Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Wyżej czyste gitary, więc pora na "brudne"... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Hp5r9qwqpPc

Melvins!!! Człowieku już Cię polubiłem :D Jeśli ktoś nie wie, Melvins to dziadek grunge'u (wujkiem jest Neil Young :)) I gdyby nie oni, nigdy nie powstałaby Nirvana. A perkusista Melvins, Dale Crover nawet grał z Nirvana, natomiast wokalista Buzz Osbourne grał w starym zespole Kurta Cobaina, Fecal Matter :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jeśli w Polsce będą Stonsi, to jadę. To może być moja ostania okazja w życiu. Chciał szczególnie za nimi nie przepadam

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu nie lubi Neila? ;)

A teraz staroć już, która kiedy pierwszy raz ją słuchałem (z płyty, potem miałem frajdę na żywo) wydawała się całkowitym novum.


Utwór Christobala de Morales jest na tej płycie zinterpretowany po trzykroć.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super czasy i świetna muza.

Fryzury dziewczyn powalają, no i te "pekaesy".  :)  

 

A teraz smutna wiadomość:

10 stycznia zmarł były gitarzysta "Motorhead" Eddie "Fast" Clarke.

"Lemmy" Kilmister w 2015 roku, a teraz on.

Sypią nam się dziadkowie.  :(   

qvauK2M.jpg?1

 

niestety żaden się nie ostał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Muszę być dziś w pracy, więc dzień trzeba zacząć z przytupem. W nawiązaniu do posta jak wyżej, nie mogło być inaczej...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzili takie życie, że I tak długo żyli. To nie zmienia faktu, że opuszczają nas kolejne legendy :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Prowadzili takie życie, że I tak długo żyli. To nie zmienia faktu, że opuszczają nas kolejne legendy :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Swoją drogą, jeśli potwierdzą się informacje, że Stonesi mają grać w tym roku w naszym pięknym kraju, to chyba nie ma co się zastanawiać, tylko już trzeba dudki na bilety gromadzić  ;)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

Lemmy rządzi  :) I ten jego głos, jakby ktoś pluł gwoźdźmi do pustego blaszanego wiadra, czysta poezja  :D

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lincoln Six Echo.

Słuchając muzyki z Twojego posta w cudowny sposób "ożył" mój zegarek na nadgarstku.  :)

Skacze i wibruje w rytm muzyki.

Edytowane przez apgrod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, jeśli potwierdzą się informacje, że Stonesi mają grać w tym roku w naszym pięknym kraju, to chyba nie ma co się zastanawiać, tylko już trzeba dudki na bilety gromadzić  ;)

 

Boję się ceny biletów. Poza tym obstawiam, że jak już to by był koncert stadionowy. Dużo stacji radiowych o tym pisało np. Eska, więc może coś w tym być. I ponoć U2 też ma zawitać do Polski w tym roku, ale wydaje mi się, że taki koncert z wyprzedzeniem co najmniej rocznym by ogłosili.

 

Jak na Eda Sheerana 13 msc wcześniej zaczęli bilety sprzedawać... tak mam bilet, ale 3 godziny zmarnowałam w kolejce online na eventim, żeby go kupić i stadion wyprzedali 2 razy w 8 godzin, więc co dopiero Stonsi czy U2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Boję się ceny biletów. Poza tym obstawiam, że jak już to by był koncert stadionowy. Dużo stacji radiowych o tym pisało np. Eska, więc może coś w tym być. I ponoć U2 też ma zawitać do Polski w tym roku, ale wydaje mi się, że taki koncert z wyprzedzeniem co najmniej rocznym by ogłosili.

 

Jak na Eda Sheerana 13 msc wcześniej zaczęli bilety sprzedawać... tak mam bilet, ale 3 godziny zmarnowałam w kolejce online na eventim, żeby go kupić i stadion wyprzedali 2 razy w 8 godzin, więc co dopiero Stonsi czy U2 :D

Ja też gdzieś przeczytałem, że to będzie stadion i o zgrozo, podobno Narodowy  :( Jeśli tak, to słabo, bo akustyka na tym stadionie pozostawia dużo do życzenia, co odczułem na koncercie Hetfielda i spółki w 2014 roku. W takim przypadku trzeba by kupować te najdroższe bilety, na najlepsze miejsca, a skoro to RS, to ceny pewnie będą kosmiczne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze bilety? Ekhm, już zacznij sprzedawać kolekcje zegarków :D

