Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

Jest dobrze, chociaż dla mnie nieco zbyt śmiało ;) To chyba nie jest łatwy zegarek do paskowania, podobnie jak pozostałe jego odmiany (z rezerwą i podstawowa wersja).

No to będę szukał dalej, niebieski czarny i jasnobrązowy raczej odpadają0bf9ac53edc6cf5aecd9e6e7148c15e9.jpg55eafc8268856e7ae2faf07c28db7e03.jpgd8e9d274a3c3d546977325ca8f2d7211.jpg

Posted (edited)

Wypust z grubej rury:

Seiko Prospex Black Series Limited Edition Monster - SRPH13K1 - 7000 sztuk

https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/srph13k1

Seiko Prospex Black Series Limited Edition Samurai - SRPH11K1 - 8000 sztuk

https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/srph11k1

Seiko Prospex Black Series Limited Edition Tuna - SNE577P1 - 5000 sztuk

https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/sne577p1

Końcówka "P1" co to za oznaczenie?

q3.jpg

q2.jpg

q1.jpg

Edited by bazant

Kupię katalogi firm zegarkowych.

Komórek i PS do małej korekty zdjęcia :) Ale muszę wyciągnąć kiedyś aparata i zrobić jakąś sesję swoim zegarkom, bo dawno nic nie fociłem. A że nie mam obiektywu makro, to nadarzy się okazja, żeby jakiś niedrogi kupić, bo chińskie pierścienie pośrednie u mnie działają kiedy chcą ;)

12 godzin temu, Burns napisał(-a):

Kotleciarnia

Odgrzany kotlet mielony jest nawet lepszy, co innego schabowy który odgrzany słabo smakuje. Pokazany tu Monster to według mnie jedna z najlepszych wersji kolorystycznych jakie wyszły. Mam z tej serii żółwia i uważam go za najpiękniejszy model.

W mojej ocenie Seiko wypuszcza zbyt dużo wersji danych modeli, żongluje kolorami bez opamiętania. Wypuszczenie SRP777 pod innym numerem referencyjnym SRPE93 to też słabo wygląda delikatnie mówiąc.

Kupię katalogi firm zegarkowych.

Godzinę temu, bazant napisał(-a):

Pokazany tu Monster to według mnie jedna z najlepszych wersji kolorystycznych jakie wyszły.

Jak mi ogólnie monstery nie podchodzą to tego mógłbym mieć !

No i będzie pasował do żółwia i sumo ;)

Za chwilę zacznie się marudzenie o lupkę jak ktoś dojrzy. 

Rafi, foty później. Ja od Seiko staram się, albo starałem spróbować jak najwięcej. Zegarek chodzil mi po głowie od powstania (2017), ale było mi nie po drodze z kasą. Przestali go produkować a ja błąd naprawiłem kupując używkę(niecały rok temu). To jedyne toneau jakie mam i jedyna emalia z barwionymi termicznie wskazówkami. Zegarek jest na tyle dystyngowany, że w mojej opinii nadaje się tylko do koszuli z długim rękawem. Czy to czuć, ze mam emalię? Nie sądzę, za kolejną gonić nie będę, jest elegancko, ale chyba słynny juz SDGM001/3 robi większą robotę. 

Właśnie z tego powodu i powyższych zakupów innych osób spb049 go wrzuciłem. Promocyjna cena to nie wszystko, ja się powstrzymałem. Podtrzymuję tezę, która wygłosiłem kiedyś na tym forum

PRESAGE to tylko PRESAGE!

To poprawna linia, czasem ciekawa zwłaszcza po zakupie, ale brak jej tego pazura, że zakochasz się, albo zostawisz go na lata, próbowała deptać serii BRIGHTZ po piętach i nigdy jej się to nie udało. 

Bransoleta już jest (miała płynąć miesiąc a wysłali ją samolotem i była w 4 dni w Polsce (na odprawie celnej leżała tydzień ...)

Spasowanie naprawdę dobre, end linki nawet nie drgną. Jest dosyć lekka w porównaniu do np. ori bransolety do Mako 1 ale jest też wygodniejsza.

Alo70 dzięki za pomoc w znalezieniu aukcji :)

IMG_0216 c.jpg

Rafi, foty później. Ja od Seiko staram się, albo starałem spróbować jak najwięcej. Zegarek chodzil mi po głowie od powstania (2017), ale było mi nie po drodze z kasą. Przestali go produkować a ja błąd naprawiłem kupując używkę(niecały rok temu). To jedyne toneau jakie mam i jedyna emalia z barwionymi termicznie wskazówkami. Zegarek jest na tyle dystyngowany, że w mojej opinii nadaje się tylko do koszuli z długim rękawem. Czy to czuć, ze mam emalię? Nie sądzę, za kolejną gonić nie będę, jest elegancko, ale chyba słynny juz SDGM001/3 robi większą robotę. 
Właśnie z tego powodu i powyższych zakupów innych osób spb049 go wrzuciłem. Promocyjna cena to nie wszystko, ja się powstrzymałem. Podtrzymuję tezę, która wygłosiłem kiedyś na tym forum
PRESAGE to tylko PRESAGE!
To poprawna linia, czasem ciekawa zwłaszcza po zakupie, ale brak jej tego pazura, że zakochasz się, albo zostawisz go na lata, próbowała deptać serii BRIGHTZ po piętach i nigdy jej się to nie udało. 

Dzięki. Ja się właśnie rozglądam za jakimś ciekawym S formalnym. Emaliowane kuszą, bo to jednak coś innego. Aczkolwiek problem jest taki, że te sejki grube są dość… na dzisiaj to najbardziej by mi pasował KS, ale ta cena.
No i jest jeszcze jeden mega elegancki kwarc, który chodzi za mną od bardzo dawna. Tylko tu obawiam się, że będzie aż za delikatny. A to raczej trudno sprzedawalna sztuka, przymierzyć nie ma gdzie…

Będę wdzięczny za fotki Twojego toneau.

Efekt z tego filmiku jest taki że gość skutecznie obrzydzil mi je....

Kolo przesadził chyba z tym co wziął 🤪

Godzinę temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Efekt z tego filmiku jest taki że gość skutecznie obrzydzil mi je....

Kolo przesadził chyba z tym co wziął 🤪

A to swoją drogą. Kolo robi z siebie debila ale zegarki pokazane :)

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

30 minut temu, Noodles napisał(-a):

A to swoją drogą. Kolo robi z siebie debila ale zegarki pokazane :)

Zgadza się, dzięki za udostępnienie, ale lepiej dźwięk wyłączyć i w kilku momentach wizję również 🤣

Seiko srejko 😜

IMG_3935p.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown