Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

mkoch miał chyba na myśli sam balans.

 

Tak jak Krzysiek mówi :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkoch miał chyba na myśli sam balans.

UUUps sorry wybaczcie staremu człowiekowi myślałem o przystawce automatu a wpisałem balansu he he . Chyba muszę się napić i oczyścić twardy dysk :D :D :P

Brakuje mi zespołu automatu, zegarek normalnie pracuje jako manual.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUUps sorry wybaczcie staremu człowiekowi myślałem o przystawce automatu a wpisałem balansu he he . Chyba muszę się napić i oczyścić twardy dysk :D :D :P

Brakuje mi zespołu automatu, zegarek normalnie pracuje jako manual.

 

No niestety często tak się działo. Jak się rozrykał automat w 2415 rodiny, to wstawiano manual od kirowa. Trzeba szukać trupka na podmiankę, ale łatwo może nie być :( Szczególnie, żeby dostać sprawny automat 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety często tak się działo. Jak się rozrykał automat w 2415 rodiny, to wstawiano manual od kirowa. Trzeba szukać trupka na podmiankę, ale łatwo może nie być :( Szczególnie, żeby dostać sprawny automat

U mnie jeden majster ma werk cały z automatem ale jak ostatnio chcialem to zaśpiewał prawie 200 pln. Ma swoj profil na portalu spolecznosciowym wiec jak ktos chce kontakt to na pw.

 

wypassportowane z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samego sprawnego automatu nie dostaniesz, po prostu to padało jako pierwsze. Stąd też mój pomysł, że tu może działać, właśnie dzięki ubitemu uchu. Sam mam dwie albo trzy rodiny właśnie bez modułu automatu.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samego sprawnego automatu nie dostaniesz, po prostu to padało jako pierwsze. Stąd też mój pomysł, że tu może działać, właśnie dzięki ubitemu uchu. Sam mam dwie albo trzy rodiny właśnie bez modułu automatu.

U mnie skompletowanie dwoch rodin ze sprawnymi automatami to byl wyczyn. Zazwyczaj wyszczerbieniu, polamaniu lub uszkodzeniu padała zebatka, ktora bezpośrednio zasila sprezyne z automatu. Na 6 werkow dwie byly w porzadku. Jeśli cos przytrzyma zebatki i przekladnie automatu a wachnik bedzie napieral to leci wlasnie ta przekladnia.

 

wypassportowane z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie wiem czy taka oferta spełnia kryteria tego wątku? Ale wrzucę, co mi tam ;)

 

Od Germana:

 

Podobno wszystkiego 50 sztuk. Wszystkie noworuskie, w pudełkach, może warto pogadać, bo cena przyjazna.

http://board.german242.com/viewtopic.php?f=14&t=50162

 

I 2 Poljoty na 3133, nawet jeśli cena za 1 szt. to ...

http://board.german242.com/viewtopic.php?f=14&t=50173

 

(trzeba się zarejestrować na tym forum i dogadać po rusku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę się dogadywać, rosyjski znam, ale ogłoszenia z 2015 i 2016 roku. No i koszty wysyłki i przelew western union pewnie. To te NOSy wyjdą drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja tam mogę się dogadywać, rosyjski znam, ale ogłoszenia z 2015 i 2016 roku. No i koszty wysyłki i przelew western union pewnie. To te NOSy wyjdą drogie.

Na pewno znasz ?

Bo ogłoszenia są z 12 maja 2017 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam komentarze tego gościa to nie chcę u niego kupować...

Komentarze to jedno ale jak on sam potrafi zachęcić do zakupu u siebie ;)

Zacytuję "Informacje od sprzedającego" (ciekawszych jeszcze na allegro nie spotkałem):

 

"Sprzedaż przedmiotów używanych z babciny szafy dziadka skrytki i skarbów wujka co nie zdążył przepic majątku Wszystkie rzeczy staramy się opisać adekwatnie do stanu faktycznego nie robimy z ludzi łosia żeby przedmiot nie był zgodny z opisem i otrzymali np pudełko od zapałek a nie zakupiony zegarek ceny ZAWSZE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ Teraz mniej przyjemna rzecz tego interesu, na wplate czekamy do 2dni roboczych chyba ze sytuacja finansowa nie pozwala na wplate w tym czasie kupujący napisze ze wplaci za określony czas przedmiot nie wystawiamy na nowo tylko czekamy nie jesteśmy chamami a dziadami wiec kochamy się jak bracia liczymy jak żydzi szanujemy kupujących jak i ich czas w zamian za szacunek dla nas pozytywy mile widziane na negatywy nie nazekamy Jezeli zdecydowales się na zakup jakiegoś przedmiotu u dziada to znaczy ze w pełni akceptujesz nasze pojebane zasady z poważaniem Wiktor Ch. gdyniavintage"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze to jedno ale jak on sam potrafi zachęcić do zakupu u siebie ;)

Zacytuję "Informacje od sprzedającego" (ciekawszych jeszcze na allegro nie spotkałem):

 

Przeczytanie tego co właśnie zacytowałeś nieco mnie przerosło... :)

Kilka już aukcji od niego widziałem i nigdy się nie skusiłem.

 

Nie zachęca. Wręcz dziaduje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytanie tego co właśnie zacytowałeś nieco mnie przerosło... :)

Kilka już aukcji od niego widziałem i nigdy się nie skusiłem.

 

Nie zachęca. Wręcz dziaduje ;)

W końcu crabonsdziad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem u niego spokojnie 1/10 mojej kolekcji, bo to chyba już z 5 konto gdynia vintage. Facet to faktycznie prostak i buc, ale często ma fajne sikory i kupując kilka sztuk można dość mocno zejść z ceną. Trzeba tylko sprawdzać mechy, żeby na minę się nie wpakować, bo czasem ma skladaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystrzeliła wcześniej jeszcze do 400 i teraz wisi za 300. Pewnie spadnie jeszcze, ten sprzedający lubi obniżać cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.