Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Koperta.

 

No własnie tak podejrzewałem, ale często w opisach jest informacja , że stalowa.  :unsure:

To prawidłowo powinno sie pisać tytanowa czy stalowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak podejrzewałem, ale często w opisach jest informacja , że stalowa.  :unsure:

To prawidłowo powinno sie pisać tytanowa czy stalowa ?

Wszystkie Amfibie są stalowe z wyjątkiem rzadkich modeli w tytanowej kopercie. Tytanowa jest trochę szersza i sporo lżejsza. Stosunkowo rzadka rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Amfibie są stalowe z wyjątkiem rzadkich modeli w tytanowej kopercie. Tytanowa jest trochę szersza i sporo lżejsza. Stosunkowo rzadka rzecz.

 

Dziękuję bardzo za informacje. Tak ze zdjęcia to nie bardzo widzę różnicę. A czy mają np. na deklu jakieś dodatkowe oznaczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kształt tej koperty jest inny niż stalowych i tylko tą jedną wersje spotkałem jako tytanową.

Co do rzadkości - jakos ich sporo ostatnio się pojawia ale to  troszkę zagadka :)

 

 

Tym co napiszę pewnie zacznę dyskusje ale moim zdaniem to koperty współczesne - ale czy Charkowskie to juz  nie wiem. Niemniej dekle sa przeważnie z epoki więc to taki dziwny mariaż zwłaszcza że sporo ich jest z noworuskimi tarczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za informacje. Tak ze zdjęcia to nie bardzo widzę różnicę. A czy mają np. na deklu jakieś dodatkowe oznaczenie ?

Nie ma oznaczeń, ale łatwo poznać bo profil koperty jest bardziej okrągły i ma wycięcie pod koronkę. Przyjrzyj się :) A jak miałbyś w ręku to byś poznał bo jest dużo dużo lżejsza :)

Kształt tej koperty jest inny niż stalowych i tylko tą jedną wersje spotkałem jako tytanową.

Co do rzadkości - jakos ich sporo ostatnio się pojawia ale to  troszkę zagadka :)

 

 

Tym co napiszę pewnie zacznę dyskusje ale moim zdaniem to koperty współczesne - ale czy Charkowskie to juz  nie wiem. Niemniej dekle sa przeważnie z epoki więc to taki dziwny mariaż zwłaszcza że sporo ich jest z noworuskimi tarczami.

Roman ta z okrętem jest na pewno oryginałem myślę że z początku lat 90-tych. Ta jedyna tarcza powtarza się cyklicznie  i można ją namierzyć w necie. Kris miał sporo tych Amfibii ostatnio ale właśnie z przypadkowymi tarczami jeśli tak to mogę nazwać. Niemniej oprócz wysypu u Krisa rzadko się je spotyka i zdecydowanie warto kupić do kolekcji.

Edit. Oprócz tej z okrętem mam jeszcze ze zwykła tarczą Albatrosa, dodam że obydwa werki są sygnowane jeszcze SU a nie RU

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oznaczeń, ale łatwo poznać bo profil koperty jest bardziej okrągły i ma wycięcie pod koronkę. Przyjrzyj się :) A jak miałbyś w ręku to byś poznał bo jest dużo dużo lżejsza :)

Roman ta z okrętem jest na pewno oryginałem myślę że z początku lat 90-tych. Ta jedyna tarcza powtarza się cyklicznie  i można ją namierzyć w necie. Kris miał sporo tych Amfibii ostatnio ale właśnie z przypadkowymi tarczami jeśli tak to mogę nazwać. Niemniej oprócz wysypu u Krisa rzadko się je spotyka i zdecydowanie warto kupić do kolekcji.

 

OK. Wszystko jasne. Sprawdziłem : stalowe nie maja podcięcia na koronke  :rolleyes: ( no i koperta rzeczywiście wystaje szerzej poza bezel).

Jeszcze raz dziękuje za nauki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek -  ja nie twierdzę, że to nie jest oryginalna amfibia. 

Po prostu sama tytanowa koperta jako taka nie jest już rzadkością moim zdaniem. 

Jedna mam dzięki uprzejmości Krisa, druga trafiłem chwile później z "wkładem" zupełnie od czapy ale było tanio to wziąłem.

Zdjęcia jutro pokażę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości kupiłem tą z OLX - Marynistyczny styl do mnie "zagadał" - zobaczymy jak przyjdzie :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek -  ja nie twierdzę, że to nie jest oryginalna amfibia. 

Po prostu sama tytanowa koperta jako taka nie jest już rzadkością moim zdaniem. 

Jedna mam dzięki uprzejmości Krisa, druga trafiłem chwile później z "wkładem" zupełnie od czapy ale było tanio to wziąłem.

Zdjęcia jutro pokażę :)

 

Uważam, że dobrze, że o tym napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek -  ja nie twierdzę, że to nie jest oryginalna amfibia. 

Po prostu sama tytanowa koperta jako taka nie jest już rzadkością moim zdaniem. 

Jedna mam dzięki uprzejmości Krisa, druga trafiłem chwile później z "wkładem" zupełnie od czapy ale było tanio to wziąłem.

Zdjęcia jutro pokażę :)

Ja nie twierdzę że to jakiś biały kruk ale przy masie Amfibii stalowych te tytanowe to jakiś promil. Mimo wszystko nie jest to populares. Ostatnio była dyskusja co jest rzadkim zegarkiem a co nie i wiesz że nie ma wzoru. Dla ciebie może nie być ale dla większości to rarytas o którym nawet nie słyszeli. Nawet sprzedający w opisie aukcji napisał że koperta stal, też nie wiedział co sprzedaje widocznie. Nadal uważam że pomimo pokazania się ostatnio kilkunastu (?) sztuk to rzadkość przy setkach czy raczej tysiącach stalowych.

Edit. A chciałem ją kupić tanio licytując na alle... :(   :D :D :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Edit. A chciałem ją kupić tanio licytując na alle... :(   :D :D :D

A to sorki ale ja na olx ponegocjowałem, nie widziałem na alle i ostatnio nie bardzo mam czas na licytacje.

Jak możesz to daj link - zobaczymy czy zdejmie :)

 

Edycja

Dobra - już widziałem alle

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to TYTANOWA mogła ulec uszkodzeniu... ;) uwielbiam te opisy kończace aukcje przed czasem ;)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to TYTANOWA mogła ulec uszkodzeniu... ;) uwielbiam te opisy kończace aukcje przed czasem ;)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

No właśnie byłem ciekawość czy chciwość sprzedawcy jednak nie przeważy szali... (chyba, że poszedł jeszcze bardziej bokiem przez allegro)

 

Edit: Może to i nie jest taka rzadkość, ale drugiego w takiej kopercie nie udało mi się znaleźć na zatoce

Edytowane przez Plan 9

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czasohilikach facebook jest bardzo ladny czarny 3133 poljot w stalowej chyba kopercie za 700. Warszawa.

 

https://www.facebook.com/groups/czasoholicy/permalink/726569110800308/?sale_post_id=726569110800308

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stalowej raczej nie :) Tylko informacji zero i kontakt też kiepski. A w chrono jak już coś nie działa to naprawa itd. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek - Dima cię wydyma.

Było już tutaj - to ściema. Ma też poljota chrono za 370 zł, omegę za 790 zł ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.