Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak zagląda się do wielu innych tematów  w typie Panerai, Tudor, Rolex to tam też podobne manewry - czyżby w takich czasach przyszło nam żyć.

Kiedyś z Seiko można było mówić o budowaniu jakiejś tam kolekcji tematycznej,

Teraz to już tylko zbieranie chińskich kolorków,

ale zdaję sobie sprawę, że nie chodzi o miłośników marki tylko o tych co wpadają do galerii i kupują trufla oczami  :lol:  B)  :P

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak zagląda się do wielu innych tematów  w typie Panerai, Tudor, Rolex to tam też podobne manewry

Też zauważyłem, że wielu Kolegów zamiast cieszyć się zegarkami, woli wszystkie wybrzydzać :P

Jest wiele świetnych modeli Seiko, a to, że przy okazji produkują jakieś brzydkie, nie powoduje, że te świetne też stają się brzydkie. Co dotyczy również Paneraia, Tudora, Rolexa, itd.

Luzik ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi obrzydzenie, chodzi o odwalanie hałtury przez Seiko i komerchę - dziwię się, że tak trudno dostrzec to na tym forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seiko jakoś musi rywalizować z lakostami, dizlami i innymi takimi  :P

co do monstera już widzę nagłówki w gazetach - "potwór stracił zęby"  :lol: ja tam znawcą nie jestem ale taka kicha zaczęła ostro iść jak wrzucili X na tarczę, wszechobecne PADI to był kolejny krok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to wszystko przez tych kolekcjonerów, wiecznie im mało...., to robią byle wiecej. :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, X to przekleństwo jak Godzilla  B)

 

Yoda - kolekcjonerzy już nie nadążą  :lol:

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, bez przesady z tym X. Popatrz na całą litanię w niektórych Rolexach. Godzilla też była gorsza ;)

A poza tym, jak ktoś jest fanem Seiko, to już dawno powinien skompletować linię (rzucam przykładowo): SKX, Monster, Samurai, Sumo i się ich nie pozbywać. Tylko że my mamy pierdolca i ciągle kupujemy/sprzedajemy, co oczywiście, obiektywnie rzecz biorąc, nie jest normalne. Tak więc pretensje o to, że teraz nie ma co kupić, powinniśmy mieć przede wszystkim do siebie.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.............chyba czas odkupić to co się sprzedało (+ staruszki) i cieszyć się tym, mowa o starszych modelach. Jeśli nowości to tylko limitki jak Zimbe.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierd...lec nie jest wcale taki zły  ;) , dzięki niemu to ja mam nadzieję, że ktoś w najbliższym czasie będzie chciał się pozbyć np niebieskiego sumo  :D. Ja chętnie dam mu nowy dom  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miras ... a TY nadal swoje, skoro klepią kolorki, to kupować jest co, aż w nadmiarze - tylko moim zdaniem klepiąc tą sraka ptaka schodzą na psy.

 

(@trollu i ja mamy na myśli to, że X z 2015 zapoczątkował ekspansję miedzynarodową tego co kiedyś było w 90% określane magicznym JDM - stąd to przysłowiowe "przekleństwo")

 

Różnorodność to nie powinna być tylko zmiana koloru, ale również mechanizmów i kopert czyli zewnętrznego dizajn - jak pokazali ich obrabiarki potrafiły wiele,

 

teraz odcinają tylko kupony od tego co lata temu okazało się hitem

 

doszedłem, do wniosku, że najlepsze zegarki już miałem, albo mam, całe szczęście nie muszę kupować tych nowych

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznaję że z chęcią parę Seiko bym odkupił  <_< ... i nie tylko Seiko  ^_^

Wszystko to nowe to imo takie bardziej chińskie i czasami już wolę chinola z krwii i kości  :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedłem, do wniosku, że najlepsze zegarki już miałem, albo mam, całe szczęście nie muszę kupować tych nowych

I tego się trzymaj.

Nawet jeśli będziesz mieć już duże parcie na nowe zakupy, to nie martw się, na pewno wśród 100 modeli da się wybrać jeden ciekawy ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypomnieć to przypominam.

Jeszcze tylko MM300 (SBDX) w wersji PADI i trzeba będzie sprzedać wszystko i kupić sobie zegarek ala Montana w Kiosku RUCH...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obawie przed takim ruchem ze strony Seiko już wstawiłem Miras ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Monstera i SKX-a i nie mam zamiaru się ich pozbywać.

Te "zmiany" tylko utrzymują mnie w tym przekonaniu :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dzisiejszych czasach liczy się tylko rachunek ekonomiczny. I dopiero gdy on jest satysfakcjonujący mogą pojawić się inne cele. Taki teraz mamy klimat. I nic nie poradzimy że częściej deszcz pada niż swieci słońce .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, nasza pasja jest bez przyszłości?.....dobrze ze w vintage mozna 'pójść".


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie ale napewno wyjątkowość będzie rosła w cenie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ch*j z lupką i indeksami, chodzi o sam fakt rozmnażania tego samego na potęgę, zmieniając kolorki

to już straciło smak

mam ich w d*pie

Kiedyś Ci to będzie wypomniane ;)

A poważniej to niestety mamy taki klimat obecnie w produkcji... Dziś problemem nie jest wyprodukować,a sprzedać.Trzaskają tych wersji,bo konkurencja też trzaska.Koszt produkcji przy dużej ilości mały,to lecą z rozpędu ;)

Swego czasu też się wkurzyłem na Citizena,że mało tego ,że co kontynent to inne modele to jeszcze zaczęli od jakiegoś czasu trzepać multum modeli,które nic nie wnoszą jak dla mnie nowego...

Takie czasy...nadprodukcja i w pip marek,które próbują się pozycjonować wyżej choćby cenami,reklamami w prasie itd itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mały mesh-test. SARB wygląda poprawnie (zostanie tak do czasu, gdy dotrze nowy pasek), "wintydż" wygląda IMO świetnie. Muszę tylko dokupić grubsze teleskopy, by maskownica sztywniej leżała.

 

gallery_65341_3013_37674.jpg

 

gallery_65341_2957_778687.jpg

 

W SARBie za cholerę nie mogę dopasować fabrycznej bransolety idealnie pod obwód nadgarstka. Brak pół-ogniw i dwie dziurki mikroregulacji (w dodatku nie odpowiadające połowie ogniwa) skutecznie to uniemożliwiają. Albo nieco za ciasno, albo za luźno. Dobrze, że i tak planowałem go nosić na paskach.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mua się nie widzi. :(  Ale to Tobie ma się podobać.

Może jakieś nato?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.