Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Kooperacja chińsko - szwajcarska 😜

IMG_20220321_105631.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9ba80a5ede72b40140b7a0d28b3d27ab.jpg

Panowie jakieś info o dobrej pomarańczowej gumie spasowanej do koperty proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edit:

 

https://a.aliexpress.com/_vCEyhP - wydaje mi się, że ciekawa oferta 410zl - 30zl jeśli ten kupon wejdzie = 380zl za Seiko NH35 i ciekawy wygląd zegarka.

 

Edit 2:

 

Niektóre promocje na Ali to na prawdę fajne są. Miesiąc temu kupiłem ten zegarek za 350zl. Wczoraj kosztował 405zl. Dzisiaj zmienili cene na 490zl i zrobili promocje na 405zl.

 

Screenshot_20220323-203655_AliExpress.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 16:49, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Edit:

 

https://a.aliexpress.com/_vCEyhP - wydaje mi się, że ciekawa oferta 410zl - 30zl jeśli ten kupon wejdzie = 380zl za Seiko NH35 i ciekawy wygląd zegarka.

 

Edit 2:

 

Niektóre promocje na Ali to na prawdę fajne są. Miesiąc temu kupiłem ten zegarek za 350zl. Wczoraj kosztował 405zl. Dzisiaj zmienili cene na 490zl i zrobili promocje na 405zl.

 

Screenshot_20220323-203655_AliExpress.jpg

Ja sobie mniej więcej miesiąc przed wyprzedażą notuję ceny zegarków z koszyka i wtedy jest jasne, co warto a czego nie warto kupić. Ogólnie słabo ten rok się zapowiada. Pewnie kupię jeden, może dwa max. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 hours ago, Paulus57 said:

Ja sobie mniej więcej miesiąc przed wyprzedażą notuję ceny zegarków z koszyka i wtedy jest jasne, co warto a czego nie warto kupić. Ogólnie słabo ten rok się zapowiada. Pewnie kupię jeden, może dwa max. 

 

No ja się cieszę, że kupiłem kilka parę tygodni temu, bo teraz po przecenie jest drożej niż wcześniej bez.

 

Właśnie dojechał, w środku jakiś Shanghai, jak to u Pagani, wykonanie super, rotor głośny, dali d... ze srebrnymi wskazówkami, slabo to widać na niebieskiej tarczy, może na czarnym by było lepiej.

 

 

20220325_112551.jpg

20220325_112536.jpg

20220325_112811.jpg

20220325_112615.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

No ja się cieszę, że kupiłem kilka parę tygodni temu, bo teraz po przecenie jest drożej niż wcześniej bez.

 

Właśnie dojechał, w środku jakiś Shanghai, jak to u Pagani, wykonanie super, rotor głośny, dali d... ze srebrnymi wskazówkami, slabo to widać na niebieskiej tarczy, może na czarnym by było lepiej.

 

 

20220325_112551.jpg

20220325_112536.jpg

20220325_112811.jpg

20220325_112615.jpg

Całkiem przyjemny. Problem z czytelnością potęguje tarcza, która wykonana atrakcyjnie maskuje jednak dodatkowo wskazówki. Ja mam jednego "dziurbijona" Parnisa. Pomyśl teraz o zakupie prawdziwego tourbillona. Jest nawet jeden tani za niecałe 300 USD (brutto). Czyli najpierw do zapłaty nieco ponad 1k zł a VAT po dostawie, więc będzie czas doskładać. ;) 

 

 

IMG_20211101_110927.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Co jest grane, że ja nie mogę postom ocen wystawiać? Za świeże konto mam?

Musisz uzbierać 50 postów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwagę obecną sytuację i $, to ta promocja wydaje się nienajgorsza.

 

446,82 zł  73%OFF | addiesdive Automatic Watches surf Black C3 bgw9Luminous Dial Ceramic bezel 20bar Waterproof Stainless Steel NH35 Mens Dive watch
https://a.aliexpress.com/_voRtiV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Biorac pod uwagę obecną sytuację i $, to ta promocja wydaje się nienajgorsza.

 

446,82 zł  73%OFF | addiesdive Automatic Watches surf Black C3 bgw9Luminous Dial Ceramic bezel 20bar Waterproof Stainless Steel NH35 Mens Dive watch
https://a.aliexpress.com/_voRtiV

Mnie ta tarcza do suba niespecjalnie pasuje, ale jak lubisz, to cena jest OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2022 o 21:36, Mikas napisał(-a):
W dniu 8.03.2022 o 01:34, T Atomicus napisał(-a):
No, ale on się musi strasznie brudzić? Jak to wyczyścić?

No właśnie, że mam go od listopada i jakoś nie chce się zbytnio "pobrudzic". Czekam na patynę ale jakoś wolno to idzie. Nie chcę tego niczym przyspieszać. A czyści się z tego co kojarzę np sokiem z cytryny


Chodziło mi raczej o brud wciskający się w szczelinę między kopertą, a tym zewnętrznym bezelem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje co to za zegarek tu widać? Na liście w filmie tego nie ma niestety. Ktoś zapytał w komentarzu też, ale nikt nie odpowiedział.

 

Screenshot_20220326-140259_YouTube.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Ktoś się orientuje co to za zegarek tu widać? Na liście w filmie tego nie ma niestety. Ktoś zapytał w komentarzu też, ale nikt nie odpowiedział.

 

Screenshot_20220326-140259_YouTube.jpg

Bulova to nie jest chińska firma. Lepiej zapytaj w dziale Bulovy na Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Pytanie czy to jest w ogóle Bulova 😉Ale spróbuję u Buloviakow.

Jeszcze tylko 9 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy to jest w ogóle Bulova Ale spróbuję u Buloviakow.

Wygląda jakby miał logo Wengera, ale takiego modelu nie znajduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, mam prośbę. Wrzucisz kilka fotek Twojej Phylidy nttd z tą wskazówką 007. Miałem nie kupić ani jednego homara w tym roku a taka właśnie phylida na bransie mnie kusi. No i pytanko gdzie kupię taki sekundnik. Pewnie wszystkie te pytania już padły sorki zatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.