Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny zegarek, wyszedl 190zl. Ten Seagull ST16 robi bardzo fajne pierwsze wrażenie, rotor bzyczy cicho, żadnych wibracji, o niebo lepsza kultura niż w ST25. Po pierwszym dniu zgubił tylko 1s. Pasek dobrej jakości, nie trzeba nawet wymieniać.

 

20220702_134219.jpg

20220702_134128.jpg

20220702_134351.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na podobne, słaby punkt, to trudność wciśnięcia pod gumkę zegarków z zapięciem motylkowym i na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki gorąc, że nawet zegarki bez tarczy ;)

 

 

pda.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś szukał pudełka na zegarki, to 109zl za 12 z miękkimi poduszkami wydaje się spoko oferta. Wszystko poniżej tego ma tekturowe zamiast poduszek.
 
https://www.amazon.pl/dp/B07XXP391P/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_CERYT68GKVRNNR0QP9R7?_encoding=UTF8&psc=1
Skusiłem się, wczoraj przyszło i jestem mile zaskoczony, ale nie przebija moich dwóch drewnianych pudełek z Tchibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Miszkolc said:

Skusiłem się, wczoraj przyszło i jestem mile zaskoczony, ale nie przebija moich dwóch drewnianych pudełek z Tchibo emoji6.png

 

Też wczoraj dostałem i całkiem fajne to pudełko. Oprócz miękkich poduszek, szerokość slotu to 6cm, a nie 4.5cm jak w tanich pudełkach z tekturami.

 

Edit: Odrazu lepiej to wygląda.

 

20220707_104530.jpg

20220707_103948.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne a Chameri tańszy i to sporo... ;) 

Jedyny zauważalny "minus", to niesygnowana koronka, ale to widać tylko z boku, 

 

IMG_20220707_094413.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Martin choć drogi, ale to nie ta liga co Cronos.

IMG_20220621_151720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm niby wszystko ok a wewnętrzy burak krzyczy 😵💫

 

 

 

20220701_122736-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Hymm niby wszystko ok a wewnętrzy burak krzyczy 😵💫

 

 

 

20220701_122736-01.jpeg

Burak, burakiem, ale tak na chłopski rozum... 100 USD czy 22.000 USD? Co mądrzejsze? Żeby nie było prowokacyjnie, to zakup PD jest w zasięgu osób zarabiających powiedzmy minimalną pensję, stanowi ok. 15% zarobków miesięcznych brutto. Żeby podobnie odczuć zakup Rolexa należy zwyczajnie zarabiać 220 razy tyle, czyli 660.000 złotych miesięcznie. Oczywiście jak ktoś kupi z salonu za "pu ceny", to wystarczy wyciągnąć "tylko" 300.000 na miesiąc. Żeby jednak nie tworzyć "forumowych napięć", przyznam że osoba cierpliwa odkładająca na zegarek nie miesiąc a rok, kupi go już zarabiając 25.000 zł/mies. Jak ktoś jest lekarzem, programistą albo prawnikiem i kocha drogie (jak na Polskę) zegarki, to OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Burak, burakiem, ale tak na chłopski rozum... 100 USD czy 22.000 USD? Co mądrzejsze? Żeby nie było prowokacyjnie, to zakup PD jest w zasięgu osób zarabiających powiedzmy minimalną pensję, stanowi ok. 15% zarobków miesięcznych brutto. Żeby podobnie odczuć zakup Rolexa należy zwyczajnie zarabiać 220 razy tyle, czyli 660.000 złotych miesięcznie. Oczywiście jak ktoś kupi z salonu za "pu ceny", to wystarczy wyciągnąć "tylko" 300.000 na miesiąc. Żeby jednak nie tworzyć "forumowych napięć", przyznam że osoba cierpliwa odkładająca na zegarek nie miesiąc a rok, kupi go już zarabiając 25.000 zł/mies. Jak ktoś jest lekarzem, programistą albo prawnikiem i kocha drogie (jak na Polskę) zegarki, to OK. 

