktore mnie się podobają, i nigdy nie zrozumiem pytań kolegów zakladajacych tematy typu -"który ładniejszy, który kupić?"

Dziwne....

P.S Ostatnio tak mi się spodobał Monster( relatywnie tani zegarek) ze trudno mi przypomnieć sobie który nosilem dłuzej non stop :)

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Piotrze

Dziękuje:) Dziś miałem mały armagedon w pracy :) jednakże nadrobię stracony czas :). A Brajtek bomba ! Wiem co pisze bo tez mam :)

Jeszcze raz gratulacje nowego nabytku :)

Pozdrawiam wszystkich uzależnionych

Yoda

Bez użycia robotów .... To jednak robi różnice. Swoją droga piękny zegar posiadasz . Dopiero gdy dodałeś fotki widać kunszt wykonania . Zwracam honor :)

Edited by Slaw

Burns a już myślałem że ty ma mnie zły jesteśto fakt bardzo polubiłem tę markę lecz staram się nie dać zaszufladkować dlatego bacznie obserwuje takich gości jak Sławek którzy nie patrzą na cenę zegarka tylko piękno jakie od zegarka bije bo to widać po kolekcji.Staram się uczyć to piękno dostrzegać

Piotrek

Szczerze , dziękuje ze mnie doceniles :). Chyba właśnie na tym polega nasza pasja , na docenianiu jej bez względu na logo i cenę jaka za tym idzie .