Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, a już myślałem że chwalicie się na jaka głębokość bedziecie schodzić :D  :D  :D   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jashowy jest jeden na PL a mojego wcale nie będzie w PL...

bcf44642a6fe212990578c077694ead8.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Udało mi się dorwać SARB-a 033 - używany, bransoleta zmniejszona, linki i piny w komplecie, ale na pytanie o kołnierze sprzedający zrobił wielkie oczy. Wytargowałem trochę niższą cenę i machnąłem ręką. Teraz siedzę od godziny na necie i jestem coraz bardziej załamany. Nie ma - nic, nigdzie, zero. Poratujecie numerem części, sugestią, gdzie tego szukać, czymkolwiek? Kupię nawet kompletne linki w rozsądnej cenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają jakieś OEM-y i nic z seikowskim pins & collars pipes.

Edytowane przez Iras_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jak go nosił. To już nudne bo pierwsze SARBy z lat 2000 to mają a zegarmistrzowie i ludzie nadal Janka zgrywają niczym marsjańska technologia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosił normalnie, bo zmniejszona była dobrze. Kołnierzy brakuje przy wyjętych linkach. Jeden mam od 035, ale drugi muszę skądś skombinować.

 

Nikt nie wie, gdzie szukać? Kurczę byłem pewny, że na ebayu się to bez problemu dorwie.

Edytowane przez Iras_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa klucz google "seiko pin collar buy"

Jak znajdziesz to pokaże sie cena od 10-20$/€/£ - taniej kupić całą bransoletę, lub kombinować z dorobieniem co masz opisane, w niektórych linkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% trudno powiedzieć. Do Monstera np. jest już na pierwszy rzut oka znacznie dłuższa. Ta do SARB-a ma 3 mm długości i 1,2 mm średnicy - jeśli wymiary się zgadzają, to poproszę cenę i numer konta w prywatnej wiadomości :)

 

Póki co znalazłem kompletne ogniwa na LongIslandWatch, ale cena jest lekko zaporowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byleś u zegarmistrza? Kilka dni temu dokładałem ogniwa w monsterze i też brakowało tulejki, zegarmistrz bez ceregieli (nie pytał gdzie jest brakująca), poszperał w swoich pudelkach i założył, cały koszt to 20zl :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, orientujecie się czy Seiko wypuściło więcej kwarcowych chronografów z zakręcaną koronką i WR200? Wiem tylko o SNA139 i solarnym SSC015:
 
 
seiko-chronograph-SNA139.jpg81AMF%2BN7ORL._UY550_.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś z was seiko sarx035 w dobrym stanie, którego chciałby się pozbyć? A jeśli nie, to może chociaż potwierdzić, czy zegarek faktycznie ma 210mm obwodu ze wszystkimi ogniwami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, orientujecie się może czy bransoleta jubilee od skx będzie pasować do snzh53? Ewentualnie, gdzie mógłbym nabyć takową bransoletę do snzh? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% trudno powiedzieć. Do Monstera np. jest już na pierwszy rzut oka znacznie dłuższa. Ta do SARB-a ma 3 mm długości i 1,2 mm średnicy - jeśli wymiary się zgadzają, to poproszę cenę i numer konta w prywatnej wiadomości :)

 

Póki co znalazłem kompletne ogniwa na LongIslandWatch, ale cena jest lekko zaporowa.

Wyciągnę wieczorkiem i suwmiarkoleptycznie sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, orientujecie się może czy bransoleta jubilee od skx będzie pasować do snzh53? Ewentualnie, gdzie mógłbym nabyć takową bransoletę do snzh?

 

Będzie pasować po dogięciu maskownic od spodu

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, orientujecie się czy Seiko wypuściło więcej kwarcowych chronografów z zakręcaną koronką i WR200? Wiem tylko o SNA139 i solarnym SSC015:

 

 

Velatura SNDA59 i SNDA63

 

 

post-105211-0-24649700-1540110602.jpg

 

post-105211-0-79437100-1540110643_thumb.jpg

 

i jeszcze lotnicze, np SNA411P1.

 

post-105211-0-47499900-1540126618_thumb.jpg

 

 

SNA413P1

 

post-105211-0-22468400-1540127343_thumb.jpg

 

SNDA15P1 - przy czym nie mam pewności co do zakręcanej koronki. 

snda15p1_00_3.jpg

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wewnętrzny AR

To dobra informacja.Dzięki za info.

A gdzie go najkorzystniej zanabyć może ktoś podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najkorzystniej chyba polować na bazarku i brać, jeśli sprzedający wrzuci dobre zdjęcia. W polskich sklepach drogo, a z zagranicy strach zamawiać przez wpadki z montażem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.