 

 

Nie nie rolka nigdy bym nie kupił. Tu nie chodzi o pieniądze. Może nawet źle się wyraziłem. Chodzi o to że zegarek jest dobrze zrobiony jak za te pieniądze ale mając inne zegarki droższe widać trochę jego niedoskonałości.,nie da się porównać rolka z PD a jednak się to robi .to jest kolejny mój pagan i kolejny raz cieszy zakup cieszy oczekiwanie na niego ,zegar przychodzi .....tydzień i wszystko przechodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Nie nie rolka nigdy bym nie kupił. Tu nie chodzi o pieniądze. Może nawet źle się wyraziłem. Chodzi o to że zegarek jest dobrze zrobiony jak za te pieniądze ale mając inne zegarki droższe widać trochę jego niedoskonałości.,nie da się porównać rolka z PD a jednak się to robi .to jest kolejny mój pagan i kolejny raz cieszy zakup cieszy oczekiwanie na niego ,zegar przychodzi .....tydzień i wszystko przechodzi 

Wszystko jest subiektywnym odczuciem. Czy dla nieco gładszych, dokładniej wykonanych kopert, czy bransolet warto wydać kilka, czy kilkanaście razy więcej? Np. uznawany za jednego z najlepszych homarów Suba Ginault wart jest wydania ok. 3-4k zł? To decyzje odrębne każdego z nas, każdego z miłośników zegarków. Nawet czyjeś samozaparcie i zakup zegarka nieproporcjonalnie drogiego w stosunku do jego dochodów, nie powinno być powodem do krytyki takich decyzji, o ile nie odbywa się to kosztem np. jego rodziny. 

PD mam sześć i często kuszą kolejne, bo ich wykonanie w stosunku do ceny ustępuje chyba tylko Steeldive'owi. Jednak jak mam ciśnienie na zakup, to raczej kupię coś spod innych znaków firmowych, bo 6 to chyba wystarczająco dużo. Ostatnio ceny zegarków z Chin mocno poszły w górę i dzięki temu łatwiej się zainteresować np. tańszymi szwajcarami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wszystko jest subiektywnym odczuciem. Czy dla nieco gładszych, dokładniej wykonanych kopert, czy bransolet warto wydać kilka, czy kilkanaście razy więcej? Np. uznawany za jednego z najlepszych homarów Suba Ginault wart jest wydania ok. 3-4k zł? To decyzje odrębne każdego z nas, każdego z miłośników zegarków. Nawet czyjeś samozaparcie i zakup zegarka nieproporcjonalnie drogiego w stosunku do jego dochodów, nie powinno być powodem do krytyki takich decyzji, o ile nie odbywa się to kosztem np. jego rodziny. 

PD mam sześć i często kuszą kolejne, bo ich wykonanie w stosunku do ceny ustępuje chyba tylko Steeldive'owi. Jednak jak mam ciśnienie na zakup, to raczej kupię coś spod innych znaków firmowych, bo 6 to chyba wystarczająco dużo. Ostatnio ceny zegarków z Chin mocno poszły w górę i dzięki temu łatwiej się zainteresować np. tańszymi szwajcarami. 

 

 

Tak by można było się rozpisywać długi. Nie psioczę i nie neguję pagana czy innych homage ,nie stać mnie na rolka więc korzystam z możliwości zakupu homage . Ale jakoś nie podszedł i tyle . Steeldive zolw a dokładniej willard niby fajny ale kupiłem żółwia z dwokratna kwotę homage i seiko moim zdaniem lepiej wypada a dokładka nie była duża. Mniejsza o większość nie o to chodzi lubię i akceptuje homage ale ten chyba będzie szukał mojego domu i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Tak by można było się rozpisywać długi. Nie psioczę i nie neguję pagana czy innych homage ,nie stać mnie na rolka więc korzystam z możliwości zakupu homage . Ale jakoś nie podszedł i tyle . Steeldive zolw a dokładniej willard niby fajny ale kupiłem żółwia z dwokratna kwotę homage i seiko moim zdaniem lepiej wypada a dokładka nie była duża. Mniejsza o większość nie o to chodzi lubię i akceptuje homage ale ten chyba będzie szukał mojego domu i tyle .

Mam takiego samego Batmana PD i jak dla mnie wystarczy na załatanie w kolekcji punktów: homar Rolka GMT i Batman. Nie szukam lepszych alternatyw dla niego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam takiego samego Batmana PD i jak dla mnie wystarczy na załatanie w kolekcji punktów: homar Rolka GMT i Batman. Nie szukam lepszych alternatyw dla niego. 

 

 

I super !!!

15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam takiego samego Batmana PD i jak dla mnie wystarczy na załatanie w kolekcji punktów: homar Rolka GMT i Batman. Nie szukam lepszych alternatyw dla niego. 

 

 

I super !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Hymm niby wszystko ok a wewnętrzy burak krzyczy 😵💫

 

A u mnie żaden burak nie krzyczy. 🤐 Co najwyżej cebula.🥰
 

IMG20220710120909.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.