Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za OT ale zauważyłem że Red też ma problem z pisaniem postów tak jak ja. Ktoś wie co się dzieje i jak temu zaradzić? Mogę pisać tylko w jednej linii, nie mogę zmienić czcionki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT ale zauważyłem że Red też ma problem z pisaniem postów tak jak ja. Ktoś wie co się dzieje i jak temu zaradzić? Mogę pisać tylko w jednej linii, nie mogę zmienić czcionki itp.

w górnym lewym rogu okna odpowiedzi jest taki szary przełącznik - kliknij na niego Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w górnym lewym rogu okna odpowiedzi jest taki szary przełącznik - kliknij na niego

fakt działa, ale znowu wszystkie opcje są wyszarzone i trzeba się przełączać :/ a myślałem że tylko coś u mnie nie tak z tym. Cieszy mnie że nie jestem sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

http://allegro.pl/ze...3244628914.html

zegarek bardzo mi się podoba, jednak w temacie jestem kompletnym laikiem. Czy warto? Chciałbym nosić go nacodzień.

Werk znany i lubiany, raczej z tych solidnych, wszystko w ładnym stanie tylko ten napis Luch to jak dla mnie taki "białoruski"

Czy warto?! To już trudniej określić :D Nie jest to super-okazja IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Jak już powiedziałem, jestem absolutnym laikiem, i sam nie wiem czy nie pytam o jakieś trywializmy itd, więc proszę o wyrozumiałość. Kolekcjonerem nie będę, chciałem po prostu kupić ładny, klasyczny garniturowy zegarek i minimalizm tego Łucza bardzo mi się podoba.

Jaka byłaby optymalna cena za niego? Jakich problemów mogę się spodziewać? Przepraszam za offtop, nie chciałbym zakładać osobnych tematów dla takich banałów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza prosta " jak budowa cepa" ale za to mega transparentna. Cena z kolei wysokawa. Poza tym sprawdź średnicę czy pasuje na Twoją rekę. Same zdjęcia deformują wyobrażenia. Ale marka Luch jest oryginalna i z tradycją!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza prosta " jak budowa cepa" ale za to mega transparentna. Cena z kolei wysokawa. Poza tym sprawdź średnicę czy pasuje na Twoją rekę. Same zdjęcia deformują wyobrażenia. Ale marka Luch jest oryginalna i z tradycją!

'

Postaram się "wynegocjować" coś taniej, ale zakładając że to jednorazowy zakup, jestem w stanie ~30zł przepłacić. Dziękuję za kolejną szybką odpowiedź. Jeśli nie nadużywam gościny, odważę się na ostatni, krótki mam nadzieję offtop - http://www.zbiegiemczasu.pl/2012/08/ucz-szary.html czy taki zegarek uda mi się dostać w jakiś w miarę ludzki sposób w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KarolDadon szukaj na Alledrogo.

Wystawiane były takie nowe Łucze w kilku wersjach,

lecz nie pamiętam czy z dokładnie takim samym wykonaniem koperty jak zegarek z linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mołnia sama nie porywa, to dekiel świetny! pierwszy raz taki widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ra...3262003321.html

Lodówka może nie tak piękna jak znalazł kolega Chopin, ale jest.

 

Chopin znalazł "nóweczkę" i cena też była piękna, ach...

A ta z Alle... trochę obskubana na kopercie co czyni cenę taką sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno takiej raketki na alle nie było :) - gratka

Napisane że NOS, ale wcale na taką nie wygląda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze znajdź lodówkę, a po drugie w takim stanie, to wtedy zweryfikujesz swoje przekonanie o cenie. Swojego czasu moderator Krzysiek_W mógł taką załatwić za wyższą cenę. Możesz do niego napisać. To jest biały kruk!

 

Wyżej masz pozdzieraną i najbardziej powszechną lodówkę za 230 zł. Dodam dla przykładu też aukcję z zatoki lodówki NOS, ale tylko zwykłej, często występującej pandy z ceną 270 $, przy czym dolicz sobie przesyłkę:

 

http://www.ebay.com/...=item35c79759bd

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze znajdź lodówkę, a po drugie w takim stanie, to wtedy zweryfikujesz swoje przekonanie o cenie. Swojego czasu moderator Krzysiek_W mógł taką załatwić za wyższą cenę. Możesz do niego napisać. To jest biały kruk!

 

Wyżej masz pozdzieraną i najbardziej powszechną lodówkę za 230 zł. Dodam dla przykładu też aukcję z zatoki lodówki NOS, ale tylko zwykłej, często występującej pandy z ceną 270 $, przy czym dolicz sobie przesyłkę:

 

http://www.ebay.com/...=item35c79759bd

 

dla mnie super ta lodówka medyczna. Jak bym miał tyle $ to bym brał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.