Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

55g- cena chyba jeszcze dobra. Sam zastanawiam się czy nie powalczyć o ten zegarek. Stan nie powalający ale cena jak narazie ok. Na tą chwilę zalicytowałem wstępnie:)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5136733809&isPostBid=true&msg=Twoja+oferta+jest+w+tej+chwili+najwy%C5%BCsza%21+Gratulujemy%21&isBidValid=yes&msgtoken=2f4347ccb1c3c52b059c8864ea0f32ef38294f4a81a6d309b35aa1537440cb14#tabsAnchor

 

edit: było 80 zł, już jest 121 zł. Więcej moim zdaniem ten zegarek nie jest wart w tym stanie.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55g- cena chyba jeszcze dobra. Sam zastanawiam się czy nie powalczyć o ten zegarek. Stan nie powalający ale cena jak narazie ok. Na tą chwilę zalicytowałem wstępnie:)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5136733809&isPostBid=true&msg=Twoja+oferta+jest+w+tej+chwili+najwy%C5%BCsza%21+Gratulujemy%21&isBidValid=yes&msgtoken=2f4347ccb1c3c52b059c8864ea0f32ef38294f4a81a6d309b35aa1537440cb14#tabsAnchor

 

edit: było 80 zł, już jest 121 zł. Więcej moim zdaniem ten zegarek nie jest wart w tym stanie.

 

Następny link przyprawiający o szybsze bicie serca ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55g- cena chyba jeszcze dobra. Sam zastanawiam się czy nie powalczyć o ten zegarek. Stan nie powalający ale cena jak narazie ok. Na tą chwilę zalicytowałem wstępnie:)

Stan nie powalający? Jeśli technicznie zegarek jest sprawny, to raczej nie ma się do czego przyczepić. Strach pomyśleć w jakim stanie musiałby być zegarek, aby Cię zwalił z nóg :P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :)

Widziałem widziałem, na zdrowie ;-) i tym razem to znowu nie był kolega Tabaq :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55g- cena chyba jeszcze dobra. Sam zastanawiam się czy nie powalczyć o ten zegarek. Stan nie powalający ale cena jak narazie ok. Na tą chwilę zalicytowałem wstępnie:)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5136733809&isPostBid=true&msg=Twoja+oferta+jest+w+tej+chwili+najwy%C5%BCsza%21+Gratulujemy%21&isBidValid=yes&msgtoken=2f4347ccb1c3c52b059c8864ea0f32ef38294f4a81a6d309b35aa1537440cb14#tabsAnchor

 

edit: było 80 zł, już jest 121 zł. Więcej moim zdaniem ten zegarek nie jest wart w tym stanie.

Nie bardzo wiem co Ci się w nim nie podoba... ale chyba już się przyzwyczailiśmy do Twojego marudzenia :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co Ci się w nim nie podoba... ale chyba już się przyzwyczailiśmy do Twojego marudzenia :P

Swoim marudzeniem kolega chce forumowiczów zniechęcić do licytacji :D taki podświadomy przekaz...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55g- cena chyba jeszcze dobra. Sam zastanawiam się czy nie powalczyć o ten zegarek. Stan nie powalający ale cena jak narazie ok. Na tą chwilę zalicytowałem wstępnie:)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5136733809&isPostBid=true&msg=Twoja+oferta+jest+w+tej+chwili+najwy%C5%BCsza%21+Gratulujemy%21&isBidValid=yes&msgtoken=2f4347ccb1c3c52b059c8864ea0f32ef38294f4a81a6d309b35aa1537440cb14#tabsAnchor

 

edit: było 80 zł, już jest 121 zł. Więcej moim zdaniem ten zegarek nie jest wart w tym stanie.

 

Obserwuje jakiś czas już aukcje Poljotów 55g i trzeba sobie szczerze powiedzieć, że zegarki te stopniowo są coraz droższe....za fajny stan trzeba zapłacić 200zł i czasem więcej. Ten z linka jak narazie jest moim zdaniem okazją....

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

To dzięki nam te zegarki osiągają coraz wyższe sumy, jak mnie zegarki nie interesowały to niektóre modele bym za darmo nie wziął a tutaj osiągają astronomiczne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie chcę zniechęcić. Gdyby tak było, to bym wogóle nie podawał tutaj linku do aukcji licząc, że mnie osób aukcję zauważy.

Wydawał mi się stan koperty trochę niezbyt, ale w sumie to stal, więc polerka cape codem i po sprawie.

