Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, piotrekndm napisał:

Przymierzam się do swojego pierwszego zakupu na aliexpress. Jak to wygląda w praktyce? Trzeba liczyć się z dodatkowymi opłatami czy raczej nie? 

 

Wysyłka, warto brać droższą opcje dhl-em? Czy wtedy szansa na opłaty jest większa czy bez znaczenia? 

 

W temacie wspominacie regularnie o kuponach  na ali. Czy jest jakaś strona z której bierzecie te kody czy jak to wygląda? 

 

Dzięki za info 😉

 

DHL to pewna szybka i oVATowana paczka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te droższe zegarki raczej szybko przychodzą, ok. 10-14 dni. 
Mi ostatnio Phylida pobiła rekord. Zwykły Ali standard shiping .09.12 wysłana, 17.12 dostarczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, piotrekndm napisał:

Przymierzam się do swojego pierwszego zakupu na aliexpress. Jak to wygląda w praktyce? Trzeba liczyć się z dodatkowymi opłatami czy raczej nie? 

 

Wysyłka, warto brać droższą opcje dhl-em? Czy wtedy szansa na opłaty jest większa czy bez znaczenia? 

 

W temacie wspominacie regularnie o kuponach  na ali. Czy jest jakaś strona z której bierzecie te kody czy jak to wygląda? 

 

Dzięki za info 😉

 

Z mojego doświadczenia jak nie jest dużo do dopłaty to warto wziąć DHL, plus taki że, przynajmniej u mnie w 4 przypadkach w drugiej połowie 2020 roku, DHL nie bawił się w jakieś dosyłanie potwierdzeń tylko naliczał od zadeklarowanej kwoty - plus bo dla Chińczyka to nie żaden problem zadeklarować np. 50$. Rekordowo Steeldive mi szedł w 3 dni z Chin.


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, qbapiasek napisał:

 

Z mojego doświadczenia jak nie jest dużo do dopłaty to warto wziąć DHL, plus taki że, przynajmniej u mnie w 4 przypadkach w drugiej połowie 2020 roku, DHL nie bawił się w jakieś dosyłanie potwierdzeń tylko naliczał od zadeklarowanej kwoty - plus bo dla Chińczyka to nie żaden problem zadeklarować np. 50$. Rekordowo Steeldive mi szedł w 3 dni z Chin.

 

Eh teraz sie czuje źle, że nie brałem za 16$ DHLu.... Jak wygląda płacenie (u mnie za SM) VAT na Poczcie Polskiej. Nigdy się z tym nie spotkałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomaliusz napisał:

Chciwy dwa razy traci ;)

 

Oj tam, to wynika raczej z tego, że nie zauważyłem tej opcji. Podstawowe Standard się wybrało i jakoś tak. Plus taki, że już potem tej ceny nie było. Zmieniła się i to znacznie...

 

A w międzyczasie i tak coś wpadnie, więc doczekam :)

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a kojarzycie coś z Ali z ładnie podświetlana tarcza jak indiglo? Jakoś timex mi nie lezy co do wzorow, ale ten efekt mi się bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jest gdzieś dostępny Monster pomarańczowy, ale nie błyszczący tylko mat? Czy to raczej marzenia ściętej głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, udało mi się właśnie dorwac pomarańczowego. Chyba to jest jakieś osiągnięcie? Dobra to cena bo mogę anulować.?



Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka





Screenshot_20210102_223442.jpg

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, michszy napisał:

Szalejesz emoji6.png

 

*poluje 🤣 Jeszcze ten Escapement time i będę szczęśliwy. Wyprzedałem wszystko ostatnio i miałem budżet to zakupki robię :)

 

Mogę anulować, a to była ostatania sztuka, więc wolę się Was podpytać czy cena dobra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena wydaje się dobra. Tak na szybko mi najtaniej wychodzi ok. 590 zł. Do tego jeszcze pomarańcz. Brałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2021 o 14:27, Darek p napisał:

Koledzy a kojarzycie coś z Ali z ładnie podświetlana tarcza jak indiglo? Jakoś timex mi nie lezy co do wzorow, ale ten efekt mi się bardzo podoba.

To co prawda nie Ali, ale znana i ceniona firma o dosyć dobrych cenach - Deep Blue. Chyba coś takiego mają lub mieli w swojej ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał:

To co prawda nie Ali, ale znana i ceniona firma o dosyć dobrych cenach - Deep Blue. Chyba coś takiego mają lub mieli w swojej ofercie.

 

dziękować.
poszukam u nich świecącej tarczy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Darek p napisał:

 

dziękować.
poszukam u nich świecącej tarczy :) 

Zajrzyj na Chrono24, tam chyba coś było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikas napisał:

No lubię goemoji3.pngddac12295d9f1e4c0ebd157a30148ff5.jpg

Do mnie dopiero wyślą około 10 stycznia. Czekam już 4 tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                                                                  IMG_2622.thumb.jpg.f5f51eb266db1b22dc3d52fc4e0edb72.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, High-Castle napisał:

                                                                  IMG_2622.thumb.jpg.f5f51eb266db1b22dc3d52fc4e0edb72.jpg

Też się kiedyś skusiłem :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.