Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Po co TabaQ miał by wrzucać link skoro sam by chciał kupić ?? nie słyszałem też o czymś takim jak zaklepywanie sobie aukcji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to, że nie ja go kupiłem !

 

Jeśli nie Ty, to przepraszam zwracam honor. Po prostu się wkurzyłem bo siadłem by właśnie zalicytować i kilkanaście sekund wcześniej ktoś zgarnął zegarek.

Oj początkujący to mają ciężko.

Stali kolekcjonerzy radzieckich odrazu wiedzą co kupić, po jakiej cenie. Niestety my dopiero raczkujący musimy pytać, niestety czasem pytania pozostają zbyt długo bez odpowiedzi.

 

tommly- Zapamiętam tą sentencję.

 

PEACE B)  B)  B)  Po prostu chwilę się wkurzyłem, chyba każdy tak miał.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porządku, już ostatnio ktoś myślał że kupiłęm Pobiedę czarną a to również Sursum.

 

Wracając do pytania cężko wycenić zegarek w stanie NOS, nikt Ci nie powie bo sam nie wie do czego go porównać, jak pytasz o inny zegarek to można porównac ceny wejść w allegro wklepać w zakończone i patrzysz, tutaj nie, b takich zegarkó się nie spotyka, a mimo że spotkasz raz przez ostatnie pare miesięcy to nie jest żadnym wyznacznikiem.

 

NIgdy nie wrzuciłem tutaj linka żeby samemu kupić, raczej już bym dawno kupił a nie wrzucał tutaj, żeby robić sobie konkurencję.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porządku, już ostatnio ktoś myślał że kupiłęm Pobiedę czarną a to również Sursum.

 

Wracając do pytania cężko wycenić zegarek w stanie NOS, nikt Ci nie powie bo sam nie wie do czego go porównać, jak pytasz o inny zegarek to można porównac ceny wejść w allegro wklepać w zakończone i patrzysz, tutaj nie, b takich zegarkó się nie spotyka, a mimo że spotkasz raz przez ostatnie pare miesięcy to nie jest żadnym wyznacznikiem.

 

NIgdy nie wrzuciłem tutaj linka żeby samemu kupić, raczej już bym dawno kupił a nie wrzucał tutaj, żeby robić sobie konkurencję.

Miód na moje serce :) Dobrze ujęte!

A żeby nie było...Kirowskiego, którego podałeś w linku wziąłem ja :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miód na moje serce :) Dobrze ujęte!

A żeby nie było...Kirowskiego, którego podałeś w linku wziąłem ja :)

 

A to akurat wiem :) Większość osób już kojarzę z tych tajemniczych dwóch literek :D


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tylko przypomnieć, że TabaQ wrzuca tu bardzo dużo linków do ciekawych zegarków, więc proszę go nie denerwować, bo się zbiesi i przestanie. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to akurat wiem :) Większość osób już kojarzę z tych tajemniczych dwóch literek :D

A ja się wam przyznam że mnie to wystarczą te kropki po środku i już wiem który z was licytuje  :)

Ale w związku z tym że kiedyś jeden kolega miał w sumie uzasadnione pretensje że podałem kto i co kupił już tego nie robię ale fajnie nieraz czyta się wasze spory o to kto kupił  :D

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wam przyznam że mnie to wystarczą te kropki po środku i już wiem który z was licytuje  :)

A to dlatego była ta czarodziejska kula w avatarze :lol:


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wam przyznam że mnie to wystarczą te kropki po środku i już wiem który z was licytuje  :)

Ale w związku z tym że kiedyś jeden kolega miał w sumie uzasadnione pretensje że podałem kto i co kupił już tego nie robię ale fajnie nieraz czyta się wasze spory o to kto kupił  :D

 

Ja też nie chciałem i wcale sie nie zdziwie jak dostane po nosie za to, ale...

Ju ż nie pierwszy raz się to zdarza, że ktoś myśli, że t...q to ja i pewnie nie ostatni.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się odgryzę. Poczekam aż ktoś wrzuci jakiś fajny link i zwinę Wam przed nosem :D  Moja zemsta będzie słodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kchrapka nie przebijesz - wchodzisz na aukcję jesteś pierwszym oglądającym a już jest kupione  :ph34r:  i co ty na to ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł....do twarzy Ci w tej brodzie :P

Ale który ?? ten z kulą czy ten dziad brudas z tłustymi włosami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie chciałem i wcale sie nie zdziwie jak dostane po nosie za to, ale...

Ju ż nie pierwszy raz się to zdarza, że ktoś myśli, że t...q to ja i pewnie nie ostatni.

 

..na pewno nie ostatni! :D

 

A propos Czapy i "Enderowskiej czwórki" (piątki) wymyśliłem przy okazji kolejne określenie - "klątwa TabaQa" ;)

Nawet nieźle się to prezentuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa... jest jeszcze sygnał kolegi Kwiatka no i można mówić o szybkości kolegi kchrapka ;)
a i jak licytuje P...4 to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się nie przyznwajcie, kto jaki ma nick, bo już i tak niektórych nie lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się nie przyznwajcie, kto jaki ma nick, bo już i tak niektórych nie lubię

Tak a potem wszyscy będą wiedzieli co kto kupuje oprócz zegarków 

post-68206-0-40470700-1423333876.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to Ty mi sprzątnąłeś...

Co??? tą maskę ??? jest ich od cholery na Kup-Teraz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.