Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też niedługo się zrywam . Pora odkurzyć georadar i podążyć śladami zapomnianych skarbów :P

Nie mów, że szukasz zegarków z Garrettem ? :P A tak z ciekawości czym? Ja mam Ace 250, ale zegarka z nim nie znalazłem jeszcze :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie eksploratorzy :) sezon już dawno powinniście zacząć jak taka pogoda ... u mnie na razie same ....łuski ...zegarków zero :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobnice na AT Pro a militarki na midasie szukam .Wieksze obszary przeczesujemy georadarem . Udało sie znaleźć raz srebrna koperte od kieszonki . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja mam Ace 250, ale zegarka z nim nie znalazłem jeszcze :P

To taki dla początkujących. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki dla początkujących. B)

 

A no to dla mnie :D Na poszukiwania i tak czasu brak, więc nie ma sensu, żeby był lepszy ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już kilka ciekawych rzeczy znalezionych tą "zabawką".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeniesłem

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie do działu nie przepłacaj... zakładając że tarcza jest ok to ring od wersji z "barankiem" na środkowej tarczy, poza tym koperta od multikalendarza... Zbigniew w formie... mechanizm też tak jakoś mało widoczny na zdjęciu

 

jak ktoś ma koperty to dokupując tę zrobi 2 fajne...

http://allegro.pl/olbrzymia-24-godzinna-rakieta-nie-noszona-igla-i5168526723.html

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że może wystawiający nie uznaje okresu ZSRR za fakt, ale kłamanie w opisie to już przesada.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale druga lodóweczka to składak...

tak też mi nie pasowała coś ta tarcza do ringu chyba powinna być srebrna ?

 

O tyle, o ile. Tarcza, werk i wskazówki oryginalne. Natomiast złota koperta, w której był ten zestaw poszła na przetop i teraz zegarek mieszka w pobiedowskiej.

dzięki miałem licytować nie wiedziałem że powinna być w złocie  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też mi nie pasowała coś ta tarcza do ringu chyba powinna być srebrna ?

 

dzięki miałem licytować nie wiedziałem że powinna być w złocie  :mellow:

 

1. Napisy na tarczy są w cyrylicy, a na ringu po angielsku.

2. Koszt takiej Moskwy w złocie to grubo ponad 1000 zł. Ogólnie - mało zachowało się tych tarcz, po przetopieniu kopert większość szła na śmietnik. Czasami ktoś się zlitował i przełożył tarczę z mechanizmem do innej koperty. Z punktu widzenia kolekcjonerskiego takie przekładki - przynajmniej dla mnie - nie są jakieś dyskwalifikujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, ta Moskwa jest be i fuj. I do tego brzydka taka, kto to widział, takiego składaka sprzedawać. Kupujcie poljoty i lodówki, a Moskwę odpuśćcie ;) A kysz :D


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości. "MADE IN IRAG:unsure:

Szanowni koledzy widzieli co jest napisane na samym dole strony, zaraz pod galerią?

 

Zegarek z czasów, gdy jednym powodziło się gorzej a innym lepiej. Panie które chodziły w futrach i w złocie, były narażone na ocenę typu " puszcza się pewnie z arabami". Prawdopodobnie napis na tarczy został zlecony przez jakiegoś wschodniego brata, niestety piszący na tarczy dokonał błędu i zamiast " MADE IN IRAQ " napisał " MADE IN IRAG ". Niewątpliwie jest to UNIKAT !!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/zegarek-meski-slawa-CID87-ID9dFeJ.html#1ded8be65b

 

 

Panowie co myślicie o tej propozycji? Jakoś wyjątkowo korci mnie ten kwarc :) Wieczorem mam dostać zdjęcia lepszej jakości.

Mechanizm ponoć sprawny. Warto negocjować cenę?

Mam jednego Poljota na bateryjke z końca lat 80' niestety nie działa:/ 

Ps. na forum jestem zarejestrowany już od jakiegoś czasu ale to mój pierwszy post..

Witam wszystkich miłośników rosyjskich czasomierzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy...
co do slavy to wg mnie żadna okazja ;) szukaj zegarków mechanicznych bo są cenniejsze kolekcjonersko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.