Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

6 godzin temu, radekk napisał(-a):

Dzisiaj mocno niedoceniany zegarek. Nadal mozna go kupic za 30% ceny. 

IMG_3359.jpg

Możesz przybliżyć model. Bardzo ciekawie wygląda. 

16 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Możesz przybliżyć model. Bardzo ciekawie wygląda. 

Myślę, że jak sprawdzisz ceny Maîtres du Temps ‏Chapter, to szybko wyleczysz sie z tego modelu 😉 

13 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Myślę, że jak sprawdzisz ceny Maîtres du Temps ‏Chapter, to szybko wyleczysz sie z tego modelu 😉 

Coś tak dwuznacznie zabrzmiało to 30% ceny ;) 

5 minut temu, oprzemyslaw napisał(-a):

b1b1ef52afa7d660383d77c3d76accd7.jpg
Rakieta

Bardzo niepraktyczny, ale za to jaki styl! Fajny. Gratulacje :) . 

28 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Sprawdziłem. Aż tak bardzo mi się nie podoba, by sprzedawać swój samochód i zamienić na eko-zestaw: omawiany zegarek i elektryczna hulajnoga ;) . 

5 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

"Przerzucony" na gumę w barwach czerwono-czarnych - to było nieuniknione. Tylko to "Veneziane" i "Arsenale" lekko nie teges... Ale może jak kupię do niego mesh MILANESE, najlepiej AC MILANESE :D, będzie mniej "odstawać"...  :lol:

https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/198742167_10159729536097052_3403930904911002300_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=pKxZM9II0HkAX-_BkZg&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=c0d4c06fac46bf686810e5eeb890b9d8&oe=60E748D1

No trochę ten zegarek z gumą się gryzą. Myślę, że lepszym pomysłem byłoby założenie paska nylonowego w kolorze Twojego ulubionego klubu :) . 

Teraz, Paulus57 napisał(-a):

No trochę ten zegarek z gumą się gryzą. Myślę, że lepszym pomysłem byłoby założenie paska nylonowego w kolorze Twojego ulubionego klubu :) . 

Obawiam się, że nie o to chodziło w moim poście.  :D

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Obawiam się, że nie o to chodziło w moim poście.  :D

Wygląda na to, że mnie pozostaje obawa o to że nie zrozumiałem :) . Ale i tak będę się upierał, że guma nie każdemu pasuje. 

2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ale i tak będę się upierał, że guma nie każdemu pasuje. 

Tu się nie będę spierać - nie robiłem badań porównawczych.  Jakoś tak... wstydziłem się trochę... ;) :lol:

17 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

A już tak bardziej serio - nie zgadzam się. Wypróbowałem sprawę parę razy i uważam, że duże zegarki z "mocarną" kopertą właśnie do nylonów/nato, itp. się raczej tak sobie nadają. Za to na gumie jest super. Zresztą, popatrz na ofertę Panerai albo Anonimo. Skóra, guma, czasem bransoleta. :)

3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

A już tak bardziej serio - nie zgadzam się. Wypróbowałem sprawę parę razy i uważam, że duże zegarki z "mocarną" kopertą właśnie do nylonów/nato, itp. się raczej tak sobie nadają. Za to na gumie jest super. Zresztą, popatrz na ofertę Panerai albo Anonimo. Skóra, guma, czasem bransoleta. :)

Na szczęście jest tyle fajnych zegarków, że zawsze można spełnić swoje indywidualne gusty (nie zawsze obiektywnie(?) najlepsze) spełnić. Zresztą nie miałem Arsenale nigdy w rękach, więc czysto teoretyzuję ;) . Pisząc nylon miałem na myśli pasek na skórzanym spodzie. Być może braki w nazewnictwie? Co do nato w pełni się zgadzam.

2 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

;] 

1623313006857.jpg

Powiem krótko - cudo!