Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie)

 

Hurt allegrowy - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=3023551792

W aukcji zdjęcie niewyraźne, ale sprzedawca był miły i podesłał bardziej szczegółowe (mogę się podzielić).

Mi nie pasują, ale może komuś bardziej - głównie kwarce (Rakieta, dwa Łucze, dwie niebieskie Sławy, jedna biała) dodatkowo Poljot, dwie Pobiedy, Czajka (to ta mała obok kieszonkowej Mołni). Komplet kończą dwa Komandiry i jedna chińska podróba. No i bransoletki Poljoty.

Ze zdjęć sprzęt wygląda na zmęczony lekko życiem - część szkiełek popękanych.

Ale jak pisałem - może ktoś się zdecyduje (bo ja nie).

 

Disklaimer - nie ja to sprzedaję, nie jest to reklama znajomego itp


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Panowie (i Panie)

 

Hurt allegrowy - http://www.allegro.p...item=3023551792

W aukcji zdjęcie niewyraźne, ale sprzedawca był miły i podesłał bardziej szczegółowe (mogę się podzielić).

Mi nie pasują, ale może komuś bardziej - głównie kwarce (Rakieta, dwa Łucze, dwie niebieskie Sławy, jedna biała) dodatkowo Poljot, dwie Pobiedy, Czajka (to ta mała obok kieszonkowej Mołni). Komplet kończą dwa Komandiry i jedna chińska podróba. No i bransoletki Poljoty.

Ze zdjęć sprzęt wygląda na zmęczony lekko życiem - część szkiełek popękanych.

Ale jak pisałem - może ktoś się zdecyduje (bo ja nie).

 

Disklaimer - nie ja to sprzedaję, nie jest to reklama znajomego itp

 

Dżizas zacząłeś tak oficjalnie, że myślałem, że pod linkiem coś ekscytującego się kryje... a potem na zbieraczy radzieckich mówią pogardliwie: "złomiarze" ;-P

Żadna to okazja...

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - wygląda, że człowiek rzucił taką cenę "bo tak".

Nie znam cen "kwarców", więc ciężko mi się wypowiedzieć. Sądzę, że jeśli się ktoś bawi w kupno-sprzedaż, to jest tam kilka fajnych rzeczy.

Osobiście spodobała mi się ta Rakieta (górny lewy róg) z dodatkową tarczą. Ale dla niej samej kupować cały złom to chyba nie. No jeszcze są dwa komandiry... Ale nadal nie.

 

Nie próbowałem negocjować, a chyba by się dało.

Edytowane przez Plan 9

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

ponawiam pytanie w cytacie bo chyba umknęło uwadze.

Mam takiego łucza w chromie i jest to bardzo fajny i duży (i dość płaski) jak na kostkę radziecką zegarek... Lubię go nosić i naprawdę godnie się prezentuje...

Masz tu porównanie wielkości z mołnią

gallery_26467_715_69515.jpg

 

Mechanizm jak w deluxach przy prawidłowym serwisowaniu nawet się u mnie spisuje.

Cena jest z przesyłką i jakaś strasznie wygórowana nie jest. Jest to przyzwoity zegarek do noszenia. IMHO warto. Tylko ten pach za 6 zeta bym wywalił od razu, bo szpeci cały wizerunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takiego pozłacanego mały nie jest ale i za wielki tysz nie powiedzmy taki unisex i częšciej z żoną chodzi do pracy niż ze mną :) a za swojego dałem 3 dyszki :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba jednak 9 dych to duzo zwazywszy ze wcale taki ideal wizualnie nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się doszukiwać jakichś ukrytych motywów, w opisie masz odpowiedź: "nie chcę sama rozkręcać zegarka". Z tego cytatu można się również dowiedzieć, że nie u niego a u niej. ;)

I fakt, niedługo, ale koleżanka - zresztą z naszego forum - kupiła zegarek na naszym forumowym bazarku, bo ją zachwycił (a ładny jest, trzeba przyznać). A ponieważ kolekcjonuje inne marki, to po opadnięciu emocji postanowiła uszczęśliwić poljocikiem jakiegoś wielbiciela rusków. Proste? Proste :).

 

Czyli zegarek pewny - to dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Kontrowersyjny zegarek :)

http://allegro.pl/wo...3021344521.html

 

Pewnie przez znaczną większość uznany zostanie za szkaradę roku, ale mimo wszystko wart odnotowania. ;)

 

No urodę to on ma rzeczywiście kontrowersyjną :) Cardi-vostok to przy nim elegant :)

A ode mnie godna polecenia Amfibia: widać, ze stan raczej dobry, a tarcza w rzadko spotykanej wersji. Przy obecnych cenach Amfibii tę ofertę można uznać za rozsądną:

http://allegro.pl/wostok-amfibia-17-kamieni-stalowy-ladny-stan-i3025051492.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ode mnie godna polecenia Amfibia: widać, ze stan raczej dobry, a tarcza w rzadko spotykanej wersji. Przy obecnych cenach Amfibii tę ofertę można uznać za rozsądną:

http://allegro.pl/wo...3025051492.html

 

również go polecam, za tą kwotę jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma co żałować. To zwykła podróba. Lipna tarcza i dekiel. Niby tanio a w rzeczywistości strata kasy. Prawdziwy nie poszedłby tak tanio.Za dużo ludzi na niego poluje.

 

O podrobionych tarczach:

 

http://forums.watchuseek.com/f10/replica-okeah-dial-576260.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez lotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tego Poljota bym się skusił, tylko że w moim mieście nie ma dobrego zegarmistrza, sama naprawa pewnie tyle, co wystawiony + podróż, np. do W-wy na serwis, szkoda, bo z wyglądu "akuratny" dla mnie. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tego Poljota bym się skusił, tylko że w moim mieście nie ma dobrego zegarmistrza, sama naprawa pewnie tyle, co wystawiony + podróż, np. do W-wy na serwis, szkoda, bo z wyglądu "akuratny" dla mnie. : )

 

 

No to tu masz podobny i sprawny . Spiesz się :)http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3019134457&ars_source=ars&ars_socket_id=16&ars_rule_id=84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, dzięki za propozycję : ) tylko mnie bardziej ciągnie do koloru niebieskiego ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.