Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Z tym, że niestety nie ZSRR jak w opisie aukcji

Od tego sprzedawcy nie wziąłbym nawet za darmo. Opyla składaki i bezczelnie oszukuje w opisach.

Edit: Tutaj cenę robi chyba to "pódełko".

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% w pełni oryginalna? Brud/rdza na werku, wskazówka sekundowa obłazi a tarcza niczym prosto z fabryki...

 

Edyta: pytanie odnosi się do http://allegro.pl/wolnia-zenith-w-stali-nienoszona-perfekcyjna-i6615516137.html

Linki mi się pomieszały

Edytowane przez Plan 9

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Na 100% w pełni oryginalna? Brud/rdza na werku, wskazówka sekundowa obłazi a tarcza niczym prosto z fabryki...

Na 100% oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% oryginalna.

OK. Ale niestety koniec miesiąca, więc too rich for my blood... (zwłaszcza, że niedawno parę złotych na noże/scyzoryki wydałem)

 

Edyta: Linki mi się pomieszały.

Ta od Krissa jest piękna i pragnę jej niczym podwyżki.

Edytowane przez Plan 9

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% w pełni oryginalna? Brud/rdza na werku, wskazówka sekundowa obłazi a tarcza niczym prosto z fabryki...

I jeszce mostek balansu zupełnie z innej bajki - widać po fazowaniu  :ph34r: Od Mołnii preyzyjnej chyba. albo od Kristala.

 

 

Sorki - nie mogłem się powstrzymać  :D

 

Ale żeby nie było, że tylko sobie drwię to   - oglądając zdjęcia  zegarków warto sobie pierwszy lepszy zegarek "przyłożyć" do monitora żeby porównać wielkość powiększenia makro. To wiele wyjaśnia i czasami te "rysy", "wżery", "brud" "rdza" to tylko mikroskopijnej wielkości drobiny niewidoczne gołym okiem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ja rozumiem, że makro to wszystko wyolbrzymia, ale jak mam wskazówki z patyną i wykruszoną lumą w połączeniu z błyszczącą tarczą, to mi się dzwonek alarmowy uruchamia.

Co innego wskazówki z patyną, werk ze śladami i tarcza z kurzem...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ja rozumiem, że makro to wszystko wyolbrzymia, ale jak mam wskazówki z patyną i wykruszoną lumą w połączeniu z błyszczącą tarczą, to mi się dzwonek alarmowy uruchamia.

Co innego wskazówki z patyną, werk ze śladami i tarcza z kurzem...

Jesteś pewny, że o tym samym zegarku piszemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie, no ja rozumiem, że makro to wszystko wyolbrzymia, ale jak mam wskazówki z patyną i wykruszoną lumą w połączeniu z błyszczącą tarczą, to mi się dzwonek alarmowy uruchamia.

Co innego wskazówki z patyną, werk ze śladami i tarcza z kurzem...

Jak chcesz mieć taką od której bije blask, nie ma rdzy itp, to u tego samego sprzedającego leży. W opisie masz wyjaśnione co i jak.

http://allegro.pl/nowa-wolna-22-kamienie-ideal-i6616628288.html#thumb/1

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że o tym samym zegarku piszemy?

O wołnie.

Ale ja już teraz tak bardziej w ogólności, bo poprzednio pisałem o "brud/rdza", więc wolałem wyłuszczyć czemu miałem wątpliwości.

[nadal ta tarcza za pięknie mi wygląda w porównaniu do sekundy]

 

Edyta: główna uwaga była o http://allegro.pl/wolnia-zenith-w-stali-nienoszona-perfekcyjna-i6615516137.html nie o Krissowej

Edytowane przez Plan 9

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To

 

O wołnie.
Ale ja już teraz tak bardziej w ogólności, bo poprzednio pisałem o "brud/rdza", więc wolałem wyłuszczyć czemu miałem wątpliwości.
[nadal ta tarcza za pięknie mi wygląda w porównaniu do sekundy]

To jeszcze ja od siebie potwierdzę opinię kolegów. 100% oryginał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej Wołnie?

http://allegro.pl/piekna-zlocona-wolna-22-kamienie-i6616610414.html#imglayer

 

Sorki - nic mi tu nie błyszczy, lumy nie ma i nie było, wzrok mam w miare dobry i nie widzę obłażącego sekundnika.

 

 

Niepotrzebna chyba ta dyskusja wiec zakończmy może.

Miłego wieczoru  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

...

[nadal ta tarcza za pięknie mi wygląda w porównaniu do sekundy]

Trzeba powiedzieć Krisowi, że musi robić gorsze, mniejsze, nieostre fotki. Najlepiej późnym wieczorem, bez oświetlenia i flesza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moment.

Raduje mnie to, że jest ona 100% oryginałem.