 

Edit: A ja nerkę :/

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Najlepsze bilety? Ekhm, już zacznij sprzedawać kolekcje zegarków :D

 

Edit: A ja nerkę :/

Na szczęście, takim desperatem nie jestem i ta opcja w ogóle nie wchodzi w grę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Greta Van Fleet, hommage Zeppelinow. Jeśli zaczną być znani z tego, że dobrze grają, a nie z tego, że grają jak Zeppelini (to znaczy dobrze, ale od tego są Zeppelini :D), to mają szansę się utrzymać na rynku. Inaczej znudzi się to ludziom po roku. Ale szanuję chłopaków i życzę im jak najlepiej :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, słucha się miło, choć rzeczywiście, będą musieli poszukać w przyszłości własnego brzmienia. Słyszę tu więcej inspiracji Zeppelinami z okresu od "Houses of the Holy", jest bardziej komercyjnie i amerykańsko (chórki, melodyjne refreny), choć np. w 12. minucie robi się jak w "Thank You" trochę. Przeczytałem, że to młodzi muzycy - dobrze, że inspirują się taką muzyką. Kilkanaście lat temu modne było kopiowanie Velvet Underground i nowojorskiej nowej fali lat 70. (była cała masa hipsterskich zespołów, spośród których dziś pamięta się nieliczne) - pamiętam, jak ekscytowała się nimi Anna Gacek na łamach "Teraz Rocka" (nie trawiłem tego, co pisała wtedy, ani tego, jak mówiła później w audycji z Mannem). Zwrot ku Zeppelinom jest lepszy :)

 

To teraz moje trzy Zeppelinowe "thebesty": "Dazed and Confused", "When the Levee Breaks" i koncertowe "Bring It On Home" w wersji z "How The West Was Won".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gdzieś przeczytałem, że to będzie stadion i o zgrozo, podobno Narodowy  :( Jeśli tak, to słabo, bo akustyka na tym stadionie pozostawia dużo do życzenia, co odczułem na koncercie Hetfielda i spółki w 2014 roku. W takim przypadku trzeba by kupować te najdroższe bilety, na najlepsze miejsca, a skoro to RS, to ceny pewnie będą kosmiczne  ;)

Tyle. że jak to będą koncerty Live Nation to golden circle będzie na 3/4 stadionu jak nu Gunsach w Gdańsku :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grecie V. F. przesłuchałem całych Zeppelin'ów. Najbardziej lubię dwie pierwsze płyty, które słucham od dechy do dechy, bo tam nie ma słabych numerów. Moje ulubione w tym momencie to: 'What Is And What Should Never Be', 'Thank you' i 'Dazed And Confused'. Właśnie leci płytka:e2e8a3cb51c4774fa954411f06e074a7.jpg

 

Wysłane z MI 5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gdzieś przeczytałem, że to będzie stadion i o zgrozo, podobno Narodowy  :( Jeśli tak, to słabo, bo akustyka na tym stadionie pozostawia dużo do życzenia, co odczułem na koncercie Hetfielda i spółki w 2014 roku. W takim przypadku trzeba by kupować te najdroższe bilety, na najlepsze miejsca, a skoro to RS, to ceny pewnie będą kosmiczne  ;)

 

Polecam iść pod Narodowy, lepiej słychać niż w środku. A przynajmniej na Depeche Mode tak było. Na Eda mam płytę, ale w sumie nie pamiętam, żeby strefa stojąca była dzielona na GC/GCEE i zwykła płyta. Z tym, że ja już jestem za stara na bieganie na barierki. Dostałam pare razy nauczkę i wyszłam z potłuczonymi żebrami i siniakami na kolanach z barierek, więc .... poszukujcie mnie na tyłach, zwłaszcza że na Eda pójdzie pełno piszczących nastolatek myślących, że jak ubiorą mini i dekolt to Ed się z nimi ożeni, kocham ten piękny wiek nieświadomości życiowej :D

 

Ale na RS czy U2 też bym poszła z tym, że na ten rok mam już bilety na The Killers w Oslo, 30STM albo NF, bo mam bilety na oba i grają w ten sam dzień i muszę coś wybrać, OWF i wspomnianego Eda, a to pewnie jeszcze nie wszystko, bo Machine Gun Kelly ma być też, ale nie znam daty jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.