Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałby się wątek poświęcony frankenom i różnym "wynalazkom" z allegro czy olx np takim - http://allegro.pl/poljot-de-luxe-au10-z-mechanizmem-atlantic-super-i5140858525.html

Koperta idealna tarcza chyba też - mechanizm jak znalazł jeśli sprawny - według mnie to okazja (części)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta idealna tarcza chyba też - mechanizm jak znalazł jeśli sprawny - według mnie to okazja (części)

Potwierdzam. Koperta w bardzo ładnym stanie, tarcza wygląda także na ładną, ale najciekawszym może być mechanizm :) Składak jak cholera, ale z uwagi na części, wart zainteresowania :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nie wiem w którym temacie sobie ulżyć, ale jestem naprawdę wściekły.

 

Krew mnie zalewa gdy ktoś kończy aukcje przed czasem!

Aukcja trwała dopiero jeden dzień, zdążyło się zebrać 6 licytujacych, cena zapowiadała się wysoka, a tu nagle ziump! Koniec, aukcja zakończona, 1zl, nie bylo ofert kupna!

 

Osobiście nigdy nie wychodziłem z żadnymi ofertami korupcyjnymi w trakcie licytacji.

 

MUSZĘ CHYBA ZACZĄĆ.

 

Strata sprzedającego. Za zegarek byłem w stanie przeplacic może i dwukrotnie. Zależało mi jak nigdy, na sam jego widok rozbolala mnie glowa i zacząłem sprzedawać co mogę :(

 

O zegarek o który mi chodzi w takim stanie, to se mogę prosić Putina o pomoc a i może nie zdobędę. Szlak.

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o aukcje 'mucektucek' to też jestem wk....... Właśnie zobaczyłem, że 3 aukcje również zostały zakończone przed czasem, ktoś musiał ładnie posmarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj linka - co cie tak zabolało

A korumpowanie to nic złego  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj linka - co cie tak zabolało

A korumpowanie to nic złego  :D

Nic nie sugeruję ale to chyba nie ty :D?

 

Jeżeli chodzi Ci o aukcje 'mucektucek' to też jestem wk....... Właśnie zobaczyłem, że 3 aukcje również zostały zakończone przed czasem, ktoś musiał ładnie posmarować.

Tak, o niego chodzi. Przez jedną z aukcji aż choroby Parkinsona dostaję a tu O!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U muckatucka były dziś same noworuski, więc nie wiem czy to on...


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej od razu zamieścić w aukcji - "Proszę nie licytować tylko wysyłać mi propozycje na e-mail", bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi podpie.....ł amfibię! :angry::D :D :D Dobrze że go już na forum nie ma bo bym zje...ł

 

Jaki by nie był to chciałem tego!:

http://allegro.pl/a24-zegarek-wostok-komandirski-amfibia-w-stali-i5141975962.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam wszystkie(a przynajmniej wiekszosc) co sprzedawał to nie warte uwagi odpustowe noworusy, ale jedna amfibia byla (chyba u nas niedocenianą) perłą na skalę może i światową. Amfibia z mojej ulubionej, bardzo rzadkiej serii, do tego w jeszcze rzadszym wariancie.

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Każdy ma prawo zakończyć aukcję przed czasem, kiedyś mnie to wk.....o, teraz mam to głęboko w poważaniu. Nie kupię to nie, nie umrę od tego, dodaję tylko takiego sprzedającego do czarnej listy, po co mam tracić czas na darmo, tak samo omijam aukcje z ceną minimalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobre i zimne podejście! Pochwalam.

 

Powiem tak: Każdy ma prawo zakończyć aukcję przed czasem, kiedyś mnie to wk.....o, teraz mam to głęboko w poważaniu. Nie kupię to nie, nie umrę od tego, dodaję tylko takiego sprzedającego do czarnej listy, po co mam tracić czas na darmo, tak samo omijam aukcje z ceną minimalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta raczej do sasiedniego tematu... a cena caly czas idzie w gore, na olx juz 1500


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta raczej do sasiedniego tematu... a cena caly czas idzie w gore, na olx juz 1500

Raczej tak,,.Żadna okazja może jakby byly dwie sztuki za te pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRA, KRÓTKA PIŁKA :D

 

Jeśli szczęśliwy nabywca zegarków od MUCEKTUCEK jest z nami na forum, to serdecznie zapraszam go na PW.

 

Gwarantuję pełną anonimowość i przyjazny ton korespondencji :D

 

Chętnie nabędę dowolną metodą jedną z Amfibii! Szczęściarzu, nie będziesz stratny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano wczoraj, 22:39

Paweł Bury., dnia 02 Marz 2015 - 22:35, napisał:snapback.png

Daj linka - co cie tak zabolało

A korumpowanie to nic złego   :D

Nic nie sugeruję ale to chyba nie ty  :D?

 

Nie Nie to nie ja - byłem tylko ciekawy jakiego unikata nie kupiłeś i na czym Ci tak zależało.

Następnym razem jak tylko coś ci wpadnie w oko to pisz do sprzedających - jak dasz dobrą ofertę to każdy zakończy a na pewno ci co prowadzą to jako działalność bo gdy przychodzi 10ty to ZUS nie zaczeka do końca licytacji bo tak jest "fer"  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.