Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

W tej czarnej potencjał jest tylko trzeba dopieścić zegarek

Tamtego nie chcecie to może ten zaciekawi wybredne gusta :P   http://allegro.pl/ciekawy-wostok-z-ciekawa-tarcza-zlocony-au-20-i4723214985.html

A to co innego. Tego już się obserwuje :D To znaczy już wcześniej :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A to co innego

 

Za dużo już macie po prostu i wam się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu ;) - mój dziadek miał jednego poliota z Warszawską tarczą przez 20 lat i jak dostał w PKSie za zasługi Doxe i Omicrona to nie wiedział który ma nosić a dzisiaj majo po 100 i więcej i dalej mało - to nie taki a chce taki ten brzydki -_-  -_-  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo już macie po prostu i wam się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu ;) - mój dziadek miał jednego poliota z Warszawską tarczą przez 20 lat i jak dostał w PKSie za zasługi Doxe i Omicrona to nie wiedział który ma nosić a dzisiaj majo po 100 i więcej i dalej mało - to nie taki a chce taki ten brzydki -_-  -_-  -_-

I ten dylemat rano: co dziś założyć? :P 


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo już macie po prostu i wam się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu ;) - mój dziadek miał jednego poliota z Warszawską tarczą przez 20 lat i jak dostał w PKSie za zasługi Doxe i Omicrona to nie wiedział który ma nosić a dzisiaj majo po 100 i więcej i dalej mało - to nie taki a chce taki ten brzydki -_-  -_-  -_-

 

A który to nakręcić ?????    :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo już macie po prostu i wam się w głowach poprzewracało od tego dobrobytu ;) - mój dziadek miał jednego poliota z Warszawską tarczą przez 20 lat i jak dostał w PKSie za zasługi Doxe i Omicrona to nie wiedział który ma nosić a dzisiaj majo po 100 i więcej i dalej mało - to nie taki a chce taki ten brzydki -_-  -_-  -_-

Kiedyś też dwóch gości dostało za zasługi fajne sikory. Z tym, że jeden z nich musiał zadowolić się "damką"  :lol:


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za kominkowymi Majakami, ale ten wydaje się być dobrą okazją - może któryś z Kolegów się skusi:

http://allegro.pl/zegar-kominkowy-majak-stan-bardzo-dobry-ussr-i4723678870.html

 

EDIT: widzę, że ma jeszcze drugiego, w równie korzystnej cenie :)

http://allegro.pl/zegar-kominkowy-majak-stan-bardzo-i4723679551.html

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obok cłab pakem kbiczkojów pojawiły się slizy :). A może to slizo-rakieta?

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-sliz-rakieta-ladny-sprawny-i4704834859.html

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za kominkowymi Majakami, ale ten wydaje się być dobrą okazją - może któryś z Kolegów się skusi:

http://allegro.pl/zegar-kominkowy-majak-stan-bardzo-dobry-ussr-i4723678870.html

 

EDIT: widzę, że ma jeszcze drugiego, w równie korzystnej cenie :)

http://allegro.pl/zegar-kominkowy-majak-stan-bardzo-i4723679551.html

Ja też wolę Mołnie ale za tą cenę wziąłem tego mniej podobnego do słynnego "kryształa"  :D

Dzięki sthool :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę Mołnie ale za tą cenę wziąłem tego mniej podobnego do słynnego "kryształa"  :D

Dzięki sthool :)

Cieszę się, że mogłem pomóc :) Ten, którego kupiłeś jest podobny do jednej z kominkowych Mołnii, za sprawą tych mosiężnych płyt na górze i dole obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką Mołnię  :) , na bokach okleina udająca drewno? Tylko ta Mołnia jest "pełna" no i piękna (oprócz tej okleiny) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką Mołnię  :) , na bokach okleina udająca drewno? Tylko ta Mołnia jest "pełna" no i piękna (oprócz tej okleiny) :P

 

Tak - chodziło mi właśnie o tę Mołnię w okleinie drewnopodobnej :) Były dwie wersje - jasna i ciemna.

Tymczasem kolejne ciekawostki w opcjach Kup teraz:

Ładny i niedoceniany Łuczyk:

http://allegro.pl/zegarek-meski-lucz-23-kamienie-i4663308691.html

(gdyby nie to, że dziś wydałem sporo na ładną amfibię, to już bym tego Łuczyka przygarnął :D ).

 

I równie ładna Pobieda:

http://allegro.pl/zegarek-meski-pobieda-i4687827787.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Łucza grzech nie kupić :) Pobiedy też  :)

Jeszcze raz dziękuję Marek.

 

Obydwie te aukcje dość długo wisiały - tyle, że z wyższymi cenami. A Sprzedająca (prowadząca ten antykwariat) jest uczciwa - już nieraz u niej kupowałem i nigdy nie było problemu :) Poza tym tego typu aukcje są dość atrakcyjne - bo nawet jak zegarek się nie spodoba, to w najgorszym wypadku można go spieniężyć po cenie kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na "lewe papiery" najpierw chciałem wkleić link tej aukcji w "nie przepłacajcie na all..." ale sam zegarek wygląda naprawdę dobrze, a cena wyjściowa wostoczka całkiem całkiem, więc nic tylko licytować! http://allegro.pl/zegarek-wostok-tloczona-tarcza-i4728801190.html

...oczywiście w ramach rozsądku i mając na uwadze "kradziony paszport" zapewne od równie urodziwego, ale mało atrakcyjnego wostoczka z aukcji obok :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w mordę jeża! teraz przyjrzałem się numerom i faktycznie, moje domysły okazały się trafne! paszport z aukcji wostoczka z reliefem na tarczy pochodzi od tego z aukcji obok...

 

 

Wystarczy przełożyć dekle i będzie git majonez

git majonez nie będzie, bo to są zupełnie różne wostoczki mimo, że z jednego okresu (cal.2209 i cal.2409), podmianka dekli tylko lepiej ukryje mistifikację dla nieobeznanego kupca!

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja, to racja. Papiery z aukcji obok. :) Nieładnie  -_-


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą Raketę można brać w ciemno w jasno.

 

:)

zapewne jest to ślad z czasów, gdy jej właściciel brał udział w testowaniu broni nuklearnej na poligonie tockim ...świeć Panie nad jego duszą  :)

post-54348-0-18725200-1414074639_thumb.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świeć Panie nad jego duszą   :)

widać pan woli świecić nad zegarkiem  :rolleyes:


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to noworus..

wiem, że palnąłem bzdurę! :)

w próbach nuklearnych na poligonie tockim mogły brać udział co najwyżej "czerwone dwunastki"

 

Ale wielkie dzięki Gregorian, na zwrócenie uwagi! dotąd byłem przekonany, że ten model rakety był produkowany WYŁĄCZNIE w schyłkowym CCCP

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.