Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng

Dziś dawny edc, teraz zegarek do garnituru.

Lakierki widzę, nie widzę garnituru ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Lakierki widzę, nie widzę garnituru ;-)

Już zdjęty

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To chłopak czy dziewczyna w awatarze ?

To Anakin Skywalker (chłopak), już po przejściu na ciemną stronę mocy (oficjalnie nazywał się już Darth Vader), ale jeszcze przed walką z Obi Wanem na Mustafarze, skutkiem której było przywdzianie przez Anakina/Dartha legendarnego czarnego skafandra :-) Spore zmiany u Marka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Anakin Skywalker (chłopak), już po przejściu na ciemną stronę mocy (oficjalnie nazywał się już Darth Vader), ale jeszcze przed walką z Obi Wanem na Mustafarze, skutkiem której było przywdzianie przez Anakina/Dartha legendarnego czarnego skafandra :-) Spore zmiany u Marka ;-)

Star Wars - ta seria filmów Lukasa nigdy do mnie nie przemówiła. Prędzej fabularne adaptacje komiksów Stana Lee i Jacka Kirby oraz oczywiście genialnego Stevea Ditko. Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Star Wars - ta seria filmów Lukasa nigdy do mnie nie przemówiła. Prędzej fabularne adaptacje komiksów Stana Lee i Jacka Kirby oraz oczywiście genialnego Stevea Ditko.

Cóż, ja jestem wielkim fanem SW, choć dotyczy to w głównej mierze klasycznej trylogii. Do tej pory, za najlepszy film ever z tego universum uznaję Imperium Kontratakuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja jestem wielkim fanem SW, choć dotyczy to w głównej mierze klasycznej trylogii. Do tej pory, za najlepszy film ever z tego universum uznaję Imperium Kontratakuje :-)

Pamiętam, że na początku lat 80-tych na polską premierę tego filmu waliły tłumy. Mnie nie chciało się stać w długich kolejkach pod kinem Bałtyk, stąd może i brak zainteresowania kolejnymi odcinkami. Teraz, po latach to wydarzenie mnie olśniło. Czasami warto postać w kolejce - może to mieć decydujący wpływ na całą twoją przyszłość, w tym także tą zegarkową ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pamiętam, że na początku lat 80-tych na polską premierę tego filmu waliły tłumy. Mnie nie chciało się stać w długich kolejkach pod kinem Bałtyk, stąd może i brak zainteresowania kolejnymi odcinkami. Teraz, po latach to wydarzenie mnie olśniło. Czasami warto postać w kolejce - może to mieć decydujący wpływ na całą twoją przyszłość, w tym także tą zegarkową ;)

No tak, coś w tym jest ;-)

post-34987-0-52971100-1558246975_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonphase z rana :)

post-74783-0-08122600-1558250793_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Puszka

post-105307-0-22375500-1558251403_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Człowiek Jam Niewdzięczny" ("Niemen", "Czerwony Album") to wspaniały album  :)

Ja od wczoraj z Rakietą

post-94612-0-00111300-1558251917_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Następną razą ;-)

"Nie będzie natepnej razy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

"Nie będzie natepnej razy" ;)

Przecież była ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dzień dobry B)

 

vb1CKXc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak...post-40991-1558254275,4487_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Anakin Skywalker (chłopak), już po przejściu na ciemną stronę mocy (oficjalnie nazywał się już Darth Vader), ale jeszcze przed walką z Obi Wanem na Mustafarze, skutkiem której było przywdzianie przez Anakina/Dartha legendarnego czarnego skafandra :-) Spore zmiany u Marka ;-)

Dziękuje Rafał za objaśnienie, dawno temu przestałem śledzić losy odległej galaktyki.

Obserwuje co dzieje się na naszej cyrkowej arenie :P

Szkoda że nasz Dart Vader taki niski :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.