Tak czy siak dałem daną kwotę powyżej której raczej nie będę licytował. Jak ktoś chce to niech licytuje wyżej, spoko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli go kupisz, to moim zdaniem będzie to strzał w dziesiątkę. Lepszego ruskiego zegarka do codziennego użytku raczej nie znajdziesz. Słuszny rozmiar koperty, fajna tarcza i indeksy, automat, stal...czego chcieć więcej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje jakiś czas już aukcje Poljotów 55g i trzeba sobie szczerze powiedzieć, że zegarki te stopniowo są coraz droższe....za fajny stan trzeba zapłacić 200zł i czasem więcej. Ten z linka jak narazie jest moim zdaniem okazją....

 

Odnosząc się jeszcze do w/w wypowiedzi- może i byłby człowiek w stanie dać 200 zł na takiego Poljota ale wizualnie musiałby być bliski ideału i jeszcze musiałbym mieć pewność, że zegarek przeszedł serwis i jest sprawny i na w miarę punktualnym chodzie.

W innym wypadku taka cena to żadna okazja gdy jeszcze trzeba liczyć się z koniecznością zapłacenia paru dyszek za serwis- a niestety w Krakowie ceny nie są niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się jeszcze do w/w wypowiedzi- może i byłby człowiek w stanie dać 200 zł na takiego Poljota ale wizualnie musiałby być bliski ideału i jeszcze musiałbym mieć pewność, że zegarek przeszedł serwis i jest sprawny i na w miarę punktualnym chodzie.

W innym wypadku taka cena to żadna okazja gdy jeszcze trzeba liczyć się z koniecznością zapłacenia paru dyszek za serwis- a niestety w Krakowie ceny nie są niskie.

Nie zgodzę się, że ceny w Krakowie są wysokie - znam przynajmniej 4 zakłady, gdzie czyszczenie i smarowanie nie przekracza 25 PLN. Oczywiście są to ceny dla stałych klientów ;)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz? Byłem ostatnio u Ciepieli przy Hali Targowej oraz u tego zegarmistrza na Rynku obok Piwnicy pod Baranami, za serwis: czyszczenie regulacja krzyknęli 80-100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz? Byłem ostatnio u Ciepieli przy Hali Targowej oraz u tego zegarmistrza na Rynku obok Piwnicy pod Baranami, za serwis: czyszczenie regulacja krzyknęli 80-100 zł.

No kto chodzi w najdroższe miejsca, no kto Panie ;) PW


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się jeszcze do w/w wypowiedzi- może i byłby człowiek w stanie dać 200 zł na takiego Poljota ale wizualnie musiałby być bliski ideału i jeszcze musiałbym mieć pewność, że zegarek przeszedł serwis i jest sprawny i na w miarę punktualnym chodzie.

W innym wypadku taka cena to żadna okazja gdy jeszcze trzeba liczyć się z koniecznością zapłacenia paru dyszek za serwis- a niestety w Krakowie ceny nie są niskie.

Dokładnie...z tym, że tych co są w stanie dać te 200 zł jest coraz więcej ...i idąc tym trendem wzrostowym za 2 lata będą tacy co dadzą 300 zł, bo jest tego coraz mniej na rynku ... więc dokładnie wszystko zależy od tego kto ten zegarek kupuje. A osobiście uważam tak jak napisał Buczo, jest to jeden z lepszy radzieckich zegarków na co dzień (automat,stal, fajny design itp). 

No proszę, jednak w Krk nie jest tak drogo...spotkałem się z zegarmistrzami na śląsku którzy mówili,że mniej niż 100 zł za czyszczenie mechanizmu automatycznego to nie wezmą :D.....trzeba troche się nachodzić za dobrym zegarmistrzem z rozsądnymi cenami (sam płacę ~ 50zł ) :)

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 5 pljotów 55g i śledzę praktycznie wszystkie ich aukcje na allegro od niemal roku... 120 zł to cena za egzemplarz któremu można zarzucić więcej niż jedną wadę... Ten z aukcji jest wart moim zdaniem więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje 160 zł zostało przelicytowane. Trudno, trzeba szukać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje 160 zł zostało przelicytowane. Trudno, trzeba szukać dalej.

Czarne się trafiają częściej niż te z granatowym ringiem, więc pewnie jeszcze nie jeden będzie wystawiony...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem swego czasu dwa - czarnego i z niebieskim ringiem. Oba poszły do ludzi z naszego forum. Potem żałowałem, że s^ę ich pozbyłem i teraz znowu mam dwa - czarnego i z niebieskim ringiem - tym razem już tak łatwo się z nimi nie rozstanę, bo tak jak pisal Buczo - to idealne zegarki na codzień :) 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.