Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Tandorio na prawde fajne zegarki robi. 52$ wyszedl, po 5 dniach stracil 4s. To już mój 3 Tadorio, który trzyma mniej niż 1s/dzien.

 

20231122_115512.jpg

20231122_115345.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nieco inna wersje, to jeden z moich ulubionych zegarków, na prawde świetny. 
 
20230424_154807.thumb.jpg.6b723fe923d5b3ae4289b1238d94167e.jpg
20230424_154519.thumb.jpg.d33eeceb094d0a9fa6bd6f32ce7cc9f6.jpg
20230424_154828.thumb.jpg.4c1fb186a2924d739dd0ff6cd296094e.jpg
... mam i takiego, jak ten
i też uważam, że jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, alpaczino napisał(-a):

Jest piękny (kliknąłem takiego niebieskiego za 152 zł). emoji16.png

Świetna cena! Ja mojego kupiłem 2 lata temu podczas 11.11 za około 350zł (już po zniżkach ;)). Nawet w tej cenie uważam, że jest to świetny zegarek i z odpowiednim paskiem sprawdza się również przy bardziej formalnym ubiorze.

 

32 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Mam nieco inna wersje, to jeden z moich ulubionych zegarków, na prawde świetny. 

 

20230424_154807.jpg

20230424_154519.jpg

20230424_154828.jpg

Też mi chodzi po głowie, mam go na liście życzeń aliexpress. Póki co jednak wygrał niebieski monster od tandorio. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, alpaczino napisał(-a):

Jest piękny (kliknąłem takiego niebieskiego za 152 zł). emoji16.png

podrzucisz linkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $27.19 76%OFF | Tandorio 39mm 200m NH35A Automatic Dive Pilot Men Watches Sapphire Glass Green Luminous Dial Leather Strap Screw Crown

https://a.aliexpress.com/_EwrcST7

 

Pytanie czy można go kupić, bo czasem pojawia się taka cena, a nie da się kupić, bo wywala jakiś błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ten gagatek na łapce, zmieniłem jedynie słabą bransolete na chiński paseczek, i od razu lepszy komfort użytkowania. Tak kusiliście tymi ofertami, że wczorajszego wieczora wyklikalem tego solara Evoque 2 od North EDGE'a za całe 128 zl😁

IMG_20231130_115617.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pokazujemy fajne automaty i kwarcyki ale czy w waszych kolekcjach macie coś innego np. odpowiedniki G-Shock.

Mnie trochę przerażają ich rozmiary mam mały nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Piotr84 napisał(-a):

Pokazujemy fajne automaty i kwarcyki ale czy w waszych kolekcjach macie coś innego np. odpowiedniki G-Shock.

Mnie trochę przerażają ich rozmiary mam mały nadgarstek.

Mały nadgarstek to pojęcie względne ;)

Dużo zależy od zegarka, dla przykładu Seiko Arnie ma deklarowaną kopertę ponad 47mm, ale jej wzór (krótkie uszy) sprawia, że leży mi na nadgarstku lepiej, niż wiele zegarków w rozmiarze 45mm.

G-Shock to ogólnie dość duży zegarek, ale możesz poszukać wśród nieco mniejszych G-Shocków kostek. Są mniejsze i mniej "odpustowe" w designie (osobiście uważam wręcz, że klasyczne "kostki" to już zegarek kultowy i ponadczasowy w wyglądzie), ale to już co kto lubi.

Z Chińczyków chyba nie ma sensu szukać substytutów G-Shocków, bo one same w sobie są względnie przystępne cenowo, a jakość u Casio pewna i wiadomo, co w środku siedzi (osobiście od kilku lat używam prostej, klasycznej "kostki" DW-5600 i jest nie do zdarcia). A jeśli już koniecznie coś chcesz, to zerknij np. North Edge, z tego co kojarzę dają radę. Na forum też kilka osób je kupowało, może ktoś napisze kilka słów. Tylko one też w większości duże rozmiarowo.

Edytowane przez GrzesiekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Piotr84 napisał(-a):

Cześć

Pokazujemy fajne automaty i kwarcyki ale czy w waszych kolekcjach macie coś innego np. odpowiedniki G-Shock.

Mnie trochę przerażają ich rozmiary mam mały nadgarstek.

 

GW5000 - polecam. Mam wątły nadgarstek i to idealny G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2023 o 12:34, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $52.34 60%OFF | 2023 New 38MM PAGANI Design Top Brand Men's Pilot Automatic Mechanical Watches Nh35A Sapphire Waterproof 200m Watch for Men

https://a.aliexpress.com/_EyqUe0V

 

Ten jest świetny, ale w bialym kolorze, bo na innych ma za bardzo refleksyjne szkło. Na bialym po prostu tego nie widać.

 

20231017_091235.jpg

20231017_091223.jpg

 

Dosyć niesamowite, skopiowali Longinesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.