Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Te wskazówki są po prostu ohydne jak do tego modelu.

Ale nazwa imponuje: Ljuks jako LUX - SURA  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jakie wskazówki da się dopasować do Ljuksa?

Chodzi o oryginały, trudne do zdobycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz z linku to moim zdaniem bardzo ładny zegarek. Mam taki, podobnie jak tutaj, z oryginalnym pudełkiem i dokumentami. Cena jest niska chyba ze względu na to że jest stosunkowo młody (1993r) i nie został sdiełany w CCCP, ale już na Białorusi, o czym informuje napis na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, bez pudełka to już po 20zł  chodzą te NOSy. A to że "ładny" to kwestia gustu - dla mnie to jakość  "se taka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z kosmosu. Tego pierwszego kupiłem za 31 zł. Drugi (fioletowy) do znalezienia za ok. 50 zł.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ceny z kosmosu. Tego pierwszego kupiłem za 31 zł. Drugi (fioletowy) do znalezienia za ok. 50 zł.

Dziękuję bardzo za informacje, mimo wszystko zegarki pięknie wyglądają... cena fakt... kosmos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spójrzmy na to z innej strony? To są zegarki nieużywane, innymi słowy nowe, choć gwarancja minęła jakiś czas temu. Jaki ze współczesnych zegarków kupimy za te 200zł? Czy jakość i wytrzymałość w tej cenie będzie porównywalna? Koszt niewątpliwie wysoki, ale wszystko zależy od tego na czym zależy kupującemu. Nie porównywałbym ich z używanymi, nawet w bardzo dobrym stanie. Wszystko zależy od tego co kto lubi - miłośnicy stanów idealnych muszą mieć grubsze portfele albo zadowolić się mniejszą kolekcją. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co mu tam "przeskoczyło" z tą koronką? Brzmi podejrzanie

nic podejrzanego, sprzedający jest do bólu szczery!  przyznaje się zwyczajnie, że ukręcił sprężynę :)

niestety jest to "typowa" przypadłość późno sowieckich i noworuskich wostoków z werkami cal. 2409 i 2414

 

może bym i kliknął? ...ale razi mnie to czarne pudło kserokopiarki na tarczy!

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic podejrzanego, sprzedający jest do bólu szczery!  przyznaje się zwyczajnie, że ukręcił sprężynę :)

niestety jest to "typowa" przypadłość późno sowieckich i noworuskich wostoków z werkami cal. 2409 i 2414

 

może bym i kliknął? ...ale razi mnie to czarne pudło kserokopiarki na tarczy!

Kserokopiarki? Toż to Al-Kaba!


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.