Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mocny towar to i mocna cena.

Pozwolę sobie nawet postawić tezę, że te zegarki mają nawet jeszcze większy potencjał ceny licytacyjnej.

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to "deal życia" :D

Musiał się chyba Sprzedający mocno pomylić przy wpisywaniu ceny!?

Może miało być 140zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą takie coś klepnąłem.

http://allegro.pl/lucz-zlocony-37-mm-ciekawa-tarcza-i3884897455.html

Nic i nim nie wiem ale tarcza mnie urzekła.

Jakieś opinie?

 

Gratuluję, jeden z bardziej poszukiwanych modeli kwarcowych. Niedawno licytowałem taki niesprawny - poszedł za ponad 100 złotych tylko ze względu na ładną tarczę bo i kopertę miał słabą... Także za 40 złotych zrobiłeś ładny zakup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego klepnąłeś bardzo rzadką sztukę za baaaardzo dobre pieniądze! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się właśnie zdawało. Czasem mam czuja :)

Dzięki za opinie Panowie :)

 

No ładnie trafiłeś :) Długo to on chyba nie wisiał bo już bym się nim zainteresował! Wart conajmniej 100zł więcej niż kliknąłeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocny towar to i mocna cena.

Pozwolę sobie nawet postawić tezę, że te zegarki mają nawet jeszcze większy potencjał ceny licytacyjnej.

 

Jeszcze parę miesięcy temu wystarczyło 160-180zł.

Śliczny zegarek, duży i dobrze się nosi.

 

A ja przed chwilą takie coś klepnąłem.

http://allegro.pl/lucz-zlocony-37-mm-ciekawa-tarcza-i3884897455.html

Nic i nim nie wiem ale tarcza mnie urzekła.

Jakieś opinie?

 

Och, czemuż akurat dziś miałem gości i nie mogłem przejrzeć A. !

Szukałem takiego, a tu akurat umknął.

Gratulacje, super zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż się zaśliniłem! :wub:  jak ty to zrobiłeś, że nikt nie walczył? był w opcji Kup teraz?

Dokładnie. I nie powiem żebym się wahał mimo iż niewiele o nim wiem bo nigdy nie interesowałem się kwarcami. Ale uroda i rzadkość tarczy była mi znana. Teraz tylko czekam na przesyłkę, jutro będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. I nie powiem żebym się wahał mimo iż niewiele o nim wiem bo nigdy nie interesowałem się kwarcami. Ale uroda i rzadkość tarczy była mi znana. Teraz tylko czekam na przesyłkę, jutro będzie :)

 

Czyli Sprzedający nie próbował się wymigać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Sprzedający nie próbował się wymigać?

Też się zastanawiałem, szczególnie że on handluje zegarkami na alle i troche dziwne mi się wydawało że się tak wyrwał z tą ceną. Ale napisał maila że wczoraj wysłał zegarek więc czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-lucz-poljot-de-luxe-23-jewels-i3891222084.html

 

Chyba pierwszy raz w tym roku ten Łuczyk na Alledrogo. Będzie pewnie dobra walka o niego. Tutaj pytanie do Nighdrema, czy wskazówki są oryginalne? Bo mam identycznego z takimi samymi wskazówkami. Ktoś kiedyś mi mówił, że są przeszczepione, ale to chyba nie przypadek, że tutaj są identyczne jak ja mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-lucz-poljot-de-luxe-23-jewels-i3891222084.html

 

Chyba pierwszy raz w tym roku ten Łuczyk na Alledrogo. Będzie pewnie dobra walka o niego. Tutaj pytanie do Nighdrema, czy wskazówki są oryginalne? Bo mam identycznego z takimi samymi wskazówkami. Ktoś kiedyś mi mówił, że są przeszczepione, ale to chyba nie przypadek, że tutaj są identyczne jak ja mam.

To, że pierwszy raz w tym roku to nic strasznego  - szesnasty dzień tego roku dzisiaj :D

O oryginalność wskazówek zapytaj sprzedającego. Jest przecież na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko tu jestem i pewnych rzeczy nie wiem. Sprzedającego nie znam, a tym bardziej nie kojarzę go z forum wiec ciężko mi pytać osobę, której nawet nie znam nicku :) Wskazówki Łuczowskie to na pewno, ale czy z tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem, szczególnie że on handluje zegarkami na alle i troche dziwne mi się wydawało że się tak wyrwał z tą ceną. Ale napisał maila że wczoraj wysłał zegarek więc czekam.

Tylko nie zapomnij się pochwalić nim z jakimiś lepszymi fotkami! Czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-lucz-poljot-de-luxe-23-jewels-i3891222084.html

 

Chyba pierwszy raz w tym roku ten Łuczyk na Alledrogo. Będzie pewnie dobra walka o niego. Tutaj pytanie do Nighdrema, czy wskazówki są oryginalne? Bo mam identycznego z takimi samymi wskazówkami. Ktoś kiedyś mi mówił, że są przeszczepione, ale to chyba nie przypadek, że tutaj są identyczne jak ja mam.

Hej, wskazówki sa oryginalne na bank. W tej wersji były dwa rodzaje wskazówek: całe czarne, wąskie (jak u mnie) i takie jak na aukcji. Kto nie ma niech powalczy, bo na prawde warto.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na Burana kilku forowiczów ostrzy sobie zęby ja sprawdzę na ilu PLNach się skończy ale chyba szybko wyleci poza mój zakres :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100zł drożej jest nowy powinien być oryginalny.Jak się pytałem na forum to podobno tylko komandirskie podrabiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.