 

Ja wyraziłem swoje wątpliwości. Nauczony zostałem na tym forum, że najczęstszym trikiem sprzedawców jest wsadzenie nówki ukraińskiej tarczy do starszego mechanizmu i zrobienie ładnych zdjęć.

 

I nie, nie mam listy kto ma jaki nick na allegro i nie potrafię dopasować zaufanego usera z forum.

Tyle. Jeśli ktoś się poczuł urażony, że zarzuciłem mu oszustwo, to totalnie nie było moim celem.

 

Edyta:

Zamieszanie z mojej winy - odnosiłem się do http://allegro.pl/wolnia-zenith-w-stali-nienoszona-perfekcyjna-i6615516137.html

A potem pomieszałem linki...

Edytowane przez Plan 9

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardzo podoba mi się ta tarcza. Jakby z hm... Ukrainy?

Co do oryginalności to nie mam wątpliwości, że to coś nowszego. Było za 1 złoty kup teraz, kilkakrotnie próbowałem kupić i wyskakiwało, że transakcja nie możliwa do realizacji. A za jednego zeta to może być współczesna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moment.

Raduje mnie to, że jest ona 100% oryginałem.

 

Ja wyraziłem swoje wątpliwości. Nauczony zostałem na tym forum, że najczęstszym trikiem sprzedawców jest wsadzenie nówki ukraińskiej tarczy do starszego mechanizmu i zrobienie ładnych zdjęć.

 

I nie, nie mam listy kto ma jaki nick na allegro i nie potrafię dopasować zaufanego usera z forum.

Tyle. Jeśli ktoś się poczuł urażony, że zarzuciłem mu oszustwo, to totalnie nie było moim celem.

Przyjrzyj się jeszce raz linkom  :)

Mam wrażenie że jest to nieporozumienie i nie che żebyś nabył złej wiedzy przez to. 

Przejrzyj aukcje jeszce raz - ten sam srzedający czyli nasz kolega Kris 2 sprzedaje też "nową Wołnę" i mam wrażenie że to o tym zegarku pisałeś  a nie o tym z linku do którego sie odniosłeś.

na spokojnie przejrzyj jeszcze raz  proszę.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moment.

Raduje mnie to, że jest ona 100% oryginałem.

 

Ja wyraziłem swoje wątpliwości. Nauczony zostałem na tym forum, że najczęstszym trikiem sprzedawców jest wsadzenie nówki ukraińskiej tarczy do starszego mechanizmu i zrobienie ładnych zdjęć.

 

I nie, nie mam listy kto ma jaki nick na allegro i nie potrafię dopasować zaufanego usera z forum.

Tyle. Jeśli ktoś się poczuł urażony, że zarzuciłem mu oszustwo, to totalnie nie było moim celem.

zajrzyj do mojej galerii, tam obok siebie sfotografowałem kilka przykładów tarczy "charkowskiej" i oryginalnej

ta jest na 100% oryginalna, co więcej, nie była otwierana, nawet uszczelka jest w oryginale


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwrrrrr...

Otworzyłem link z powiadomień... Jest Wołna. Jest.
Werk z brudem/rdzą. Sekunda obłazi. Tarcza piękna.
I napisałem komentarz.

A chodziło o tą. http://allegro.pl/wolnia-zenith-w-stali-nienoszona-perfekcyjna-i6615516137.html

Tu jest popiół, którym głowę posypuję.  :(

 

edyta: Biorę się za edycję


Rehabilitacja:

45 zł (+15 kurier) za średniego+ (lekkie wżery od tyłu, szkło do wymiany, zerwana oryginalna bransoleta) Poljota

http://www.loombard.pl/produkt/9126646/zegarek-poljot-426754/ Edytowane przez Plan 9

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz posypywać, w wątku "nie przepłacajcie" właśnie ją wrzuciłem. Tylko że linki przekleiłem hurtem i przez dosłownie pięć-sześć sekund ten link wisiał i tu w moim poście.

 

O to chodziło, prawda?

Te Wołny w stali stają się coraz bardziej popularne   ;)

http://allegro.pl/wo...6615516137.html (link ilustracyjny, to nie jest okazja;)

 
żeby być w temacie
świetny Majak, nie wiem, dlaczego Krzysiek nie znalazł kupca na bazarku
 
przy tym stanie cena jest śmeszna na razie
Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by być w temacie

świetny Majak, nie wiem, dlaczego Krzysiek nie znalazł kupca na bazarku
 

Kurcze, tam jeszcze dwa Ljuksy są w niespotykanie dobrym stanie - 200zł wydaje się być bardzo dobrą ceną, z uwagi na ich ogólną niedostępność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko skąd weźmiesz tarczę i ring? Bo koperty zawsze są niezniszczalne, a mechanizm popularny.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Ja go wziąłem na odratowanie, chociaż liczę, że będzie sprawny i tylko szkiełko do wymiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.