Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł ma rację...skoro nieużywany dlaczego walnął balans? Nie wiem czy walka będzie zażarta, ale po wymianie balansu NOS to już nie będzie :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MACIE PROBLEM      :rolleyes:

 

 

 

zaswiadczenie_001.jpg

Edytowane przez ilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest tylu chętnych to pewnie nie będzie to okazja ;) może ten wostok od nowości szwankował i dlatego nie był noszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpuściłem w momencie pojawienia się postu o nim ;) dałem swoje maximum i już mnie nic więcej nie interesowało... i słusznie bo cena za wysoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A co to za jakaś nowa definicja "cena kolekcjonerska"? To znaczy że to kolekcjonerzy przepłacają? Dobrze że ja je tylko zbieram a nie kolekcjonuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 zł za uszkodzonego pospolitego Wostoka z nie swoimi papierami to jednak cena Kosmos. Przynajmniej jak dla mnie. Zimą.blisko to i ceny rosną. Taka tradycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony piszecie że cena kosmiczna a z drugiej strony odsyła się wszystkich chcących wycenić zegarek, na allegro

Więc to jest jego realna cena bo za tyle został sprzedany.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony piszecie że cena kosmiczna a z drugiej strony odsyła się wszystkich chcących wycenić zegarek, na allegro

Więc to jest jego realna cena bo za tyle został sprzedany.

Dodałbym że tego dnia i o tej porze. Za miesiąc albo dwa byłoby oczywiście inaczej, może lepiej może gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no chłopaki. Zepsuty wostok z obcymi papierami, może niezbyt często spotykany ale wcale nie taki unikat w cenie, za którą udaje się czasami wyrwać kirowskiego czy ładnego poljota w automacie. No nie mówcie, że to cena kolekcjonerska :@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest retoryczne ! czy ceny na allegro są bardziej realne od cen na bazarku forumowym ?

Wg mnie są. Ceny bazarkowe jakby nie było są cenami mocno wewnętrznymi i nie można o nich powiedzieć że są realne w skali kraju, a jedynie w skali bazarku.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błonie zapewne osiągnie zawrotną cenę. Piękny egzemplarz....

Ktoś wie co to za zegarek? Bo poderjrzewam, że jakaś radosna tworczość domorosłego pasjonata? czy może malowanka powstała podczas nudy w wojsku?

Cena już kosmos, choć ogólnie z drugiej strony ceny za "Polaki" lekko wyhamowały.

 

edit: przyjrzałem się i wygląda zbyt ladnie jak na zegarek z woja... Bardziej od jakiegoś jubilera, złotnika coś takiego...

Edytowane przez etz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ceny za "Polaki" lekko wyhamowały

Wyhamowały bo ci co chcieli zrobić całą kolekcje w tydzień nałykali sie przy okazji mułu w postaci składaków totalnych , warszawskich tarcz i innych z napisem Poland płacąc pięciokrotnie więcej niz to było warte - tak naprawde cene windowało 2-3 allegrowiczów

Było kilka perełek i tam ceny były uzasadnione reszta przepłacona aż przykro

Wiele z aukcji było wystawianych specjalnie pod nich nawet kilka obserwowałem - ktoś wystawiał polaka z ceną z kosmosu i po chwili przynajmniej jeden sie kusił potem dochodził drugi i robili młuckę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony piszecie że cena kosmiczna a z drugiej strony odsyła się wszystkich chcących wycenić zegarek, na allegro

Więc to jest jego realna cena bo za tyle został sprzedany.

Marek - jedno nie wyklucza drugiego. Realna cena jest kosmiczna   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.