PiotrX 1084 #4376 Napisano 23 Maja 2019 Mówisz ?A jak wiekowo ? Popatrz na awatara, rówieśnicy Koperta do polerki, reszta OK, jeszcze cyka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear #4377 Napisano 23 Maja 2019 Ale młody ma dowalone kaptury Popatrz na awatara, rówieśnicy Koperta do polerki, reszta OK, jeszcze cyka Tak czułem. Znając wiek Mistrza spodziewałem się partnerki, o chociaż 300 lat młodszej 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PiotrX 1084 #4378 Napisano 23 Maja 2019 Ale młody ma dowalone kaptury Tak czułem. Znając wiek Mistrza spodziewałem się partnerki, o chociaż 300 lat młodszej Pisałem o Mistrzu że do polerki Źle mnie odczytałeś Żonie Mistrza polerka nie potrzebna, koperta jak NOS i nie Vintage 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paweł Bury. 5788 #4379 Napisano 23 Maja 2019 . 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carrot 2432 #4380 Napisano 23 Maja 2019 Masz tylnie pół I przednią całośćTe tyły już widziałam, reszty jakoś nie Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #4381 Napisano 23 Maja 2019 Reszty nie mogę pokazać, raz ze regulamin, dwa że kocham żonę 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dziadek 1388 #4382 Napisano 23 Maja 2019 (edytowane) Dużo Kolegów tu się prezentuje to może i ja pokażę część swojej starej już facjaty. Edytowane 23 Maja 2019 przez dziadek 0 Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carrot 2432 #4383 Napisano 23 Maja 2019 Reszty nie mogę pokazać, raz ze regulamin, dwa że kocham żonę Pisząc "resztę" miałam na myśli drugie zdjęcie, nic poza tym, żeby nie było. Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kiniol 2284 #4384 Napisano 23 Maja 2019 Dużo Kolegów tu się prezentuje to może i ja pokażę starą już facjatę. 20190427_105146_001 (2).jpgMarian, nie ściemniaj, to jest przecież Jan Heweliusz... 0 Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie… Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear #4385 Napisano 23 Maja 2019 Pisałem o Mistrzu że do polerki Źle mnie odczytałeś Żonie Mistrza polerka nie potrzebna, koperta jak NOS i nie Vintage Napisałeś Piotruś, że rówieśnicy Aż się wystraszyłem hi hi Reszty nie mogę pokazać, raz ze regulamin, dwa że kocham żonę A co Ty chciałeś pokazać, hę ??? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carrot 2432 #4386 Napisano 23 Maja 2019 Marian, nie ściemniaj, to jest przecież Jan Heweliusz... Rety, a ja tu siedzę, w lekkiej konsternacji, i dumam co by tu miłego napisać Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PiotrX 1084 #4387 Napisano 23 Maja 2019 Napisałeś Piotruś, że rówieśnicy Aż się wystraszyłem hi hi Żartowałem o Marku że rówieśnik z tym z awatara, a wyszło do góry nogami, ale wiadomo w końcu o co chodzi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dziadek 1388 #4388 Napisano 23 Maja 2019 Rety, a ja tu siedzę, w lekkiej konsternacji, i dumam co by tu miłego napisać Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu TapatalkaPisz szczerze, nie krępuj się, to jestem ja, kawałek dziadka siedzącego przed laptopem w swojej zegarowni. 0 Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear #4389 Napisano 23 Maja 2019 Pewnie, że wiadomo, Piotruś. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carrot 2432 #4390 Napisano 23 Maja 2019 Pisz szczerze, nie krępuj się, to jestem ja, kawałek dziadka siedzącego przed laptopem w swojej zegarowni. Teraz dużo lepiej Dużo brodaczy widzę w zegarkowym gronie. Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27839 #4391 Napisano 23 Maja 2019 Jam bez brody długiej. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carrot 2432 #4392 Napisano 23 Maja 2019 Jam bez brody długiej.Oooo, takiego nakrycia głowy to bym potrzebowała do auta. Dziś sobie nabiłam guza że ho ho. Ty widzę masz ten sam problem?Jutro przyda się moja grzywka Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27839 #4393 Napisano 23 Maja 2019 (edytowane) Tak, możesz zakupić. Balenciaga ss2019, swietny kapelusz, 300 euro ale leży super. Edytowane 23 Maja 2019 przez eye_lip 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Carrot 2432 #4394 Napisano 23 Maja 2019 Widać że dobrze leży i doskonale dopasowany do outfituJa to sobie chyba kask jakiś pancerny kupię Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73862 #4395 Napisano 23 Maja 2019 (edytowane) Jam bez brody długiej. Cześć Filip! Fajna bródka Jakaś markowa farba? Edytowane 23 Maja 2019 przez mario1971 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27839 #4396 Napisano 23 Maja 2019 All natural ! A tak wygląda z ogolono 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szuwi 6612 #4397 Napisano 24 Maja 2019 (edytowane) Filip - bez brody chyba bym Cię nie poznał... :-)Edit- literówka Edytowane 24 Maja 2019 przez szuwi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paweł Bury. 5788 #4398 Napisano 24 Maja 2019 Bez brody zdecydowanie przyjemniejszy gość - no i 5 lat młodszy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
loco50 23931 #4399 Napisano 24 Maja 2019 Młody,piękny,bogaty... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27839 #4400 Napisano 24 Maja 2019 Nie mogę się zgodzić z powyższymi, a do tego za dwa lata cztery dychy stuknie 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach