Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Seiko 5 Automatic SNK805

Wczoraj, po ciut ponad tygodniu przyszedł z Singapuru SNK805. Całkowity koszt: 200zł, brak dodatkowych opłat. 1 rok gwarancji międzynarodowej i 2 lata gwarancji europejskiej. 

7S26C jest zdecydowanie mniej wyrafinowany niż 6r15c, co widać, słychać i czuć  :) Ale póki co tyka dość dokładnie, około +7s prosto z pudełka. 

Koperta dobrze wykonana - matowy materiał, sprzączka porządna, tarcza ładnie zrobiona z ogólnie ładnie podciągniętym projektem ... za te pieniądze to lepiej niż się spodziewałem. 

 

pełna galeria >>>tutaj<<<

post-16849-0-20316500-1408607287_thumb.jpg

post-16849-0-15655400-1408607304_thumb.jpg

post-16849-0-11228900-1408607322_thumb.jpg

post-16849-0-28270800-1408607345_thumb.jpg


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie w domku czeka SNZG07J1, w tygodniu przyszedł i juź nie może się doczekać kiedy opuści paczkę. Mam nadzieję że dziś wieczorem, jutro sesja fotograficzna i na łapę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, super są te modele


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

raczej taki se

ale to tylko moje 'widzimisie'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko moje 'widzimisie'

Widzisz jakie znowu misie? ;-) A zegarki fajne, choć styl militarny nie jest moim ulubionym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku z Wrocławia nie wiem dlaczego wyedytowałeś swój post...

 

Promowanie poprzez pokazywanie takich squ...ów jak che to to albo głupota albo prowokacja albo jedno i drugie.

Trzeba być albo totalnym niedoukiem albo ostatnim imbecylem albo prowokatorem żeby umieścić portret zbrodniarza w awatarze. 

Edytowane przez Z_bych

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

jak wiesz każdy ma prawo aby zrobić z siebie idiotę

o ile wiem nie był skazany za zbrodnie,a może był tylko ja nie wiem za jakie myślę że rozjaśnisz mi tą sprawę ale konkretami oczywiście,papież JP2 w czasie pobytu na Kubie przyznał że posiadał zdjęcie żeczonego delikwenta u siebie w pokoju,również pobłądził chłopina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- tak, każdy ma proawo, ale czy to znaczy, że powinien z niego korzystać?

- nie był, bo go na szczęście wykończyli za młodu

- JP II nie jest dla mnie autorytetem, każdy - jak sam powiedziałeś - na prawo do popełniania głupot. Upieranie się przy nich to kretynizm...

- rozjaśniać nie będę - jeśli naprawdę chces to sobie poszukasz.

 

To koniec off topic z mojej strony. 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Widzisz kolego z Che, to był morderca, niezależnie od skazywania go lub nie.

Promowanie wizerunków komunistycznych morderców nie jest w dobrym tonie, a nie wiem też, czy nie podpada pod paragraf o propagowaniu zbrodniczej ideologii.

Kumpel Dzierżyńskiego, Berii czy innych komunistycznyc sadystów nie powinien być tu pokazywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz przegiąłeś podwójnie. Celowo zresztą... 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie albo się uspokoicie albo polecą ostrzeżenia ! Byle na złość! ...policzcie do 10-ciu następnym razem.

 

Proszę o wskazanie, gdzie skomentować takiego avatara? Chciałem już wcześniej zwrócić uwagę koledze breslauerowi, bo jestem przeciwny  promowaniu zbrodniarzy, jakiejkolwiek prowniencji, czy to brunatnej, czy czerowonej.

 

Czy mogę zareagować na nazywanie świętego kościoła katolickiego "chłopiną"? Proszę szanujmy innych niezależnie czy podzielamy, ich przekonania czy nie.

 

Przypuszczam, że zarówno zdjęcie, jak i rzeczone określenie, to po prostu ignorancja, nie podejrzewam kolegi bleslauera o sympatie anarchistyczne, lecz tylko o używanie symboliki popularnej wśród częsci młodziezy. Niestety lektura życiorysu Che nakazuje zmianę podejścią do tego "idola".

 

NIe zamierzalem rozpoczynać tu gorącej dyskusji ideologicznej, uznałem, że tu nie jest miejsce na takiego posta, usunąlem go i napisalem do Kolegi PW. Niestety mleko się rozlało.....

 

Przyznaję, że rzeczywioście na takie tematy można założyć nowy wątek, na innym podforum, np. w po godzinach, ponieważ rzeczywiście, ta dyskusja nie ma nic wspólnego z tematem.

 

Proponuję zatem zgodę i wróćmy do seiko.

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na zgodę mam pytanie.

Od czwartku jestem szczęśliwym posiadaczem pierwszego SEIKO SAGA003 kupionego na bazarku i nie wiem jak określić jego rok produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja podesłana przez lukaspl21.

 

http://quartzimodo.c...as-made-part-1/

 

To jest chyba standard dla całej Japońskiej rodziny.

 

Moje dwa japończyki coraz bardziej mi się podobają. I wcale nie odbiegają jakością wykonania od sikorków ''swiss made''

 

 

http://quartzimodo.com/how-to-tell-when-your-seiko-watch-was-made-part-1/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-po pierwsze tylko Zibi / TT jest autoryzowanym, więc to i tak trafi do nich.

-po drugie i tak będą chcieli dowód zakupu, bo chcą nawet do tych kupionych poza PL i to on będzie miał główne znaczenie a bez niego pewnie można sobie kartą gwar. mleko spod nosa powycierać.

-po trzecie Pani jak zwykle Cię czaruje i dorabia sobie wytłumaczenie, bo pewnie nie ma już zapasowej czystej karty gwarancyjnej jeżeli to jest ta kartonowa wydrukowana przez Seiko - chyba, że mowa o jakimś papierku TT...

 

Idąc tropem tej pięknej (albo i nie) Pani, jeżeli będziesz tak uprzejmy to na twoją kartę gwarancyjną, ten model zegarka, może sobie naprawić każdy z forumowiczów, któremu pierwszemu się ten model popsuje :D  :lol:   

 

Mogła pomylić pola, ale nr seryjny powinna wpisać.

Z innej strony np Casio / Orient nie mają nr seryjnych i Pani musi zachować się tak jak sama mówi.

 

I tak mi przyszło teraz, że można by na forum (oczywiście nie przejdzie bo są tutaj dystrybutorzy) stworzyć bazę kart gwarancyjnych in blanco i licząc na czyjąś uprzejmość np na 2 miesiące przed końcem gwarancji naprawiać popsute zegarki, które dawno już swoją straciły ... :)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem, czy to dobre miejsce na to pytanie, ale zadam je tutaj, żeby nie zakładać nowego wątku. Czy jest możliwa wymiana mechanizmu w SKX007 na jakiś kwarcowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Jest, a przynajmniej był model SBCM023,  tylko że mniejszy i znacznie droższy.

Sam pomysł wymiany mechanizmu na kwarcowy w SKX jest porównywalny z wymianą silnika V12 w Astonie na 1,4 Hondy. B)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.